caroline_p 06.09.02, 17:46 Słuchajcie, czy mogłabym napisac do Was na privy? Wybieram sie do Australii i chciałam zapytac o różne szczegóły, a mailem chyba wygodniej niz na forum. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam, caroline Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Australiusz Re: Australiusz i Zula! Prośba. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.02, 00:10 cześć caroline! Pisz śmiało na priv; australiusz@yahoo.com.au Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś