Gość: Jacek IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 28.03.03, 18:04 Czy ktoś spływał kiedyś rzeką Jenisej w stronę ujścia? Jakie sa przeżycia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj