carolina_2601
21.06.07, 21:11
Jestem swieżo po egzaminie. Mówie po hiszpańsku i angielski (ale jeszcze nie
mam ich wpisanych na legitymacje). Chciałabym zabrać się z któryms z pilotów
bądx pilotek na staż, najchętniej na objazdówkę lub wahadło do Hiszpanii.W
ramach praktyki i pomocy, oczywiście, bo nie mam odwagi pojechać pierwszy raz
sama.