Dodaj do ulubionych

Nowa ramówka Trójki

06.10.07, 12:38
Już jest na stronie ;) Z nowości: Gh+ Grzegorza Hoffmana(poniedziałek 19-21),
Trzy kwadranse Jazzu (w poniedziałek już od 23), Mikrokosmos Grzegorza
Zembrowskiego (poniedziałek 2-4), Kolonie francuskie (wtorek 23-24), GiP
(środa 23-24), Ossobliwości Muzyczne co tydzień (środa 0-2), Zjednoczone
Królestwo Piotra Metza (piątek 19-22), Myślwiecka 3/5/7 Piotra Stelmacha
(sobota 16-19), LP3 Piotra Barona (sobota, 19-22), Ciemna Strona Nocy
Aleksandry Kaczkowskiej (sobota 22-0), Strefa rokendrola wolna od angola co
tydzień (niedziela 0-2), Poligon muzyczny??? (niedziela 2-7), Tu Program III
(niedziela 13-13.30), Scena Teatralna Trójki (niedziela 13.30-14), Magazyn
Bardzo Kulturalny (niedziela 14-15) ;)

Jak dla mnie najciekawiej zapowiadają się Gh+, !!!!Mikrokosmos!!!! (aitor
prowadzi audycję o tym samym tytule w studenckim Radiu Aktywnym poniedziałek
21-23), Scena Teatralna Trójki ;)

Będzie ciekawie!
Pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek
    • trojkofan.trojka.info Re: Nowa ramówka Trójki 06.10.07, 13:12
      Mała poprawka: "Ossobliwości muzyczne" będą nadawane naprzemiennie
      z "HCh" w czwartki od. 00.05-2.00
      • xk Re: Nowa ramówka Trójki 06.10.07, 13:21
        Trójkofanie!

        A wiesz może co będzie z TSK?
        Czy nadal będzie emitowana w pełnię?
        I czy Trzy kwadranse będą audycją trzygodzinną 23-2, bo tak
        wynikałoby z ramówki na stronie Trójki?
        • trojkofan.trojka.info Re: Nowa ramówka Trójki 06.10.07, 15:31
          "Trzecia strona Księżyca" nadawana będzie tylko raz w miesiącu.
          Natomiast "Trzy kwadranse jazzu" będą trwały do północy. We wtorek
          od północy do 2.00 będzie "Trójka pod Księżycem", czyli rozmowy
          Dariusza Bugalskiego (trzy razy w miesiącu) i Barbary Marcinik (raz
          w miesiącu).
          • smutas13 Re: Nowa ramówka Trójki 07.10.07, 11:56
            trojkofan.trojka.info napisał:

            > czyli rozmowy
            > Barbary Marcinik (raz
            > w miesiącu).

            I , jak dla mnie - wystarczy .
    • marzenia4 A co z oprawą muzyczną? 06.10.07, 21:41
      będzie coś nowego? Może nowa kukułka lub nowe dżingle?
      • zubilech już od poniedziałku... 06.10.07, 22:49
        Nowe dżingle od poniedziałku ! Zapraszam do słuchania :-)
        • new_machine Re: już od poniedziałku... 08.10.07, 11:34
          zubilech napisał:

          > Nowe dżingle od poniedziałku ! Zapraszam do słuchania :-)
          No to juz posluchalam, a teraz poprosze o stare :)
          • jarka63 Re: już od poniedziałku... 08.10.07, 11:47
            Zupełnie jak dzwonki w komórce, prawda?
            • new_machine Re: już od poniedziałku... 08.10.07, 12:34
              Zapewnie sie przyzwyczaje, bo w koncu juz do tylu rzeczy sie przyzwyczailam ;),
              ciezko mi zrozumiec ten ped do zmian, wg filozofii:
              zmiana=postep=ulepszenie=zadowolenie. A ja nie lubie jak ktos mnie uszczesliwia
              na sile ;).
        • trojkofan.trojka.info Re: już od poniedziałku... 08.10.07, 15:20
          Nie bardzo podoba mi się hasło "Trójka Program Trzeci". Takie nagromadzenie nazw
          jest trochę dziwne. Albo Trójka, albo Program Trzeci, ale taki zlepek? Dla mnie dziwnie
          brzmiący.
    • punkadiddle Re: Nowa ramówka Trójki 07.10.07, 11:45
      A czy wiadomo coś na temat studia el-muzyki?
      • petshopgirl Re: Nowa ramówka Trójki 07.10.07, 13:23
        Marcinik będzie mogła wsłuchiwać się w swój głos jeno raz na tydz., ojej
    • theagata Re: Nowa ramówka Trójki 07.10.07, 14:03
      addictedtoradio napisał:
      > Zjednoczone
      > Królestwo Piotra Metza (piątek 19-22

      a to chyba coś zupełnie nowego, trochę szkoda że zamiast LO (wczoraj
      była ostatnia) a nie oprócz, ale cóż... coś za coś
      wolałabym jednak słuchać tej audycji po 22.00
      • jarka63 Re: Nowa ramówka Trójki 08.10.07, 10:54
        W Zjednoczonym Królestwie ma być dużo wywiadów i nowości,w
        najbliższy piątek rzecz o Johnie Peelu.Mnie też szkoda Listy
        Osobistej, zwłaszcza w jej pierwotnej postaci.Dzięki niej jednak
        stałam sie zagorzałą fanka red.Metza i w piątki na pewno nie
        odpuszczę, choc będzie to pewnie zupełnie inna audycja niż LO.
        • theagata Re: Nowa ramówka Trójki 13.10.07, 11:34
          jarka63 napisała:

          > W Zjednoczonym Królestwie ma być dużo wywiadów i nowości,w
          > najbliższy piątek rzecz o Johnie Peelu

          załapałam się na ostatnią godzinę wczorajszej audycji, LO to mi na
          pewno nie zastąpi!
          • mirwit Re: Nowa ramówka Trójki 13.10.07, 15:25
            Pierwszy program był wyjątkowy, bo z racji J.Peel Day. Głównie
            wspomnienia, ale od następnej już am być normalnie, tzn. klimat
            zbliżony do LOsobistej.
          • jarka63 Re: Nowa ramówka Trójki 15.10.07, 10:43
            theagata napisała:

            LO to mi na
            > pewno nie zastąpi!

            Mnie tez nie:-(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka