31.07.12, 00:03
Opuszczony polski cmentarz w Zbarażu
youtu.be/2202w9EtHmcSJS
Obserwuj wątek
    • 99venus Re: Kresy 13.08.12, 18:43
      gdzie są ci prawdziwi patrioci z PiSu??
    • rico-chorzow Re: Kresy 14.08.12, 20:46
      Bym się bardzo cieczył,gdyby was na Sląsku też nie było.
      • 99venus Re: Kresy 26.08.12, 17:15
        ciagle tęsknisz za wujkiem Adolfem?ta kanalia już w piekle.
        • artjomka Re: Kresy 28.08.12, 22:01
          A co ma to z Adolfem do czynienia?
          Siedzielibyscie sobie grzecznie na tych waszych Kresach, jako Bialorusini pochodzenia polskiego, Ukraincy pochodzenia ukrainskiego, czy Litwini pochodzenia polskiego. No a przez te 70 lat jako obywatele Wielikowo Sowjetskowo Sajuza.
          Pyski byscie trzymac musieli - przescigiwalibyscie sie, kto lepszy kommunist (synowie Dzierzynskiego) - i bylo by wam dobrze.
          A tak - pozwolili wam pookupowac Slask czy Pomorze czy Prusy Wschodnie. No i co zrobiliscie - jeden wielki burdel!
          Pozdro!
          Polska Kargulem silna!
          • firiduri Re: Kresy 29.08.12, 08:23
            Gdyby "tfoi" przodkowie tak ckliwie na zaglądali w oczęta Adiego, to teraz nie musiałbyś być taki zdziwiony. Do dzisiaj zachodzisz w głowę, jak to się stało, że tyle było "pancern", a taki człowiek w kufajce wam baby wydmuchał, a pewnie i karlusami nie gardził, zwłaszcza po bimbrze, czego skutki genetyczne widać do dzisiaj.
            Parsk ludziki z Kormelowitchz
          • 99venus Re: Kresy 05.09.12, 21:03
            ty lepiej popatrz co twoi rodacy zrobili z tym co z łaski Stalina dostali.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka