zyta2003
13.08.08, 01:07
Dokladnie tak samo mysle. Dla mnie tez za duzy dryl, za bardzo
wycwiczone,ale tez za bardzo wchodnie i bardzo za dlugie. I tez
jako najepsze widowisko wspominam Calgary, gdzie cale miasteczko i
okolice niezaleznie od wieku i urody wystepowalo. Jednak tam tez nie
bylo balaganu, byla inscenizacja, ale tez radosc i zabawa. Nie
umierajac ze strachu, ze cos nie wyjdzie, albo wyjdzie krzywo.
Skad te roznice, kazdy wie.