Dodaj do ulubionych

Björk w Polsce

IP: 195.205.16.* 02.03.03, 22:03
Zaj ebiści, że przyjedzie. Szkoda ,że na na taki emerycki
festiwal w stylu San Remo. Tak czy inaczej jeśli dojdzie do
koncertu( bo pare lat temu miała przyjechać do Krakowa ale
przyjazd odwołała ) będzie to bezsprzecznie muzyczne wydarzenie
roku w Polsce. No i Mała się ucieszy.
Obserwuj wątek
    • Gość: zorro Szkoda że w Sopocie :( IP: *.wodn.lodz.pl 03.03.03, 09:26
      Fakt, odlot, że przyjedzie. Ale obciach, że w Sopocie. Słucham
      jej już z dziesięć lat, zacząłem jeszcze od Sugarcubes i fanem
      jestem do dziś, choć Vespertine mnie trochę przygnębiła (trochę
      zalatuje Yoko Ono). Niemniej chętnie bym się wybrał, no ale nie
      nach Zoppott!!! Do Krakowa dwa lata temu byłem już prawie
      spakowany i nic nie wyszło.
      A swoją drogą ciekawe czy nasza lukrowana TV ją puści? :)
    • Gość: jussi Re: Björk w Polsce IP: *.pl 05.03.03, 11:27
      no przecież bjork wystąpi na koło sopockiego molo, tak jak rok
      temu morcheeba a nie w operze leśnej i nie w ramach festiwalu
      sopockiego. i całe szczęście. więc nie dramatyzujcie, będzie
      dobrze!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka