Gość: klee
IP: 195.205.16.*
02.03.03, 22:03
Zaj ebiści, że przyjedzie. Szkoda ,że na na taki emerycki
festiwal w stylu San Remo. Tak czy inaczej jeśli dojdzie do
koncertu( bo pare lat temu miała przyjechać do Krakowa ale
przyjazd odwołała ) będzie to bezsprzecznie muzyczne wydarzenie
roku w Polsce. No i Mała się ucieszy.