Dodaj do ulubionych

Antyradio AD 2006

04.11.06, 23:54
Trzyma fason czy symuluje hard style a la radio 94?Według mnie dryfuje w
kierunku soft, c źle mu wróży... No i te Katowice...Tam się nic nie dzieje
Obserwuj wątek
    • theagata Re: Antyradio AD 2006 05.11.06, 15:37
      radio 94 to już legenda ;(

      forum.antyfani.pl/forums.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka