Dodaj do ulubionych

Czy naprawde???

18.11.02, 17:05
miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?
Obserwuj wątek
    • Gość: mk Re: Czy naprawde??? IP: *.ltk.com.pl 18.11.02, 17:12
      kicior99 napisał:

      > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?

      Jednym z.
      Te w trUjce, to jak liczne kleksy w pięknie kaligrafowanym
      zeszycie z madrymi tekstami.
      Moze razic?

      mk
    • roar Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 18:05
      kicior99 napisał:

      > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?

      Skąd takie przypuszczenie?

      Rozumiem, że stąd, że wszyscy piszą tylko, jakie to wspaniałe audycje prezentowane są od rana do wieczora w stacji XXX, ale nie będą jej słuchać, bo co pół godziny jest okropna zajawka? No tak, to czasami skłania do przemyśleń...
    • Gość: jarek Re: Czy naprawde??? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 18:50
      zajawki w trUjce są tak samo denne jak jej program "dzienny":-((
      j.
    • kicior99 Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 20:29
      Nocoz... Dla mnie "szata" jedynki jest koszmarna, ale najwiecej wartosciowych
      pozycji znajduje wlasnie tam....
      • Gość: mk Re: Czy naprawde??? IP: *.ltk.com.pl 18.11.02, 20:51
        kicior99 napisał:

        > Nocoz... Dla mnie "szata" jedynki jest koszmarna, ale najwiecej wartosciowych
        > pozycji znajduje wlasnie tam....

        To prawda. Powinni cos tam poprawiac. Tylko, na litosc Boska!
        niech nie korzystaja z uslug ekspertow :))) z Mysliwieckiej!!!

        mk
    • Gość: Jacky Re: Czy naprawde??? IP: *.stegny.2a.pl 18.11.02, 21:20
      kicior99 napisał:

      > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?

      nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora,
      prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli. Niedługo dostanie się
      parkingowemu, wartownikowi i sprzątaczce. Że też ta kretynka ma sumienie i tam
      jeszcze kurze ściera ;-)
      • franzmaurer Re: Czy naprawde??? 18.11.02, 21:38
        Gość portalu: Jacky napisał(a):

        > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora,
        > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli.

        Jaki taki kompleks niespełnienia :)) Każdy zrobiłby to na pewno dużo lepiej
        ale to ten tłustowłosy dopchał sie do koryta... jakie to polskie :(((
        • roar Re: Czy naprawde??? 19.11.02, 13:20
          franzmaurer napisał:

          > > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora,
          > > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli.
          >
          > Jaki taki kompleks niespełnienia :)) Każdy zrobiłby to na pewno dużo lepiej
          > ale to ten tłustowłosy dopchał sie do koryta... jakie to polskie :(((

          Prawda? To chyba tylko w Polsce można się na czymś nie znać, nie mieć żadnych wyników i pieprzyć wszystko, czego się człowiek dotknie, a i tak być pewnym swojej posadki... :(((
      • Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: 195.205.139.* 19.11.02, 08:09
        Gość portalu: Jacky napisał(a):

        > > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?
        >
        > nie przejmuj się - napiętnowali wszystkich od prezesa poprzez dyrektora,
        > prezenterów nawet po biednego lektora od dżingli.

        Tylko tych, którzy zasłużyli.
        A odpowiadając na tytułowe pytanie: nie.
    • Gość: marcinek Re: Czy naprawde??? IP: *.slupsk.cvx.ppp.tpnet.pl 18.11.02, 23:58
      > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?

      już nasi praszczurowie wiedzieli, że łyżka dziegciu w garncu miodu może wywołać
      odruch wymiotny... smacznego...
      • kicior99 Re: Czy naprawde??? 19.11.02, 19:50
        Gość portalu: marcinek napisał(a):

        > > miernikiem stacji jest dla Was to, jakie sa zajawki?
        >
        > już nasi praszczurowie wiedzieli, że łyżka dziegciu w garncu miodu może
        wywołać
        >
        > odruch wymiotny... smacznego...

        No coz... Wiele razy czytywalem kapitalne ksiazki w okladkach do doopy i g..
        wydane niczym najcenniejsza ksiega swiata...
        • Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: 195.205.139.* 20.11.02, 09:55
          A w ogóle, to masz na myśli jakąś konkretną stację radiową, czy pytasz się tak
          ogólnie?
          Bo jeśli idzie Ci o Program Trzeci Polskiego Radia, to zauważ, że nowe dżingle
          pojawiły się w marcu/kwietniu 2002, natomiast słuchacze protestują przeciw
          zmianom przynajmniej od początku 2001. Bo rzeczywiście, nie dżingle są
          najważniejsze.
          • kicior99 Re: Czy naprawde??? 20.11.02, 14:30
            Gość portalu: Lesiek napisał(a):

            > A w ogóle, to masz na myśli jakąś konkretną stację radiową, czy pytasz się
            tak
            > ogólnie?
            W sumie jedno i drugie. Jestem sluchaczem jedynki i trUjki i cenie je za
            profesdjonalizm i roznorodnosc tematyczna. RMF czy ZETKA sa swietnie "skrojone"
            ale jakos nie moge tam znalezc wiele dla siebie...
            • Gość: Lesiek Re: Czy naprawde??? IP: *.crowley.pl 20.11.02, 19:35
              Nie wiem, czy słuchałeś PR3 trzy lata temu, ale zapewniam Cię, że była wtedy
              DUŻO większa różnorodność tematyczna.
            • Gość: mak Re: Czy naprawde??? IP: *.auth-el-0209568.acn.pl 20.11.02, 21:35
              Napisales wczesniej:

              "No coz... Wiele razy czytywalem kapitalne ksiazki w okladkach do doopy i g..
              wydane niczym najcenniejsza ksiega swiata..."

              Z PR3 jest tak: ma wspaniala okladke z napisem Trojka, a w srodku jest tresc
              trUjki - czyli do doopy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka