Gość: sito
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.06.03, 07:49
niewątpliwie jedna z najlepszych postaci radiostacji - agnieszka szydłowska
od poniedziałku będzie codziennie grać w trójce po szóstej po południu. to
dobry znak,życzę ci agnieszko powodzenia i bycia sobą koniecznie!