Dodaj do ulubionych

wystawa malarstwa w Gdyni

13.06.09, 16:52
Wystawa "Trzy Sztuki"- obrazy trzech młodych artystek w Parku
Technologicznym 14-21 czerwca 2009, wernisaż 14 czerwca (niedziela)
godz. 18.00


www.youtube.com/watch?v=sbOtEZ6e8os
www.youtube.com/watch?v=yWPVZJZc4Fs
Obserwuj wątek
    • pisz_pan_na_berdyczow wernisaż 14.06.09, 22:09

      www.youtube.com/watch?v=9OeKdB9lZ9k

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka