01.05.04, 05:29
setka wychylona ,wybaczcie nowotarzanie jak sie wam wchraznilam z tym
numerem,na innych forach to mnie za to nie lubia cmok:) nalog mam i koniec
musze sobie setke wypic :)a ta jeszcze na dodatek wypadla w uni! cmok
Obserwuj wątek
    • mrb4 Re: 800 01.05.05, 18:59
      Przypominam jubileuszowy wątek z 1 maja 2004 roku. Przez ostatni rok zrobiliśmy
      dokładnie tysiąc wpisów.
      • ciupazka Re: 800 01.05.05, 21:08
        To i ja sete, bo mi smutno... kurde nie moge bo antybiotyki...Ale ciesze sie i
        ja.Hej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka