Dodaj do ulubionych

Vacansoleil

IP: *.chello.pl 05.02.10, 22:47
Czy macie jakieś doświadczenia z biurem Vacansoleil?
Czy warto u Nich kupować pobyt w mobile-homie we Wloszech?
CZekam na opinie!!
Pozdrawiam!!
Obserwuj wątek
        • sevrill Re: Vacansoleil 08.05.15, 12:56
          Podpisuję się pod tym co napisała LUNA! Vacansolei Polska to jakaś ściema! oto przykład: zarezerwowałem pobyt na campingu we Włoszech- Sabbiadoro. Bali 4os+2 dzieci. Dzwonię do VCS Polaks i pytam czy mogę wybrać domek jakoś blisko basenów- a koleś mi na to, że tak i dopłata 24zł. Ok zapłaciłem. Potem dzwonię i pytam o nr tego domku na planie, a pan mi na to, że nie ma nr i nie jest w stanie mi pomóc. Napisałem więc do Sabbiadoro sam i Pani powiedziała, że bez problemu moge sobie wybrać nr któy mi pasuje! Kolejny przykład na dzidostwo i brak kompetencji Vacansoleil Polska: dzwonię i prosze o zestaw na niemowlaka (wanienka, krzesełko, przewijak)- było zaznaczone w katalogu, że jest! A Pan mi mówi, że sorry ale nie ma już zestawów. Nie ma! W marcu chyba pytałem a wyjazd początek lipca. Dzwonię ponownie 5go maja i ta sama odpowiedź, że nie ma! Ale piszę do Sabbiadoro i Pani odpisuje, że bez problemu zestawy są , że mogę sobie wziąć 5 jak chcę! To już mnie do szału doprowadzili! Vacansoleil Polska to dziadostwo i szczyt niekompetencji!!!!!
          Pozdrawiam
          Robert
          • s-gos Re: Vacansoleil 02.06.15, 22:55
            Dobrze wiedzieć, dostałam katalog od nich i tak myślałam nad wypadem do Włoch, ale w tym wypadku to mocno się nad tym zastanowie
          • Gość: marzena Re: Vacansoleil IP: 80.241.131.* 14.07.15, 16:20
            Ja niestety również zgadzam się, że Vacansolei Polska równa się problemy na wakacjach. Właśnie wróciliśmy z prawie dwutygodniowego pobytu na Korsyce (camping Marina d'Erba Rosa). Tylko dzięki uprzejmości miejscowej recepcji urlop nie zamienił się w koszmar. Domek rezerwowaliśmy w marcu, nazywał się Bali, wyboru nie było, bo tylko takie ma w ofercie polski Vacansolei. Mój brat zdecydował się dołączyć do nas ze swoją rodziną w czerwcu, dostał informację, że V. Polska już nie ma miejsc więc dokonał rezerwacji przez stronę francuską. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że my dostaliśmy stary, brudny i śmierdzący domek, mieliśmy ochotę uciekać stamtąd, a przynajmniej spać w samochodzie, a mój brat został ulokowany w super komfortowym mobil homie. Tych dwóch miejscówek nie dało się porównać, dodam, że zapłaciliśmy za nasz pobyt tyle samo. Na szczęście ludzie na recepcji podeszli do nas z pełnym zrozumienie i na naszą grzeczną prośbę o zmianę lokum zareagowali błyskawicznie. W sumie wylądowaliśmy w luksusowym bungalowie, bez żadnych dopłat. Zauważyliśmy też, że większość okropnych domków Bali na campingu zasiedlili właśnie Polacy. My zgrzytając zębami też byśmy tam tkwili, gdyby nie to, że zobaczyliśmy, że może być inaczej. Konkluzja - nigdy więcej nigdzie żadnych rezerwacji przez polskich pośredników, którzy sprzedają naiwnym turystom najgorszą możliwą ofertę w cenie czterogwiazdkowego hotelu. A jeśli nie wiedzą co sprzedają i biorą w ciemno to co dostają, to tym gorzej.
    • Gość: Turystka Re: Vacansoleil IP: 95.160.78.* 25.06.21, 15:53
      Nie polecam, to porażka, przed wpłatą ostatniej raty zwiększyli cenę, bo niby podczas rezerwacji był błąd systemu. Nie wysłali umowy, tylko potwierdzenie rezerwacji i fakturę, później postawili przed faktem dokonanym i musieliśmy dopłacić bo mieliśmy już kupione bilety lotnicze, a na ostatnią chwilę ciężko było znaleźć inne zakwaterowanie w odpowiedniej cenie i w tym terminie. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka