Dodaj do ulubionych

Statkiem po Jeniseju

IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 28.03.03, 18:04
Czy ktoś spływał kiedyś rzeką Jenisej w stronę ujścia? Jakie sa przeżycia?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka