Dodaj do ulubionych

Ystadt-Kopenhaga samochodem

IP: 80.48.40.* 17.06.05, 15:12
Jechał ktos może?Chodzi mi glownie o oplaty za przejazd mostami
Obserwuj wątek
      • pia.ed Re: Ystadt-Kopenhaga samochodem 19.06.05, 15:48
        Kosztuje cos okolo 400 sek w obie strony.
        A kiedy jedziecie?
        Na jak dlugo?
        Bo jest mozliwosc tanszego przejazdu z Helsingborg do Helsingor, ale trzeba
        nadrobic drogi... choc przy okazji zwiedzi sie troche Szwecji i Danii!
        • tralalumpek Re: Ystadt-Kopenhaga samochodem 20.06.05, 09:09
          aseretka napisała:

> Mnie na przykład obchodzi, bo zamierzam też tam jechać. Dziwię ci się, że
          > zabierasz głos skoro tak naprawdę niewiele masz do powiedzenia, bo kogóż to
          > obchodzi, czy byłaś tam 3 czy 10 razy.

podobnie jak mnie nie obchodzi twoje podejscie do zwiedzania
          spotkalam kiedys polakow w szewcji ktorzy plyneli z polski promem 19 godzin bo
          bylo taniej nie przejechac przez mosty w daniijezeli chce cos zobaczyc to jade
          a nie szczype w sie w ...
          nie kazdy mam takie podejscie jak ty ze przylicza na plasterki maratdeli i
          jezdzi z reklamowkami pelnymi polskiego jedzenia np na tylnej szybie
          przygladam sie polskim autom za graniicami kraju i widze sposob myslenia a
          wydawalo by sie ze czasy "turystycznej" minely
          • aseretka Re: Ystadt-Kopenhaga samochodem 20.06.05, 13:22
            Moja droga, jak widać masz trudności ze zrozumieniem czytanego tekstu, bo nie
            wspomniałam tu o moim podejściu do zwiedzania ani jednym słowem. Jak mam gdzieś
            jechać, to też się nie szczypię tylko jadę. Lubie jednak znac wcześniej
            ewentualne koszty, jako że milionerką nie jestem. Plasterków mortadeli jednak
            nie przeliczam, bo w Polsce jej wogóle nie jadam. Lubię natomiast zjeśc od
            czasu do czasu tę włoską. Na tylnej szybie reklamówek nie wożę, bo pogarsza
            widoczność i przy upierdliwym policjancie można być za to ukaranym mandatem.
        • vojager29 Re: Ystadt-Kopenhaga samochodem 20.06.05, 10:45
          Odpowiadasz na :
          aseretka napisała:

> Mnie na przykład obchodzi, bo zamierzam też tam jechać. Dziwię ci się, że
          > zabierasz głos skoro tak naprawdę niewiele masz do powiedzenia, bo kogóż to
          > obchodzi, czy byłaś tam 3 czy 10 razy.

ona jest tam kilka razy dziennie, palcem po mapie

• tralalumpek Re: Ystadt-Kopenhaga samochodem 20.06.05, 11:40
            vojager29 napisała:

> Odpowiadasz na :
            > aseretka napisała:
            >
            > > Mnie na przykład obchodzi, bo zamierzam też tam jechać. Dziwię ci się, że
            >
            > > zabierasz głos skoro tak naprawdę niewiele masz do powiedzenia, bo kogóż
            > to
            > > obchodzi, czy byłaś tam 3 czy 10 razy.
            >
            > ona jest tam kilka razy dziennie, palcem po mapie
            >

łoł, cóż za celna uwaga!
    • tralalumpek a propos mostow 20.06.05, 10:37
      jezeli ktos jezdzi na wakacje i "utrwala" widoki to proponuje przejezdzajac
      przez mosty robic zdjecia :
      - przez przednia szybe, mozliwosci zatrzymania sie na mostach nie ma!
      - po przejezdzie przez most dania-dania, sa fantasyczne punkty widokowe
      - po przejechaniu mostu dania-szwecja mozliwosci zatrzymania sie zeby zrobic
      zdjecie "do tylu" nie ma!
    • Gość: joker Re: apel do pani lumpkowej IP: 212.51.203.* 22.06.05, 12:51
      > mnie stac bylo na wesoly nick ale nie po to zeby takie
      > dwudziestesiodmezwiedleorchidee jak ty sobie uzywaly
      > orchideeeeeeeeea a moze mimoza, nie jeszcze lilia dziewicza pasuje, toz tak
      > pieknie brzmi...

kobito nie kompromituj się!!! już sam twój „wesoły” nick świadczy dobitnie o
      twoim ilorazie inteligencji. nie umiesz odpowiedzieć na zadawane ci proste
      pytania, a jedyne co ci dobrze wychodzi to obrzucanie ludzi inwektywami. to też
      dobitnie świadczy o poziomie, który reprezentujesz, więc wybacz ale twój nick
      kojarzyć się może tylko jednoznacznie z lumpenproletariatem.

zadałem też sobie trud i przejrzałem twoje wpisy na forum. z turystyką mają
      one niewiele wspólnego, a jeżeli już to są to tylko ogólniki. każdą o kilka
      stopni wyżej w rozwoju stojącą osobę stać na bardziej dokładne stwierdzenia.

co do orchidei to do zwiędłości dużo jej jeszcze brakuje . mimozą też nie jest
      bo ma dziewczyna czym oddychać.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=91&w=18927307&a=18968542
      czy jest lilią dziewiczą nie wiem ale jeśli nawet do tej pory zachowała
      dziewictwo to ujmy jej to nie przynosi.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka