Gość: Adam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.07, 23:42 Czy jadąc do takich krajów jak Szwajcaria, Chorwacja, Serbia , Czarnogóra warto w kraju wymieniać złotówki na walutę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
eustoma77 Re: Waluta 06.06.07, 09:49 mysle ze zawsze jest lepiej miec choc troche waluty danego kraju przy sobie - nawet po to aby nie miec problemu gdy bedziesz mial ochote czegos sie napic czy jekis drobiazg kupic w malym punkcie na miescie Odpowiedz Link Zgłoś