marian_malek
16.12.11, 02:43
obserwujac ostatnie klopoty finansowe w europie troszke sie obawiam o moje oszczednosci w banku, mam w zlotowkach ok 200 tys, czy moze dojsc do tego ze strace te pieniadze np przez duza inflacje lub upadki banku? co zrobic ? schowac do tzw" skarpetki", kupic waluty? ziemie? prosze o rady