Gość: kupujący` IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.09.10, 17:25 Witajcie; czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek? Z góry dzięki za informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dorka Polecam Architekta Wnętrz IP: 81.219.123.* 01.11.10, 08:57 Witam, trafiłam na bardzo fajnego architekta wnętrz, moim zdaniem warto, na stronie są realizacje do zobaczenia strona to chyba: www.wnetrzaszczepankiewicz.pl. Mają fajne promocje czasami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Techbau Odbiory mieszkań i domów !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 12:18 Profesjonalne odbiory mieszkań i domów od deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych szczegóły na stronie: www.favore.pl/97641_odbior-mieszkania-odbior-domu-wroclaw-okolice-dolnoslaskie.html lub zadzwoń 607 937 916 Firma Techbau Odpowiedz Link Zgłoś
sadowiec Re: Polecam Architekta Wnętrz 08.12.10, 10:37 Temu osiedlu to już może tylko architekt wnętrz pomóc, bo zewnętrza są nie do uratowania. Chociaż zaprojektowanie takich brzydactw to też pewnego rodzaju osiągnięcie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilona Re: Polecam Architekta Wnętrz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 15:56 Domy są obrzydliwe z zewnątrz, a okolica i dojazd - beznadzieja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.10, 15:31 Nie ma to jak wpisy na temat inwestycji... Mój wpis nie na temat się nie liczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: 62.233.251.* 25.03.11, 18:01 bradzo fajne domki, ładne miejsce, normalna i profesjonalna obsługa. polecam, znajomi właśnie od nich kupili i są zachwyceni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inny dev Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 17:06 ... taaak i znajomi opowiedzieli Ci o profesjonalnej obsłudze... buhahaha... odrobina profesjonalizmu... wynajmijcie studentów... Odpowiedz Link Zgłoś
cerevesi Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie 10.09.11, 14:21 Gość portalu: kupujący` napisał(a): > Witajcie; > czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek? > Z góry dzięki za informacje cześć! Raczej zdecydujemy się na zakup domku Lobo na tym osiedlu. Niektórym elewacja nie pasuje, ale to nie ma znaczenia, bo mi bardzo pasuje ;) Jak do tej pory informacje i pomoc uzyskana od dewelopera oceniam na 6/6. Dostałem już detaliczne wyceny zmian i przeróbek, jakie zechcemy wprowadzić i kosztorysy prac, jakie jeszcze mnie czekają: typu gaz, ogrzewanie, zmiany szyb w oknach na wzmocnione, itp.. Więc współpraca z deweloperem bez zarzutu. Ale piszę na forum nie po to, żeby reklamować, ale żeby dowiedzieć się czegoś od osób, które również prowadzą rozmowy z deweloperem lub wykupiły już domek/zamieszkały na osiedlu. Czy jest tam głośno od drogi i A4? Czy po zakupie pojawiły się jakieś problemy z deweloperem? Czy samo wykonanie domku było 100% ok, czy może wyszły jakieś defekty albo nieoczekiwane rozwiązania? Będę wdzięczny za konstruktywne informacje, a nie typu: dojazd do bani, albo domek mi się nie podoba. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
filipkazmierczak Re: Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie 15.05.18, 19:41 Jeśli ktoś myśli o kupnie mieszkania w inwestycji Centauris, to odradzam. Mieszkam na osiedlu przy ulicy Ślężnej 114d, które zostało wybudowane przez tego developera. Jak sprzedać mieszkanie to wszystko jest ok. Jednak już w styczniu 2018 zepsuł się domofon, co zostało zgłoszone do obsługi gwarancyjnej. Jest już maj 2018 i domofon leży cały czas rozkręcony. Bez przerwy pojawia się inny serwisant, który przychodzi i patrzy na domofon, i stwierdza, że jest zepsuty i trzeba zamówić nowy. W tej chwili jesteśmy w kontakcie już z trzecim panem z serwisu, który od tygodnia nie może do nas trafić. Dzwoni i umawia się na godziny przedpołudniowe, a nie zjawia się w ogóle! Nawet nie uprzedzając, że go nie będzie. Taka sytuacja z olewającym mieszkańców serwisantem zdarza się 4 raz. To jest kpina po prostu, jak traktuje się klienta po sprzedaży. Odradzam kupno mieszkania. Osiedle ładne i przy parku, ale obsługa developera tragiczna, gdy już się zapłaci. Odpowiedz Link Zgłoś