Dodaj do ulubionych

Australiusz i Zula! Prośba.

06.09.02, 17:46
Słuchajcie, czy mogłabym napisac do Was na privy? Wybieram sie do Australii i
chciałam zapytac o różne szczegóły, a mailem chyba wygodniej niz na forum.
Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam,
caroline
Obserwuj wątek
    • Gość: Australiusz Re: Australiusz i Zula! Prośba. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 09.09.02, 00:10
      cześć caroline!
      Pisz śmiało na priv; australiusz@yahoo.com.au
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka