helio-trop 27.05.12, 17:24 Witam serdecznie, proszę o opinię tych, którzy pracowali dla wymienionej w tytule firmy. Chodzi mi o wypłacalność i dotrzymywanie uzgodnień ustnych, bo od miesiąca nie mogę doprosić się umowy na piśmie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
helio-trop Re: Almatur Opole 29.05.12, 14:03 Bardzo będę zobowiązany za wszelkie informacje... Odpowiedz Link Zgłoś
mari_kola Re: Almatur Opole 30.05.12, 11:14 Ja też chętnie się dowiem, bo potwierdzili mi imprezę - grupa zorganizowana, potwierdzona, a na dwa tygodnie przed wyjazdem okazało się, że grupa się nie zebrała... Odpowiedz Link Zgłoś
helio-trop Re: Almatur Opole 31.05.12, 09:04 Jak na razie popyt na informacje zdecydowanie przewyższa podaż.... Czyżby biuro związane z tajnymi służbami ? Odpowiedz Link Zgłoś
lechlas Re: Almatur Opole 05.06.12, 12:13 Współpracowałem z tym biurem kilkakrotnie i wszystko było w porządku. Płatności przelewem zawsze na czas. Teraz mam 11 dniowy wyjazd z turystami rosyjskojęzycznymi i choć zarezerwowali termin ze sporym wyprzedzeniem, to imprezę potwierdzili i otrzymałem wszystkie potrzebne informacje. Odpowiedz Link Zgłoś