Dodaj do ulubionych

CZY DA SOBIE RADE?

IP: *.chello.pl 12.09.03, 12:01
Dzisiejszy poranne wydanie niusow w TrUjce:

tra-la-la-bum-cyk-bum-cyk tra-la-la-la-brum-brum (czyli energiczny
podklad muzyczny ulatwiajacy nowemu audytorium tej stacji
przyswojenie hasel komunikatu, zapowiadajacego tresc dzisiejszych
wiadomosci) -
"CZY DA SOBIE RADE?"- tra-la-la-bum-cyk-bum-cyk
tra-la-la-la-brum-brum.


Bardzo sie skupilem zeby nie przegapic kto i dlaczego.
No i doczekalem rozwiniecia zapowiedzi:

"Papiez ma przed soba ciezki program wizyty (itp.....) slaby jak nigdy
dotad."

Chcialbym niniejszym pogratulowac, od dawna przeze mnie typowanej
do czolowki, ekipie niusow trUjkowych tego efektownego ukoronowania
ich tworczosci.
Dawno Was nie sluchalem. Zaluje wszystkiego co mnie ominelo.
Obserwuj wątek
    • Gość: ciocia Hela Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.acn.waw.pl 12.09.03, 14:18
      Jaki dokładniej masz problem?
      • Gość: Kato Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.chello.pl 12.09.03, 15:25
        hm..
        JA mam problem?

        • Gość: ciocia Hela Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.acn.waw.pl 12.09.03, 18:00
          Pytam, o co Ci chodzi. Nie domyśliłeś się?
          • makosm1 Re: CZY DA SOBIE RADE? 12.09.03, 18:13
            Gość portalu: ciocia Hela napisał(a):

            > Pytam, o co Ci chodzi. Nie domyśliłeś się?

            Ja się domyśliłem. Przyszło mi to bez trudu, bo już tak z półtora roku
            omijam trUjkę, jeśli chcę posłuchać wiadomości. A od zawsze omijam
            RMF, Zety i inne bumcycykowe bzdety.
            Ty też doskonale się domyślasz. Nie udawaj.

            mk
            • Gość: ciocia Hela Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.acn.waw.pl 12.09.03, 18:24
              A Ty co? Siedzisz w mojej głowie? Może się domyślam, a może się nie domyślam.
              Najprawdopodobniej się nie domyślam, bo nie omijam Trójki. Wprost przeciwnie,
              chętnie jej słucham, a to - jak wiadomo - od dwóch czy trzech lat ogłupia.

              Ale gdybym miała zgadywać, to pewnie chodzi o to, że nie należy poddawać w
              wątpliwość możliwości papieża i dobrego stanu jego zdrowia.

              Zgadłam? On i Kaczkowski są nietykalni.
              • makosm1 Re: CZY DA SOBIE RADE? 12.09.03, 18:37
                Gość portalu: ciocia Hela napisał(a):

                > A Ty co? Siedzisz w mojej głowie?

                Po prostu doceniam Twoje możliwości intelektualne

                > Może się domyślam, a może się nie domyślam.
                > Najprawdopodobniej się nie domyślam, bo nie omijam Trójki. Wprost przeciwnie,
                > chętnie jej słucham, a to - jak wiadomo - od dwóch czy trzech lat ogłupia.

                Trudno mi ocenić. Ja nie słucham.

                > Ale gdybym miała zgadywać, to pewnie chodzi o to, że nie należy poddawać w
                > wątpliwość możliwości papieża i dobrego stanu jego zdrowia.

                No widzisz? Miałem rację! Ja jednak tak jestem uczulony na dudnienie
                w tle, że nie zwróciłbym na to uwagi. Nawiasem mówiąc spekulacje na temat
                kondycji Papieża słychać wszędzie.

                > Zgadłam? On i Kaczkowski są nietykalni.

                A cóż to za porównanie??? Może jednak rób sobie dłuższe przerwy w słuchaniu
                trUjki. Nigdy nic nie wiadomo. :))

                mk
              • Gość: Robak Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.kobylin.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 18:37
                Od Kaczkowkiego to lepiej się .......Ten człowiek robi to, co umie najlepiej i
                nie bardzo interesują Go polityczne rozgrywki pasibrzuchów w KRRiTV. Gdyby
                więcej ludzi przykładało się do robienia tego, co potrafi najlepiej ten kraj
                wyglądałby zgoła inaczej.
                • makosm1 Re: CZY DA SOBIE RADE? 12.09.03, 18:40
                  Gość portalu: Robak napisał(a):

                  > Od Kaczkowkiego to lepiej się .......

                  Ależ dlaczego??? Jeśli ma coś do Niego to niech wyłuszczy swoje.
                  Zgodzimy się lub nie. Zobaczymy

                  mk
                  • Gość: Robal Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.kobylin.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 18:46
                    Tylko od takiej paplaniny cioteczki skóra mi cierpnie, jednak tolerancyjnie
                    przymykam oko i niech sobie słucha wypocin Rokosa, Orzecha i spółki.Takie Jej
                    prawo.
                    • Gość: ciocia Hela Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.acn.waw.pl 12.09.03, 18:51
                      Ale Kaczkowskiego to już nie mam prawa słuchać? Za głupia jestem?
                      • makosm1 Re: CZY DA SOBIE RADE? 12.09.03, 18:56
                        Gość portalu: ciocia Hela napisał(a):

                        > Za głupia jestem?

                        Hej, chyba zaczynasz wątpić w siebie! Pamiętaj o tych przerwach he he...
                        Tak na pwszelki wypadek. Ale nie na audycjach Kaczkowskiego.
                        Najzwyczajniej szkoda. Tak myslę

                        mk
                      • Gość: Robal Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.kobylin.sdi.tpnet.pl 12.09.03, 18:56
                        Muzyka, ktorą prezentuje ciągla potrafi łagodzić obyczaje w przeciwieństwie do
                        Cioteczki. Takie czasy.
                • Gość: kosiak Re: CZY DA SOBIE RADE? IP: *.debniki.sdi.tpnet.pl 13.09.03, 10:12
                  Slowa gorącego poparcia dla Robaka!!!:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka