Dodaj do ulubionych

Bułgaria samochód

IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 25.02.03, 09:09
Byłem dwa lata temu w Bułgarii samochodem. Pobyt O.K. Mam tylko zastrzeżenia
do dróg w RO i BG, oraz do odprawy na granicy tych dwóch państw. Wszyscy , a
zwłaszcza Bułgarzy wyciągają ręce po pieniądze. Ja zapłaciłem dodatkowo za
to, że przy wjeżdzie dostałem tylko jedną kartę statystyczną, a przy
wyjeżdzie chcieli czterech czyli tyle ile osób ze mną podróżowało. Zaczęło
się od 300 DM kary, a skończyło na 30, ale to też pieniądze. Mam pytanie czy
na granicach i na drogach cos się zmieniło na lepsze.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka