IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 23:42
Czy jadąc do takich krajów jak Szwajcaria, Chorwacja, Serbia , Czarnogóra warto w kraju wymieniać złotówki na walutę?
Obserwuj wątek
    • eustoma77 Re: Waluta 06.06.07, 09:49
      mysle ze zawsze jest lepiej miec choc troche waluty danego kraju przy sobie -
      nawet po to aby nie miec problemu gdy bedziesz mial ochote czegos sie napic czy
      jekis drobiazg kupic w malym punkcie na miescie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka