kronosjadldzieci 04.11.06, 23:54 Trzyma fason czy symuluje hard style a la radio 94?Według mnie dryfuje w kierunku soft, c źle mu wróży... No i te Katowice...Tam się nic nie dzieje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
theagata Re: Antyradio AD 2006 05.11.06, 15:37 radio 94 to już legenda ;( forum.antyfani.pl/forums.html Odpowiedz Link Zgłoś