Gość: ciocia Hela
IP: *.acn.waw.pl
24.07.03, 10:10
A teraz poważnie, bo czasem sobie żartujemy.
Zastanawiam się, czy jest możliwy jakiś kompromis, na który zgodziliby się
tzw. przeciwnicy TrUjki. Weźmy na przykład formułę radia towarzyszącego, jaka
obowiązuje w Trójce od wczesnych godzin rannych do - powiedzmy - 19.00. Czy
wprowadzenie jakichś modyfikacji do tej formuły pozwoliłoby ją wam
zaakceptować?
Na przykład trochę (a może bardzo) inny profil playlisty? Zmiana
prowadzących? Może inna koncepcja tzw. krótkich form radiowych? Albo w ogóle
ich brak? Itp.
Czy tylko powrót do tzw. autorskich audycji was zadowoli?
Co wy na to? Zapraszam do merytorycznej dyskusji.