Dodaj do ulubionych

szukam ojca mojego dziecka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.07, 21:34
kilka lat temu poznałam chłopaka,którego pokochałam,owocem tej
miłości jest moja wspaniała córka,ojciec jej odszedł jak dowiedział
sie,że będzie miał dziecko......, teraz muszę odnalezc jego adres,
aby przedstawic mu córkę,znam miejscowość gdzie mieszka, ale to
zamało......
Obserwuj wątek
    • Gość: przystoligent:D Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.07, 18:15
      ???był z Rumuni:O
      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:30
        tak, jest Rumunem i obecnie mieszka w Rumuni, ale poznałam go i
        pokochałam we Włoszech.........
        • Gość: heejeek Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 82.76.12.* 12.07.08, 12:50
          zwroc sie do polskiego konsula w bukareszcie i problem
          rozwiazany.napisz tylko jak najwiecej informacji o nim i wszystko.w
          rumunii nawet polska policja ma swojego oficera wiec w ramach pomocy
          prawnej miedzynarodowej wszystko jest do ustalenia.........
          pozdrawiam
    • Gość: ja Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 89.35.80.* 29.11.07, 19:30
      Jak mozemy Ci pomoc?
      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 19:34
        znam oczywiśćie nazwisko, datę urodzenia i miasto, ale potrzebóję
        zdobyć jego adres zamieszkania -koniecznie, próbowałam w różne
        sposoby, ale nic, dlatego te forum to ostateczność...............
        • Gość: ja Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 89.35.80.* 29.11.07, 19:38
          Napisz miejscowosc a moze ktos z nia zwiazany bedzie Ci umial pomoc na prv/mail
          • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.07, 20:35
            Radauti, 25kl od Suceava.
            • Gość: ja Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 89.35.80.* 30.11.07, 10:02
              Przykro mi ale nie znam nikogo z tej okolicy :( Moze ktos z forumowiczow zna
              • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.07, 10:43
                wielkie dzięki dla "ja", a mogę zapytać w jakiej okolicy mieszkasz i
                czy mówisz po rumuńsku?
                • Gość: ja Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 89.35.80.* 30.11.07, 11:38
                  Transylwania a z jezykiem - ucze sie :)
                  • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.07, 13:36
                    Do "ja", jeśli masz skypa, trochę czasu i chęć żeby porozmawiać na
                    ten temat bezpośrednio..., to ja bardzo chętnie, daj tylko jakiś
                    namiar na siebie, a odezwę się napewno, pomimo wszystko dzięki za
                    zainteresowanie moja nietypową sprawa.......
                    • Gość: ja Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 89.35.80.* 30.11.07, 16:33
                      Napisz namiary na siebie a ja sie odezwe :)
                      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.07, 20:47
                        librisa 1, polska. do usłyszenia "ja"
                        • Gość: Polak Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 193.192.104.* 07.12.07, 12:35
                          I co? Udalo sie znalezc tego typa? Ciekawi mnie ta sprawa, wiec
                          koniecznie napiszcie jak cos bedzie wiecej wiadomo. Jakby trzeba
                          bylo mu obic kaste to tez dajcie znac. W koncu Polacy powinni sie
                          trzymac razem i sie wspierac. Powodzenia i pozdrowienia!
                          • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.12.07, 21:17
                            POLAK -dzięki za słowa otuchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Niestety jeszcze
                            nie odnalazłam jego adresu (wielka szkoda, ale...). Już wyczerpały
                            mi się pomysły, a pozatym w Radauti nie mogę znależc nikogo kto
                            mówiłby po polsku, bo może ten ktoś miałby ochotę
                            trochę "powęszyć...". Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • oscar030405 Re: szukam ojca mojego dziecka 30.12.07, 14:05
      czesc. byc moze bede mogla ci pomoc. potrzebuje wiecej danych na
      jego temat. wyslij mi na maila jego nazwisko, imie i wszystko co o
      nim wiesz,ile ma lat, w jakim miescie sie poznaliscie we wloszech i
      kiedy to bylo... napisz mi czy napeweno jest z Radauti czy moze z
      okolic bo tam jest duzo wsi dookola.pozdrawiam. moj e-mail to.
      oscar20@op.pl
    • Gość: pipek co wy tu pierdzielicie jaja se robicie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.08, 08:43
      Co tu autorka i ilość osób odpowiadających pierdzieli. Czy forum
      jest miejsce na szukanie domniemanego ojca. Są cztery miejsca gdzie
      (o ile to prawdziwa sytuacja)matka winna szukać takiego faceta. To
      prokurator, adwokat, ambasada Rumuńska, prywatny detektyw (wszystko
      zaczynamy szukać w Polsce).
      • Gość: weronika co my tu robimy? IP: 80.240.162.* 11.07.08, 13:40
        czytaj uważniej!, a potem nie pierdziel!!! ja nie szukam
        domniemanego ojca, tylko jego adresu. jak ci się forum nie podoba,
        albo jego autorzy, to co ty tu robisz? nudzisz się czy przyjaciół
        szukasz???
    • Gość: Tulipan Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 18:11
      Zamknij ten temat. Z ciekawości śledzę ten wątek. Zauważyłem że wszystkie nie
      pochlebne posty są usuwane. Czasy cenzury minęły. Nikt tu cię nie obraża.
      Zamiast skamlać na forum turystycznym, poszukaj pomocy w instytucjach
      społecznych czy rządowych. To się robi nie smaczne. Trzeba było myśleć z kim się
      szło do łóżka albo się zabezpieczyć. Szczerze Ci współczujemy.
      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: 80.240.162.* 14.07.08, 19:30
        Temat skończony.
    • Gość: sca10 Re: Ja też poznałem przystojnego południowca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 09:59
      Jesteście okrutni! Na ten forum ludzi pomagają sobie nadwzajemn i uważam że jest
      to wspaniała rzecz.Weronika,powodzenia!
    • Gość: Kazimierz Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 20:02
      SzP.Weroniko w rejonie Sucavy są trzy wioski, gdzie mieszkają Polacy 1Poiana
      Micoloui,2Solonec ,3Gora Humoridui(historia tak poczyniła że tam mieszkają od
      lat).Uważam że jest duża szansa,aby oni Tobie pomogli należało by się tam wybrać
      ,ale przed wyjechaniem spróbować napisać o swojej przygodzie życiowej śzczerze
      po polsku.Należało by sprawdzić na dokładnej mapie Rumunii nazwy tych
      miejscowości i wysłać do tych trzech miejscowości,zatytułować DO POLSKICH RODZIN
      ,podać nazwę miejscowości,a przede wszytkim skierować na właściwą pocztę do
      której należy miejscowość.życzę powodzenia Kazimierz
      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.elomza.pl 08.01.09, 13:43
        Witaj Kazimierzu! Dziękuję za pomocną dłoń. Niestety nie mogę jechać do Rumuni...
    • Gość: kazimierz Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 22:28
      Sz.P.Weroniko część dodatkowa , na kopercie proszę napisać:La Poloneze Familiu
      (aby poczta rumuńska wiedziała o co chodzi),a potem po polsku Do Polskich
      Rodzin.Uważam że wysłanie takiej prośby,powinno przynieść dobry skutek.Można
      prosić jeśli jakaś rodzina otrzyma nie jest w stanie nic pomóc niech przekaże
      innej rodzinie.Judeti Suceava nie znam kodu,przy literce t ,proszę zrobić taki
      haczyk na dole jak unas przy ę,bo sie czyta jako c (po rumuńsku)dokładnie żudeci
      (województwo), a potem nazwę miejscowości.Z trzech miejscowości ktoś
      odpisze.pozdrawiam
    • karolinawaga Re: szukam ojca mojego dziecka 30.12.08, 16:16
      czy masz już ten adres? moj narzeczony jest rumunem i pochodzi z okolic Radauti
      • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.elomza.pl 08.01.09, 13:41
        Witajcie!Niestety, ale jeszcze nie mam jego adresu.
    • Gość: Urs Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.01.09, 16:46
      Baba was w konia robi od samego początku, a wy się dajecie nabierać. Ona czyta
      sobie te posty i pokłada się ze śmiechu. W XXI wieku nie może znaleźć gościa
      mając wszystkie jego dane? To jej Radauti leży tuż za granicą rumuńską, to nie
      są tysiące kilometrów od Polski. Jak koniecznie chce go "znaleźć" /albo przeżyć
      nową przygodę/, to niech wsiada w samochód i za 14 godzin będzie u swojego
      ukochanego.
      • karolinawaga Re: szukam ojca mojego dziecka 15.01.09, 23:09
        Nie trzeba sie unosic. Przecież to nikogo nie boli jak sobie poczytasz ludzkie
        historie. Niech robi jak chce. Nigdy nic nie wiadomo....a może sam sie odezwie
        przez to Forum. Zycie lubi zaskakiwac....mnie juz zaskoczylo, bo siedze na tym
        forum i czytam sobie o Rumunii, o Rumunach z ktorymi jeszcze do niedawna nic
        mnie nie laczylo;)a teraz...
        pozdrawiam i uśmiechu wiecej
        • Gość: weronika Re: szukam ojca mojego dziecka IP: *.elomza.pl 18.01.09, 08:06
          Cześć Karolina! Czy mogłabyś mi dać jakieś namiary na siebie? Może
          twojego e-maila? Pozdrawiam!
          • karolinawaga Re: szukam ojca mojego dziecka 18.01.09, 14:37
            :) Weroniczko, moj mail: karolinawaga@interia.eu
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka