Dodaj do ulubionych

Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie

IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.09.10, 17:25
Witajcie;
czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek?
Z góry dzięki za informacje
Obserwuj wątek
    • Gość: Dorka Polecam Architekta Wnętrz IP: 81.219.123.* 01.11.10, 08:57
      Witam,
      trafiłam na bardzo fajnego architekta wnętrz, moim zdaniem warto, na stronie są realizacje do zobaczenia strona to chyba: www.wnetrzaszczepankiewicz.pl.

      Mają fajne promocje czasami!
      • liuzzi Re: Polecam Architekta Wnętrz 01.11.10, 18:41
        Szczepankiewicz OK.
        • Gość: Techbau Odbiory mieszkań i domów !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 12:18
          Profesjonalne odbiory mieszkań i domów od deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych szczegóły na stronie:
          www.favore.pl/97641_odbior-mieszkania-odbior-domu-wroclaw-okolice-dolnoslaskie.html
          lub zadzwoń 607 937 916
          Firma Techbau
      • sadowiec Re: Polecam Architekta Wnętrz 08.12.10, 10:37
        Temu osiedlu to już może tylko architekt wnętrz pomóc, bo zewnętrza są nie do uratowania.
        Chociaż zaprojektowanie takich brzydactw to też pewnego rodzaju osiągnięcie.
        • Gość: ilona Re: Polecam Architekta Wnętrz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 15:56
          Domy są obrzydliwe z zewnątrz, a okolica i dojazd - beznadzieja!
    • Gość: Michał Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.10, 15:31
      Nie ma to jak wpisy na temat inwestycji... Mój wpis nie na temat się nie liczy ;)
      • Gość: mika Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: 62.233.251.* 25.03.11, 18:01
        bradzo fajne domki, ładne miejsce, normalna i profesjonalna obsługa. polecam, znajomi właśnie od nich kupili i są zachwyceni
        • Gość: inny dev Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 17:06
          ... taaak i znajomi opowiedzieli Ci o profesjonalnej obsłudze... buhahaha... odrobina profesjonalizmu... wynajmijcie studentów...
    • cerevesi Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie 10.09.11, 14:21
      Gość portalu: kupujący` napisał(a):

      > Witajcie;
      > czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek?
      > Z góry dzięki za informacje

      cześć!
      Raczej zdecydujemy się na zakup domku Lobo na tym osiedlu. Niektórym elewacja nie pasuje, ale to nie ma znaczenia, bo mi bardzo pasuje ;) Jak do tej pory informacje i pomoc uzyskana od dewelopera oceniam na 6/6. Dostałem już detaliczne wyceny zmian i przeróbek, jakie zechcemy wprowadzić i kosztorysy prac, jakie jeszcze mnie czekają: typu gaz, ogrzewanie, zmiany szyb w oknach na wzmocnione, itp.. Więc współpraca z deweloperem bez zarzutu.
      Ale piszę na forum nie po to, żeby reklamować, ale żeby dowiedzieć się czegoś od osób, które również prowadzą rozmowy z deweloperem lub wykupiły już domek/zamieszkały na osiedlu. Czy jest tam głośno od drogi i A4? Czy po zakupie pojawiły się jakieś problemy z deweloperem? Czy samo wykonanie domku było 100% ok, czy może wyszły jakieś defekty albo nieoczekiwane rozwiązania?

      Będę wdzięczny za konstruktywne informacje, a nie typu: dojazd do bani, albo domek mi się nie podoba.

      Pozdrawiam
    • filipkazmierczak Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie 15.05.18, 19:41
      Jeśli ktoś myśli o kupnie mieszkania w inwestycji Centauris, to odradzam. Mieszkam na osiedlu przy ulicy Ślężnej 114d, które zostało wybudowane przez tego developera. Jak sprzedać mieszkanie to wszystko jest ok. Jednak już w styczniu 2018 zepsuł się domofon, co zostało zgłoszone do obsługi gwarancyjnej. Jest już maj 2018 i domofon leży cały czas rozkręcony. Bez przerwy pojawia się inny serwisant, który przychodzi i patrzy na domofon, i stwierdza, że jest zepsuty i trzeba zamówić nowy. W tej chwili jesteśmy w kontakcie już z trzecim panem z serwisu, który od tygodnia nie może do nas trafić. Dzwoni i umawia się na godziny przedpołudniowe, a nie zjawia się w ogóle! Nawet nie uprzedzając, że go nie będzie. Taka sytuacja z olewającym mieszkańców serwisantem zdarza się 4 raz. To jest kpina po prostu, jak traktuje się klienta po sprzedaży. Odradzam kupno mieszkania. Osiedle ładne i przy parku, ale obsługa developera tragiczna, gdy już się zapłaci.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka