pisz_pan_na_berdyczow
13.06.09, 16:52
Wystawa "Trzy Sztuki"- obrazy trzech młodych artystek w Parku
Technologicznym 14-21 czerwca 2009, wernisaż 14 czerwca (niedziela)
godz. 18.00
www.youtube.com/watch?v=sbOtEZ6e8os
www.youtube.com/watch?v=yWPVZJZc4Fs