Dodaj do ulubionych

kto zna biuro ecco holiday?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 14:17
chcę sie wybrać z tym biurem na wczasy do Egiptu, ale mam obawy co do
biura.czy ktoś może coś o nim powiedziec?
Obserwuj wątek
    • Gość: reni Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 14:22
      ja w zeszłym roku byłam z ecco na wakacjach w egipcie i bardzo sobie chwale
      zarówno organizacje jak i rezydenta oraz hotel, jednak w tym roku dowiedziałam
      sie od przedstawiciela biura podróży że ecco podobno staje się niewypłacalne i
      dlatego rozwiązali z nim umowe
    • Gość: Jarecki Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.proxyplus.cz / 217.153.35.* 04.07.05, 15:07
      ja znam, 2 lata temu leciałem z tego biura do Portugalii. Bez żadnych
      problemów, profesjonalna obsługa.
    • Gość: też kupiłam ecco Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.07.05, 15:17
      Jak Ecco Holiday przewiozło klientkę






      Anna Skowron 01-07-2005, ostatnia aktualizacja 01-07-2005 21:00

      Biuro turystyczne może wywrócić nam do góry nogami wszystkie plany wakacyjne.
      Zgodnie z umową



      Aneta Siwarga zaplanowała wakacyjny wypoczynek już w połowie lutego. Wraz z
      mężem wykupili wycieczkę na Kretę dla siebie i dwójki dzieci. Już pakowali
      walizki, bo wylot miał być w czwartek 30 czerwca. Jednak na Kretę nie
      polecieli. - Tydzień przed wyjazdem zadzwoniła pracownica Ecco Holiday i
      odwołała wycieczkę. Wytłumaczyła, że nie zebrali wystarczającej liczby
      chętnych - skarży się Czytelniczka.

      - Postąpiliśmy zgodnie z warunkami uczestnictwa. Klientka zapoznała się z nimi
      przed podpisaniem umowy - mówi Karolina Płóciennik z Ecco Holiday. Jakie to
      warunki? Prawo do odwołania imprezy nawet cztery dni przed wylotem, jeżeli
      biuro podróży nie sprzeda co najmniej 80 proc. miejsc. - W takiej sytuacji
      zawsze proponujemy klientowi inną wycieczkę albo zwrot gotówki - podkreśla
      Karolina Płóciennik. Pieniądze jednak nie są oprocentowane. Klient odzyska
      tyle, ile wpłacił.

      W zamian za wycieczkę na Kretę Ecco Holiday zaproponowało pani Anecie...
      wycieczkę na Kretę. Tylko że termin wylotu przesunęli o trzy dni. A miejsce
      wylotu o ponad 300 kilometrów, bo do Warszawy. W dodatku do stolicy biuro
      dowiezie klientów busem, nie samolotem. - Jedziemy z dziećmi, specjalnie
      dopłacałam do wylotu z Wrocławia - mówi pani Aneta. Dlatego nie czekała na last
      minute, opłaciła wczasy już w lutym.

      Miała dwa wyjścia. Zgodzić się na propozycję Ecco Holiday, wziąć dodatkowy
      urlop i jechać. Albo wycofać pieniądze i szukać innych ofert.

      - Przyjęłam ich ofertę, nie mam czasu na szukanie czegoś w zamian - mówi Aneta
      Siwarga. - Ostatni raz jedziemy z Ecco Holiday. Za całe zamieszanie nawet nikt
      mnie nie przeprosił. Uważają, że skoro postąpili zgodnie z umową, to wszystko
      jest w porządku - mówi Czytelniczka.


      Wydrukuj Wyślij znajomym Podyskutuj na forum



    • pusia-kotusia banda oszustów 04.07.05, 16:10
      wlasnie niezapewnili nam lotu powrotnego z Portugalii !!!!!!!!!!!!!
      mielismy wykupiony sam czarter do portugalii i spowrotem
      i coz do domku wracalismy na wlasny koszt bo biuro odwołało lot (s powodu
      małego obłozenia) nie zostawiajac nam zadnej informacji ani sie z nami nie
      kontktujac
      osoby które były na wczasach musiały dopłacic 300 zł zeby wrocic do kraju prze
      sewille lub mogly dostac spowrotem cene biletu tj 355 zł kosztów lotniskowych i
      podatku czyli drugie tyle juz nikt nie zwracał
      panie w biurze bardzo nie mile do tego jeszcze nakłamały pani konsul z lizbony
      a kierowniczka działu opieki nad klientami rzucajaca słuchawka - urocze
      teraz jestesmy w trakcie rozpatrywania reklamacji ale nastawiamy sie na sprawe
      w sadzie
    • mama75 chikita 04.07.05, 16:22
      bylam z nimi w Egipcie jakies dwa lata temu. Pojechalam na normelane wczasy
      pelnoplatne, zadne Last Minute. Oferta byla w sumie ok, ale rezydentka
      doprowadzala mnie do szalu. W sumie nie potrzebowalam zupelnie jej opieki, ale
      z lenistwa chcialam wykupic u niej wycieczki fakultatywne i chcialam sie
      upewnic co do szczegolow. Kompletnie ignorowala moje pytania i twierdzila, ze
      za bardzo sie czepiam. Nie mowiac juz, ze kompletne glupoty opowiadala podczas
      zwiedzania.

      Na jaki hotel sie zdecydowalas?
      • Gość: nika931 Re: chikita IP: 195.137.246.* 08.07.05, 09:42
        W zeszłym roku byłam z tym biurem w Tajlandii było o.k
        za tydzień z nimi jadę do Turcji i Grecji-pakiet łaczony
        • Gość: cooni1 Re: chikita IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 08.07.05, 11:26
          Grecja - Turcja czy odwrotnie? Ja jade w sierpniu Rodos - Marmaris - daj znać
    • Gość: gabi kto zna biuro ecco holiday? IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.05, 09:36
      Mój brat lata z nimi juz dłuzszy czas i jest o.k, właśnie praży się w
      Egipcie.Jak do tej pory jest w porządku:)Zazdroszczę mu!!pa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka