Dodaj do ulubionych

pisowscy kaci

18.10.22, 16:23
będą męczyli pana Szczura
przepraszam, pana Sztura.
Seniora.

Zalany przywalił osobówką w dwuślada i nawiał.
Tj. próbował, bo go zablokował jakiś pisowski fanatyk. Ani chybi.

Teraz będzie się musiał pętać po sądach, co najmniej do drugiej instancji. Na razie jest smrodzik w gazetach, musi sie uspokoić i dopiero wtedy go Iustitia wyjmie z wymiaru sprawiedliwości.

Szykujta się ludzie na wybory w przyszłym roku.
To jest nieludzkie, żeby tak zasłużona postać musiała być ciągana po sądach. Bez zasłużonego odszkodowania od właściciela dwuślada za wtargnięcie przed maskę pana Sz.

To jest reżym, teraz. Reżym!

Mafja musi wygrać. Musi!

No!

*

Wiadomo co, ludzie.

Obserwuj wątek
    • pepe49 pisowska prowokacja 18.10.22, 16:31
      o, wyjaśnia się. Potrącony dwuśladowiec wstał, dosiadł dwuślada, zajechał drogę zalanemu panu Sz.

Prowokacja p. Ziobry.
      Wynajęli komandosa.

*

Tak samo musiało być przy wypadku pp Gersdorfów. Prowokator źle wycelował i go rozsmarowało. Brawo G.!
      Panie Sz., coś Pan taki niedomyślny? Eh.

*

U.
      • zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 16:58
        Pepe, niePIERdolllll!!!!!!
        • dorota_333 Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 19:25
          Zauważ, jak bydlacko zaczął: przekręcił nazwisko na "Szczura". Taki żarcik pisowski, hahaha.

No i teraz go dojadą. Próbują przykryć inne tematy, zwyczajnie.
          • zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 20:23
            Całe piSSdzielstwo jest znane z finezji. Ostatnio prym wiedzie Prezes (spiął się i przebił Suskiego).
            Stuhr, Sztur czy Szczur - co by to nie było w piecu się tym nie napali. I nie da się się tego zeżreć. Za prąd się tym nie zapłaci i w sklepie też nie.

Jazda będzie bo nikt Stuhra do pierdla nie wsadzi choćby z powodu jego wieku, po kieszeni dostanie za mało (zawsze będzie ZA MAŁO) a utrata prawka to pryszcz bo stać go na taxi a nawet dorożkę ze stangretem. Pepopodobny ludek nie zakuma, że jest k.k. i za takie coś dożywocia się nie daje. Bo nie da się dać. Czyli będzie o złych sądach.

Tylko co to obchodzi człowieka, któremu chłodno i głodno? Nawet trudno to jakoś powiązać - ceny szaleją bo Szczur się napił?

A Stuhry sobie poradzą . Za dobrzy są żeby ich unicestwić.

PS. Wypociny pepego są nędzną namiastką wypocin p. Maciejewskiego (od sióstr K.). Maciejewski jest bogatszy o lamenty nad losem prześladowanych piSSdzielców, katolików i prawicowców w ogóle oraz rozpasaniem i bezkarnością całej reszty. Kurwa, kto rządzi w tym kraju skoro lwy radośnie wpierdalają katolickich piSSdzielców?
            • lastboyscout Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 20:39
              Po pierwsze Stuhry sa wasze bo skrajnie rozowe.
              Po drugie za stukniecie w raczke kierownicy roweru
              w dyby sie nigdzie nie zakuwa.
              A juz o “zalaniu”paly trzema kieliszkami wina do obiadu to ty alkoholiku powinienes sie znac jak inny wink
              • zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 20:53
                lastboyscout napisał:

> Po pierwsze Stuhry sa wasze bo skrajnie rozowe.

No nasze są - niezależnie od koloru.

> Po drugie za stukniecie w raczke kierownicy roweru
                > w dyby sie nigdzie nie zakuwa.
                > A juz o “zalaniu”paly trzema kieliszkami wina do obiadu to ty alkoholiku powini
                > enes sie znac jak inny wink

Jest takie coś jak prawo, kodeks karny czy kodeks wykroczeń. I tyle. Nie kombinuję ile Stuhr wypił i do czego i czy sobie zalał. Do 0,5 %% jest kodeks wykroczeń; powyżej 0,5%% kodeks karny. A z k.k. można pójść do pierdla, choćby teoretycznie.

A z tym alkoholikiem to pojechałeś..... MOŻE kiedyś ci powiem dlaczego .
                • dorota_333 Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 21:18
                  > MOŻE kiedyś ci powiem dlaczego

Żartujesz smile KOMU chcesz się tłumaczyć (i po co właściwie)?
                • lastboyscout Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 21:50
                  zywienie.medonet.pl/produkty-spozywcze/napoje/ile-trzeba-wypic-zeby-miec-07-promila-alkoholu-we-krwi/yz0p1rr

Ja tam wszystkich kocham za dokonania a trudno nie lubic Stuhrow (choc upiornie paskudni) za “Spiewac kazdy moze”, Shreka, czy skecze np.“Roznice miedzy kobieta a mezczyzna”
                  Mlody Stuhr to jednak niereformowalny liberalny palant.

Ty? Ty musisz byc czyms paskudnym odurzony, nie mozesz miec jaj, ze tu tylko potrafisz lizac dupe babolowi.
            • dorota_333 Re: pisowska prowokacja 19.10.22, 21:17
              Jakkolwiek byłoby źle, to potęga propagandy jest niewiarygodna. Za każdym razem, jak zdarzy mi się wyjść ze swojej bańki informacyjnej, to przezywam to ciężko smile Nie jestem w stanie uwierzyć, że ludziom można tak nakłaść do głowy. Więc jak bedzie im zimno i głodno, to naostrzą noże i pójdą na Tuska - sprawcę ich niedoli.

Ty się lepiej zastanów, co zrobisz, jak zaczną atakować niewierzących. prezes właśnie ogłosił publicznie, że "niewierzący muszą przyjąć chrześcijański system wartości". Że Polacy nie są jak Tutsi i Hutu? A masz pewność?
              • sevenseas Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 11:20
                'Jest takie coś jak prawo, kodeks karny czy kodeks wykroczeń'

Wedlug ciebie pod to 'prawo' podlegaja tylko inni, nie Najsztub, Kozidrak, Liszowska, Durczok i inni szczegolnie ten smiec od' jechali trumna'....teraz Jerzy.

Jurek najebany uderzyl w innego uczestnika ruchu, ten uczestnik go gonil i zatrzymal...tak tak, Jurus uciekal z miejsca wypadku, a uciekal bo byl zrobiony i nawet nie zauwazyl ze kogos uderzyl...a byl tak zrobiony ze ledwo mowil....kiedy przyjechala policja.

Dorocia napisala:

'Jakkolwiek byłoby źle, to potęga propagandy jest niewiarygodna. Za każdym razem, jak zdarzy mi się wyjść ze swojej bańki informacyjnej...'
                'ch. prezes właśnie ogłosił publicznie,...'

Watek o najebanym Stuhrze, a odklejona pisze jakies farmazony? Czy jest na tym forum jakis lekarz? Lekarza!!

I Oczywiscie Pan adwokat 'wodka', nie wazne ze najebany, wazne ze nasz. I jeszcze cos pierdzi na smierdzaco o prawie. Prawo to masz sie zamknac, bos nie specjalny jak gwiazda , tylko zwykly ciec forumowy.

Zgadnijcie co napisal lekarz Jurusia w jego obronie. Ze moze pic wino z powodow zdrowotnych wink Toz to polski Winston Churchil, tez mial taka recepte jak pojechal do USA w czasie prohibicji - 150ml brandy dziennie. Bo widzicie, na tym swiecie sa rowni i rowniejsci, szczegolnie w Polsce. A rowniejsi maja takze forumowych adwokatow, takich pozytecznych idiotow - ktorzy w tym samym czasie bronia lamiacych prawo, a potem narzekaja ze Ci co rzadza prawa nie przestrzegaja wink
                • zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 12:30
                  Jak Juruś był zrobiony przy 0,7 to nie powinien prowadzić nawet na trzeźwo. A ponadto:
                  jeśli Stuhr ma być traktowany jak wszyscy to konsekwentnie. Gazety prawicowe i inne piSSdzielsie matołki nie bulgoczą się jak jakiś anonimowy po kielichu przydzwoni w kogoś innego.

Zatem samo piSSdzielstwo traktuje Stuhra wyjątkowo wyjąc, że ten nie może być traktowany wyjątkowo a mimo to będzie traktowany wyjątkowo przez nie-piSSdzielskie sądy a biedne piSSdzielce nie są traktowane wyjątkowo przez nie-piSSdzielskie sądy tylko są traktowane wyjątkowo przez piSSdzielską prokuraturę, policję, służby itd. co się zupełnie nie liczy.

Ubolewanie władzy, że nie jest powszechnie kochana nieco mnie bawi. Władza jest na tyle nieporadna, że nie potrafi zrobić KRLD-bis więc rozdziera szaty i łzy roni rzęsiste.

Obywatelu! Czy myślałeś kiedyś źle o władzy? Czy kiedykolwiek wspierałeś Tuska myślą, mową lub uczynkiem? Czy kiedykolwiek powiedziałeś o Najjaśniejszym "kurdupel"?
                  Pewnie tak.
                  Obywatelu! Osądź się sam, skaż na kolonię karną i zrób tak żeby pożarły cię wszy i karaluchy!
                  Obywatelu! Zrób władzy dobrze! Bo władza sama nie umie a tak bardzo by chciała. I łka władza nasza i pieluchę moczy. Tak nie można! Władza ma być z siebie zadowolona - zawsze i wszędzie!
                  • dorota_333 Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 14:25
                    Zauważyłeś ten agresywny ton? Ataki na dyskutantów? Im naprawdę puszczają nerwy (choć chamami byli zawsze).

Nie zauważają nawet, że ani słowem nie broniłam Jerzego Stuhra. Ten czyn nie broni się w żaden sposób i poniesie konsekwencje. Oby poniósł takie konsekwencje, jak każdy obywatel, bez dodatkowej taryfy dla przeciwników władzy.

No a w mediach pisowskich (głównie w TVP) ukrzyżują tego człowieka. Byłego senatora PiS, który ciągnął psa za samochodem pewnie nie zauważyli. Stuhra zlinczują.

• zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 17:54
                      Ton całej narracji piSSdzielskiej idzie w agresję. Choć z jednej strony napadają a z drugiej szlochają, że są napadani. Jednych chcą wziąć na butę a innych na litość. Boją się i tyle.
                      A w sumie jest to cholernie żałosne.
                    • sevenseas Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 18:09
                      'Zauważyłeś ten agresywny ton? '

To nie agresja, to kompletny brak szacunku do ciebie durna babo.
                      • zimna-wodka Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 18:16
                        sevenseas napisał:

> To nie agresja, to kompletny brak szacunku do ciebie durna babo.

Tu się zgadzam. PiSSdzielstwo kompletnie nie ma szacunku - ani dla durnej baby ani dla żadnej innej. W ogóle nie ma szacunku do niczego co nie jest Tadeuszem Rydzykiem.
                        Do ciebie też nie mają szacunku. Traktują cię jak debila co poniekąd jest zrozumiałe.
                      • dorota_333 Re: pisowska prowokacja 20.10.22, 18:47
                        > kompletny brak szacunku

Posłuchaj, prosty chamie: samo to, że informujesz mnie o swojej opinii jest przejawem bydlęcej bezczelności.

Poszedł won.
          • pepe49 ależ proszę Pani 20.10.22, 02:47
            ja tutaj śmiertelnie poważnie a Pani taki ze mnie tu polew ma. W sprawie pana Szczura, tfu, Sztura. Na całą rodzinę poszło, zobaczy Pani. Wstyd to nie, bo go nie mają.
            Ale poczucie humoru!

dorota_333 napisała:

> Zauważ, jak bydlacko zaczął: przekręcił nazwisko na "Szczura". Taki żarcik piso
            > wski, hahaha.
            >
            > No i teraz go dojadą. Próbują przykryć inne tematy, zwyczajnie.

*

U. E.
            Tak. Też.

• zimna-wodka Re: ależ proszę Pani 20.10.22, 12:36
              pepe49 napisał:

> ja tutaj śmiertelnie poważnie a Pani taki ze mnie tu polew ma. W sprawie pana S
              > zczura, tfu, Sztura. Na całą rodzinę poszło, zobaczy Pani. Wstyd to nie, bo go
              > nie mają.
              > Ale poczucie humoru!

Humor jak humor. "Studio Yayo" to nie jest. A już "Ulica zagranica" to kosmos w porównaniu (ktoś widział?).

Ja miałem polew - tu i tam. I opona mnie nie przeraziła.

PS. Który to Stuhr przejechał motocyklistę? Bo ponoć ten stary a polew robił młody. PiSSdzielstwo nie odróżnia?
              • pepe49 skoro zostałem SS-mannem 21.10.22, 00:57
                jako PiSSdzielec
                to już nic nie muszę.

Mówią, że to spece z Łubianki pracują nad podzieleniem ludzi we wszystkich wrogich państwach. Jeżeli to oni, to im wyszło.

A Szcz.. hm, Szturów nie lubię. Obu. Starszego widziałem przez ekran na manifestacji mafijnych. Młodszy wziął talent od tatusia i użył.
                W sumie, powinien użyć całej rolki.

*

Żeby Polska się rozwinęła i wyszła z ueckieg grajdoła, mówią, powiniśmy działać jak zespół. Jak ma zrobić zespół PiSSdzielstwo z ..NKWD od kumpli?

Wiem. Zrobimy spotkanie w Zakopanem, a la Gestapo/NKWD 1940.
                Będą jaja.

.. a w panelu "zdrowie" dr Basiukiewicz wygłosi referat o "szczepionkach" kowidowych.
                Akurat on tam nie pasuje, bo go SSmanni z PiS prześladują, a NKWD z tefałenu go nienawidzi.
                Jakoś tak.

Dogadamy się.

zimna-wodka napisał:

> pepe49 napisał:
                >
                > > ja tutaj śmiertelnie poważnie a Pani taki ze mnie tu polew ma. W sprawie
                > pana S
                > > zczura, tfu, Sztura. Na całą rodzinę poszło, zobaczy Pani. Wstyd to nie,
                > bo go
                > > nie mają.
                > > Ale poczucie humoru!
                >
                > Humor jak humor. "Studio Yayo" to nie jest. A już "Ulica zagranica" to kosmos w
                > porównaniu (ktoś widział?).
                >
                > Ja miałem polew - tu i tam. I opona mnie nie przeraziła.
                >
                > PS. Który to Stuhr przejechał motocyklistę? Bo ponoć ten stary a polew robił mł
                > ody. PiSSdzielstwo nie odróżnia?
                >

*

U. E. musi zostać zakończona.
                Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
    • dorota_333 A można przecież inaczej 21.10.22, 15:09
      ... jak się ma promile we krwi, to nie wsiadać za kierownicę, tylko spokojnie położyć się obok przystanku autobusowego i poczekać na podwózkę (do izby).

tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/warszawa-przemyslaw-czarnecki-posel-pis-trafil-na-izbe-wytrzezwien-6173277

Przy okazji bardzo pozytywny przykład zdrowia u suwerena: dwa promile i leżał na ulicy w czasie przymrozku. I nic, jak splunąć.
      • pigeon_shit_dust Re: A można przecież inaczej 21.10.22, 15:36
        dorota_333 napisała:

>
        >
        > Przy okazji bardzo pozytywny przykład zdrowia u suwerena: dwa promile i leżał n
        > a ulicy w czasie przymrozku. I nic, jak splunąć.

Pewnie byl po narkotykach tez. Doktor od lumbago kazal m wczoraj podpisac papier ze nie biore zadnych nielegalnych „substancji”. Wqurwilem się ale mi delikatnie tlumacza, ze każdy to podpisuje bo 70% ludzi w wmieście aktualnie na czyms lata i jak robia nieraz zastrzyk w kregoslup to pacjenci po prostu korkują.
        Wiec to forna zabezpieczenia.
        • dorota_333 Re: A można przecież inaczej 21.10.22, 18:59
          70%?? Słuszną linię ma Wasza władza, że przyzwala na to. Na trzeźwo gorzej sie postrzega rzeczywistość.
        • lastboyscout Re: A można przecież inaczej 21.10.22, 19:29
          70% ludzi ten swiat NIE POTRZEBUJE wiec co w tym dziwnego, ze natura, rzady czy oni sami sie skutecznie z tego swiata ewakuuja, w miedzyczasie dajac innym zarobic na swojej degradacji?
          • pigeon_shit_dust Re: A można przecież inaczej 22.10.22, 03:24
            lastboyscout napisał:

> 70% ludzi ten swiat NIE POTRZEBUJE wiec co w tym dziwnego, ze natura, rzady czy
            > oni sami sie skutecznie z tego swiata ewakuuja, w miedzyczasie dajac innym zar
            > obic na swojej degradacji?

Mozna by pobrac organy najpierw a potem w leb?
            Tak tylko glosno mysle.
            • lastboyscout Re: A można przecież inaczej 22.10.22, 04:11
              Tak w praktyce przeciez sie robi ale trudno uzyc np.zatluszczona czy zdegenerowana alkoholem, dragami czy medycznymi dragami watrobe.
              Ale po co skoro delikwent i tak dal zarobic madrzejszym od siebie kupujac I aplokujac sobie te swinstwa.

Ktos sie opiera ?
              To sie stosuje manipulacje medialna?
              Wciaz sie stawia ?
              To przymus po grozba utraty srodkow do zycia.
              OstatniTakiHarcerzyk to rozpylanie z powietrza, wlewki do wody a jak nie to przymus bezposredni dla ochrony wartosci najwyzszych narodu !
    • pepe49 podsumowanie 22.10.22, 12:12
      Pan Sztur ładnie przeprosił.
      Sprawa z tej strony zamknięta.

Z zainteresowaniem obejrzałem chór obrońców przestępcy.
      Zasłużony aktor.
      Zasłużony działacz KOD albo po prostu zaangażowany indywidualnie w powrót kumpli.

Kto bronił, ten sobie wystawił świadectwo, do wydrukowania, w ramki i na scianę.

Ciekawszy odcinek przed nami: co zrobi sąd?

Różne sądy już pokazały co potrafią. Rozróżniają sędziowie między kastami dokładnie. Może nie wszyscy? Zawsze w to wierzę.
      Co zobaczymy?

*

U. E. musi zostać zakończona.
      Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.

• pepe49 dwie ucieczki za jednym razem 03.11.22, 14:57
      nczas.com/2022/10/31/stuhr-probowal-dwukrotnie-uciekac-szokujace-zeznania-potraconego-motocyklisty/

Dobry był.
      Iustitia będzie się musiała napracować. Albo Themis.
      Ja ich też nazywam kumplami.

To jest jeden spośród najbardziej szanowanych spośród nich.

Noż ciekawe - a może jednak nie uniewinnią? Zasłużonego aktora, zasłużonego działacza na rzecz powrotu kumpli do miodu. Hm?

*

E. U.

pepe49 napisał:

> będą męczyli pana Szczura
      > przepraszam, pana Sztura.
      > Seniora.
      >
      > Zalany przywalił osobówką w dwuślada i nawiał.
      > Tj. próbował, bo go zablokował jakiś pisowski fanatyk. Ani chybi.
      >
      > Teraz będzie się musiał pętać po sądach, co najmniej do drugiej instancji. Na r
      > azie jest smrodzik w gazetach, musi sie uspokoić i dopiero wtedy go Iustitia wy
      > jmie z wymiaru sprawiedliwości.
      >
      >
      >
      > Szykujta się ludzie na wybory w przyszłym roku.
      > To jest nieludzkie, żeby tak zasłużona postać musiała być ciągana po sądach. Be
      > z zasłużonego odszkodowania od właściciela dwuślada za wtargnięcie przed maskę
      > pana Sz.
      >
      > To jest reżym, teraz. Reżym!
      >
      > Mafja musi wygrać. Musi!
      >
      > No!
      >
      >
      > *
      >
      > Wiadomo co, ludzie.
      >
    • dorota_333 Za kierownicą siedział pijany ksiądz 15.12.22, 10:29
      ...3 promile, dodajmy. Sześcioletnia dziewczynka w stanie ciężkim w szpitalu. Próbował uciec, zatrzymał go ojciec dziecka.

Czy media prawicowe zajmują się takimi głupstwami? Oczywiście nie. Ksiądz ma zakaz posługi (!) i to jest straszna kara.

www.onet.pl/informacje/onetbialystok/pijany-ksiadz-z-bialej-piskiej-spowodowal-wypadek-szesciolatka-w-stanie-ciezkim/65ppj2p,79cfc278

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka