djzz
06.06.06, 01:33
czesc,w polsce(bez sciemy kupa osob placze) zapanowalo ogolne
poruszenie,poniewaz od piatku internetowy sygnal antyradia padl.nie wierze,ze
to antyprezent na urodziny rozglosni;)),a moj wkurw spotegowany jest tym,ze
sygnal antyradia konczy sie 5 kilometrow przed moim domem;)jedno wam
powiem:chyba jestem uzalezniony....czy ktos wie kiedy wszystko wroci do
normy.the agato??