Gość: chikita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 14:17 chcę sie wybrać z tym biurem na wczasy do Egiptu, ale mam obawy co do biura.czy ktoś może coś o nim powiedziec? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: reni Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.05, 14:22 ja w zeszłym roku byłam z ecco na wakacjach w egipcie i bardzo sobie chwale zarówno organizacje jak i rezydenta oraz hotel, jednak w tym roku dowiedziałam sie od przedstawiciela biura podróży że ecco podobno staje się niewypłacalne i dlatego rozwiązali z nim umowe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarecki Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.proxyplus.cz / 217.153.35.* 04.07.05, 15:07 ja znam, 2 lata temu leciałem z tego biura do Portugalii. Bez żadnych problemów, profesjonalna obsługa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też kupiłam ecco Re: kto zna biuro ecco holiday? IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.07.05, 15:17 Jak Ecco Holiday przewiozło klientkę Anna Skowron 01-07-2005, ostatnia aktualizacja 01-07-2005 21:00 Biuro turystyczne może wywrócić nam do góry nogami wszystkie plany wakacyjne. Zgodnie z umową Aneta Siwarga zaplanowała wakacyjny wypoczynek już w połowie lutego. Wraz z mężem wykupili wycieczkę na Kretę dla siebie i dwójki dzieci. Już pakowali walizki, bo wylot miał być w czwartek 30 czerwca. Jednak na Kretę nie polecieli. - Tydzień przed wyjazdem zadzwoniła pracownica Ecco Holiday i odwołała wycieczkę. Wytłumaczyła, że nie zebrali wystarczającej liczby chętnych - skarży się Czytelniczka. - Postąpiliśmy zgodnie z warunkami uczestnictwa. Klientka zapoznała się z nimi przed podpisaniem umowy - mówi Karolina Płóciennik z Ecco Holiday. Jakie to warunki? Prawo do odwołania imprezy nawet cztery dni przed wylotem, jeżeli biuro podróży nie sprzeda co najmniej 80 proc. miejsc. - W takiej sytuacji zawsze proponujemy klientowi inną wycieczkę albo zwrot gotówki - podkreśla Karolina Płóciennik. Pieniądze jednak nie są oprocentowane. Klient odzyska tyle, ile wpłacił. W zamian za wycieczkę na Kretę Ecco Holiday zaproponowało pani Anecie... wycieczkę na Kretę. Tylko że termin wylotu przesunęli o trzy dni. A miejsce wylotu o ponad 300 kilometrów, bo do Warszawy. W dodatku do stolicy biuro dowiezie klientów busem, nie samolotem. - Jedziemy z dziećmi, specjalnie dopłacałam do wylotu z Wrocławia - mówi pani Aneta. Dlatego nie czekała na last minute, opłaciła wczasy już w lutym. Miała dwa wyjścia. Zgodzić się na propozycję Ecco Holiday, wziąć dodatkowy urlop i jechać. Albo wycofać pieniądze i szukać innych ofert. - Przyjęłam ich ofertę, nie mam czasu na szukanie czegoś w zamian - mówi Aneta Siwarga. - Ostatni raz jedziemy z Ecco Holiday. Za całe zamieszanie nawet nikt mnie nie przeprosił. Uważają, że skoro postąpili zgodnie z umową, to wszystko jest w porządku - mówi Czytelniczka. Wydrukuj Wyślij znajomym Podyskutuj na forum Odpowiedz Link Zgłoś
pusia-kotusia banda oszustów 04.07.05, 16:10 wlasnie niezapewnili nam lotu powrotnego z Portugalii !!!!!!!!!!!!! mielismy wykupiony sam czarter do portugalii i spowrotem i coz do domku wracalismy na wlasny koszt bo biuro odwołało lot (s powodu małego obłozenia) nie zostawiajac nam zadnej informacji ani sie z nami nie kontktujac osoby które były na wczasach musiały dopłacic 300 zł zeby wrocic do kraju prze sewille lub mogly dostac spowrotem cene biletu tj 355 zł kosztów lotniskowych i podatku czyli drugie tyle juz nikt nie zwracał panie w biurze bardzo nie mile do tego jeszcze nakłamały pani konsul z lizbony a kierowniczka działu opieki nad klientami rzucajaca słuchawka - urocze teraz jestesmy w trakcie rozpatrywania reklamacji ale nastawiamy sie na sprawe w sadzie Odpowiedz Link Zgłoś
mama75 chikita 04.07.05, 16:22 bylam z nimi w Egipcie jakies dwa lata temu. Pojechalam na normelane wczasy pelnoplatne, zadne Last Minute. Oferta byla w sumie ok, ale rezydentka doprowadzala mnie do szalu. W sumie nie potrzebowalam zupelnie jej opieki, ale z lenistwa chcialam wykupic u niej wycieczki fakultatywne i chcialam sie upewnic co do szczegolow. Kompletnie ignorowala moje pytania i twierdzila, ze za bardzo sie czepiam. Nie mowiac juz, ze kompletne glupoty opowiadala podczas zwiedzania. Na jaki hotel sie zdecydowalas? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nika931 Re: chikita IP: 195.137.246.* 08.07.05, 09:42 W zeszłym roku byłam z tym biurem w Tajlandii było o.k za tydzień z nimi jadę do Turcji i Grecji-pakiet łaczony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cooni1 Re: chikita IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 08.07.05, 11:26 Grecja - Turcja czy odwrotnie? Ja jade w sierpniu Rodos - Marmaris - daj znać Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gabi kto zna biuro ecco holiday? IP: *.adsl.inetia.pl 07.07.05, 09:36 Mój brat lata z nimi juz dłuzszy czas i jest o.k, właśnie praży się w Egipcie.Jak do tej pory jest w porządku:)Zazdroszczę mu!!pa Odpowiedz Link Zgłoś