kicior99 18.11.02, 17:05 miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mk Re: Czy naprawde??? IP: *.ltk.com.pl 18.11.02, 17:12 kicior99 napisał: > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? Jednym z. Te w trUjce, to jak liczne kleksy w pięknie kaligrafowanym zeszycie z madrymi tekstami. Moze razic? mk Odpowiedz Link Zgłoś
roar Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 18:05 kicior99 napisał: > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? Skąd takie przypuszczenie? Rozumiem, że stąd, że wszyscy piszą tylko, jakie to wspaniałe audycje prezentowane są od rana do wieczora w stacji XXX, ale nie będą jej słuchać, bo co pół godziny jest okropna zajawka? No tak, to czasami skłania do przemyśleń... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jarek Re: Czy naprawde??? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 18:50 zajawki w trUjce są tak samo denne jak jej program "dzienny":-(( j. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 20:29 Nocoz... Dla mnie "szata" jedynki jest koszmarna, ale najwiecej wartosciowych pozycji znajduje wlasnie tam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Czy naprawde??? IP: *.ltk.com.pl 18.11.02, 20:51 kicior99 napisał: > Nocoz... Dla mnie "szata" jedynki jest koszmarna, ale najwiecej wartosciowych > pozycji znajduje wlasnie tam.... To prawda. Powinni cos tam poprawiac. Tylko, na litosc Boska! niech nie korzystaja z uslug ekspertow :))) z Mysliwieckiej!!! mk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacky Re: Czy naprawde??? IP: *.stegny.2a.pl 18.11.02, 21:20 kicior99 napisał: > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora, prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli. Niedługo dostanie się parkingowemu, wartownikowi i sprzątaczce. Że też ta kretynka ma sumienie i tam jeszcze kurze ściera ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
franzmaurer Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 21:38 Gość portalu: Jacky napisał(a): > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora, > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli. Jaki taki kompleks niespełnienia :)) Każdy zrobiłby to na pewno dużo lepiej ale to ten tłustowłosy dopchał sie do koryta... jakie to polskie :((( Odpowiedz Link Zgłoś
roar Re: Czy naprawde??? 19.11.02, 13:20 franzmaurer napisał: > > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora, > > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli. > > Jaki taki kompleks niespełnienia :)) Każdy zrobiłby to na pewno dużo lepiej > ale to ten tłustowłosy dopchał sie do koryta... jakie to polskie :((( Prawda? To chyba tylko w Polsce można się na czymś nie znać, nie mieć żadnych wyników i pieprzyć wszystko, czego się człowiek dotknie, a i tak być pewnym swojej posadki... :((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: 195.205.139.* 19.11.02, 08:09 Gość portalu: Jacky napisał(a): > > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? > > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora, > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli. Tylko tych, którzy zasłużyli. A odpowiadając na tytułowe pytanie: nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcinek Re: Czy naprawde??? IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 23:58 > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? już nasi praszczurowie wiedzieli, że łyżka dziegciu w garncu miodu może wywołać odruch wymiotny... smacznego... Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Czy naprawde??? 19.11.02, 19:50 Gość portalu: marcinek napisał(a): > > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki? > > już nasi praszczurowie wiedzieli, że łyżka dziegciu w garncu miodu może wywołać > > odruch wymiotny... smacznego... No coz... Wiele razy czytywalem kapitalne ksiazki w okladkach do doopy i g.. wydane niczym najcenniejsza ksiega swiata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: 195.205.139.* 20.11.02, 09:55 A w ogóle, to masz na myśli jakąś konkretną stację radiową, czy pytasz się tak ogólnie? Bo jeśli idzie Ci o Program Trzeci Polskiego Radia, to zauważ, że nowe dżingle pojawiły się w marcu/kwietniu 2002, natomiast słuchacze protestują przeciw zmianom przynajmniej od początku 2001. Bo rzeczywiście, nie dżingle są najważniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Czy naprawde??? 20.11.02, 14:30 Gość portalu: Lesiek napisał(a): > A w ogóle, to masz na myśli jakąś konkretną stację radiową, czy pytasz się tak > ogólnie? W sumie jedno i drugie. Jestem sluchaczem jedynki i trUjki i cenie je za profesdjonalizm i roznorodnosc tematyczna. RMF czy ZETKA sa swietnie "skrojone" ale jakos nie moge tam znalezc wiele dla siebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: *.crowley.pl 20.11.02, 19:35 Nie wiem, czy słuchałeś PR3 trzy lata temu, ale zapewniam Cię, że była wtedy DUŻO większa różnorodność tematyczna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mak Re: Czy naprawde??? IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 20.11.02, 21:35 Napisales wczesniej: "No coz... Wiele razy czytywalem kapitalne ksiazki w okladkach do doopy i g.. wydane niczym najcenniejsza ksiega swiata..." Z PR3 jest tak: ma wspaniala okladke z napisem Trojka, a w srodku jest tresc trUjki - czyli do doopy... Odpowiedz Link Zgłoś