Dodaj do ulubionych

UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!

13.09.05, 23:50
Sprawa wyglada nastepujaco - przyjeli mnie na 1 rok prawa, jakas pani od DS
poinformowala mnie, abym nie pisal numeru akademika, a przydziela mnie do
tego w ktorym beda studenci prawa. Dostalem dom 7, poniewaz tam ma byc
wiekszosc 1 roku prawa. Czy zostac w domu 7, czy przeniesc sie o ile jest
mozliwosc do 3 (tam sa duzo lepsze warunki)ale pewnie mniejsza liczba
studentow mojego roku. GDZIE LEPIEJ ?!?!?!?! Zostac w 7 ? czy jednak probowac
przniesc sie do 3, pomimo mniejszej ilosci osob mojego rocznika ??!?!?! Moze
jest inny akademik, lepszy w ktorym warto mieszkac ?!?!
Obserwuj wątek
    • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 14.09.05, 19:04
      a skad wiesz , ze dostales akadmeik? przysylali juz wnioski? tak pytam bo ja
      nic jeszcze nie dostalam i czekam czekam czekam:) pozdrawiam;)
      • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 14.09.05, 23:25
        dzwonilem.. te panie Ci wszystko powiedza, a jezeli chodzi o wniosek to zostal
        on wyslany w piatek i lada dzien powinien byc, podobno wiekszosc prawa dostala
        DS VII z tego co wiem... pozdrawiam :)
        • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 15.09.05, 11:27
          juz wszystko wiem;) dostalam 2 ( bo studiuje-bed studiowac- pedagogike
          rewalidacyjna) . a Ty zostajesz w 7 czy piszesz odwolanie? pozdrawiam:)
          • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 15.09.05, 17:22
            ehe, wlasnie wrocilem z Łodzi, przenioslem sie do 2 akademika, 7 to lipa w
            porownaniu do 2, na prawde duuza i znaczaca roznica. Podobno duza wiekszosc
            ludzi z pierwszego roku ma byc w DS 2. Ja zaczynam prawo. W DS 2 sa jeszcze
            wolne miejsca, idzcie tam poki jest mozliwosc !!! a wiec pozdrawiam sasiadke ze
            wspolnego DS 2 :)
            • wiola450 Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 20.09.14, 15:11
              czesc:) mozesz mi powiedziec jak zalatwiles to ze cie przeniesli do 2:)?? ja tez chcialabym sie przeniesc :) dostalam 13
    • ankazdw Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 15.09.05, 20:55
      hej!
      w takim razie, który akademik dostanę, jak idę na Filologię klasyczną? ja chcę
      13!!! meth00d życzę powodzenia w "7"!
      pozdrowionka
      • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 15.09.05, 23:59
        zobacz post wyzej:) ale pisze jeszcze raz, ze jednak jestem w DS 2, bo jest o
        niebo lepiej, a ktory akademik dostaniesz, nie mam pojecia, najlepiej zadzwon i
        dowiesz sie w ten sposob najszybciej. Powodzenia i pozdrawiam
        • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 16.09.05, 19:12
          witam sasiada z 2;) to ciesze sie, z eudalo ci sie przeniesc;) 2 jest najlepsza
          i z tego co wiem, sporo oob z prawa tam trafilo:) pozdrawiam:) ps-wiesz moze od
          kiedy sie mozna wprowadzac? zast sie czy da rade np w piatek przed
          rozpoczeciem, ostaniego wrzesnia :) pozdrawam raz jeszcze:)
          • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 17.09.05, 15:24
            :) elo sasiadka :D mozna przyjezdzac w piatek, a nawet i w czwartek, ale z tego
            co mowila recepcjonistka, w tym roku rektor uczelni, zarzadzil ze jak sie
            przyjezdza do akademika we wrzesniu, to trzeba uiscic jeszcze za CALY wrzesien,
            nie wygladala ona zbyt kompetentnie, ale jak to jest prawda to troche nie
            dobrze, w kazdym razie ja bede w piatek w akademiku. Pozdrawiam.
            • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 18.09.05, 10:49
              hej:)ja jestem po calonocnej imprezie ale mimo wszystko nie dowierzam choc spac
              mi sie chce jak cholerka hehe;) jak to zapalcic za caly wrzesien? jaja jakies
              chyba;D czekaj uszczypne sie-nie no real jak babcie kocham:)ja tez chcialabym
              tam w piatek zajrzec heh... no nic, pozdrawiam:)
              • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 18.09.05, 11:43
                eheh, wlasnie, ja tamtem post tez pisalem na ostrym kacu, w kazdym razie czy
                trzeba zaplacic za caly wrzesien czy nie, ja bede w akademiku w piatek. Taki
                kraj.. trzeba sie przyzwyczaic ze ludzi robia w chuja. pozdrawiam :) :)
                • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 18.09.05, 15:20
                  hej:) ja juz odespalam:P a wlasnie- skad jestes? jak sie okaze ze trzeba placic
                  za wrzesien to ja ich p*** i w niedziele sie wprowadze. mam to szczescie, z eod
                  lodzi dzeli mnie zaledwie 30 km wiec w kazdej chwili moge przyjechac z
                  tobolami. pozdrawiam cieplutko :):)
                  • meth00d Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 18.09.05, 16:57
                    dobrze Ci, tylko 30 km :) ja mam 250 km, a skad jestem - z Ostrołęki, wiesz
                    gdzie to ? :) ja nie mam raczej wyjscia, w akademiku bede w piatek, a co do tej
                    oplaty to trzeba sie jeszcze dokladnie dowiedziec. Pozdrooooo...;)
                    • natalf Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 19.09.05, 13:29
                      wiem wiem :D no to faktycznie innego wyjscia nie widze. ale to jest chore, ze
                      oni tak komplikuja. przeciez to jasne, z eludzie np. z Kraka nie przyjada z
                      tobolami 1 pazdziernika bo na 8.30 jest inauguracja wiec nie wiem kiedy
                      zdazyliby sie wypakowac itp. zreszta- musieliby jechac cala noc popciagiem i na
                      inauguracje przyszli zdechnieci. dla mnie to jest utrudnianie i niepotrezbne
                      komplikowanie. 1 dzien roznicy nie robi, ze sie tak uparli. jka dla mnie to im
                      chodzi tylko o kase. szczerze mi Cie zal, w zwiazku z tym, ze masz tak daleko i
                      musisz kombinowac. heh ja to jednak szczesciara jestem :D pozdrawiam:)
    • margo1985 Re: UŁ AKADEMIKI LUMUMBOWO POMOCY !!!!!!!!!!!!!!! 08.10.05, 01:14
      jesli chcesz sie uczyc to polecam 13tkę - jestem tu drugi rok i większość ludzi,
      którzy tu mieszkają , studiują kierunki ścisłe :D ja akurat filologię, ale jest
      super - nauka i zabawa są dobrze rozłożone :) 3ka to PRETOR - są tam bardzo db
      warunki, ale nie jest najlepszym miejscem do mieszkania na 1szym roku.

Pozdro;;;

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka