ellenai 01.05.04, 05:29 setka wychylona ,wybaczcie nowotarzanie jak sie wam wchraznilam z tym numerem,na innych forach to mnie za to nie lubia cmok:) nalog mam i koniec musze sobie setke wypic :)a ta jeszcze na dodatek wypadla w uni! cmok Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mrb4 Re: 800 01.05.05, 18:59 Przypominam jubileuszowy wątek z 1 maja 2004 roku. Przez ostatni rok zrobiliśmy dokładnie tysiąc wpisów. Odpowiedz Link Zgłoś
ciupazka Re: 800 01.05.05, 21:08 To i ja sete, bo mi smutno... kurde nie moge bo antybiotyki...Ale ciesze sie i ja.Hej! Odpowiedz Link Zgłoś