Dodaj do ulubionych

Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślubną??

IP: *.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 01.01.08, 19:12
Witam

Proszę o radę chiałabym wybrać jakiś karj i konkretny region aby w
w czerwcu 2008 wybrać się w podróż poślubną na 2 tygodnie.
Nadmieniam, że nie chiałabym, aby były to Tunezja i Egipt bo byłam i
nie chce mi się wracać na razie. Zależy mi na jakimś wyższym
standarcie hotelu z ofertą all inclusive lub lepiej ultra all
inclusive. W końcu raz można zaszaleć. Koszt gdzieś tak do 4500zł na
osobę. Zależy mi również na tym, aby była tam piękna piaszczysta
plaża z turkusową laguną. Chciałabym jeszcze pojeżdzić na jakieś
intersujace wycieczki fakultatywne, żeby przez 2 tygodnie sie nie
zanudzić. No i żeby ten konkretny hotel nie był no kompletnym
zadupiu. Jakieś dyskoteki i bary i centrum handlowe, żeby były w
pobliżu. Wiem, że dużo wymagań, ale chciałabym, aby to była
najlepsza podróż w moim życiu. Zastanawiałam się nad Rywierą Turecka
i miejscowościami Side, Alanya i Antaly. Lub wybrzeze Likijskie w
tymże kraju i miejscowościtakie jak Oludeniz czy Fethiye Co
myślicie? A może byscie polecieli mi inny kraj, inny region? Proszę
o radę.
Obserwuj wątek
    • Gość: beta Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.08, 20:17
      Jeżeli zleży ci na dobrym standardzie,piękych plażach z turkusową
      wodą i widokach ,ciekawych miejscach do zwiedzania to polecam
      Majorkę i miejscowości Can Picafort (najlepszy hotel , świetnie
      polożony to moim zdaniem Platja Daurada z Neckermanna),Paguera (np
      Clubhotel Valentin Park z TUI),Santa Ponsa (np hotel Bahia del Sol z
      Orbisu) .W miasteczkach panuje międzynarodowa atmosfera,jest wiele
      eleganckich sklepów i restauracji,promenady do spacerów i
      miejsca ,gdzie można się zabawić.Majorka jest piękna, warto
      wypożyczyć auto i objechać wyspę,można też się wybrać na
      zorganizowane wycieczki. Byłam na Majorce dwa razy, wiele
      pozwiedzałam i co roku mam ochotę tam wrócić.To zupełnie inne
      klimaty i kultura niż w Turcji.W Turcji też byłam dwa razy,fakt jest
      dużo ciekawych zabytków -Efez,Pergamon,Selczuk i wspaniałe
      osobliwości natury-Kapadocja i Pamukale.Dobrym miejscem na urlop
      jest malownicze Side ,skąd organizowane wszystkie wycieczki.Jeżeli
      wybierzesz Side,to ładnymi i dobrymi hotelami przy plaży i blisko
      cenrum miasteczka są Side Star i Side Star Park (w ofercie Orbisu).
      Udanego wyboru i wspaniałej podróży poślubnej.
      • voyager747 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 01.01.08, 21:33
        Turcja jest fajna, ale w Side jakichś oszałamiających lagun to niestety nie ma,
        plaża taka sobie. Można pozwiedzać, jest sporo fajnych miejsc, zabytków,
        Pammukale, Kapadocja itp. Majorka też jest całkiem ciekawa. Zależy Wam bardziej
        na ALL czy na zobaczeniu ciekawych miejsc? Myślę,że na podróż poślubną można by
        się pokusić o coś fajniejszego np. Meksyk, Kenię, Tajlandię itp. Wtedy niestety
        będzie drożej, albo niższy standard, albo tydzień zamiast dwóch.
        Pomyślcie, jeśli to ma być najpiękniejsza podróż w życiu. Turcja też jest fajna,
        ale są ciekawsze miejsca na świecie.
        • Gość: korinna82 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 02.01.08, 14:10
          W sumie zależy nam na all inclusive i na wycieczkach. Zawsze duzo
          zwiedzalismy, ale w koncu w podróży poślubnej trzeba sie troszkę
          pobyczyć. Dziekuje za podpowiedzi.
        • Gość: korinna82 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.12.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 02.01.08, 14:15
          Szczerze powiem myślałam o Kenii. Ale jak przeczytałam ile tam czyha
          niebezpieczeństw to zrezygnowałam. Podobno trzeba na 6 tygodnie
          przed wyjazdem do Kenii zaszczepić sie przeciwko 3 chorobom
          (3szczepionki). No i czytałam, że po za hotel nie ma co samemu
          wychodzić. Może masz inne informacje na temat Kenii??? Byłeś w
          Kenii? Podobnie ma sie to do Meksyku moze nie tlye co choroby ale
          duże niebezpieczeństwo. A Tajladia jest po prostu dla mnie za droga.
          • wiktorka99 KENIA 07.01.08, 09:20
            Obawiam sie ze kenia bedzie tez droga.Zalozyłas ze chcesz wydac 4500
            to niestety tylko egipt, tunezja,turcja,bułgaria, włochy.
            Wyjezdzajac do Kenii szczepilsmy sie tylko na Żółtą gorączke. Nie
            wiem o jakich niebezpieczenstawach czytałas, ale nam rezydent
            powiedział tylko zeby dobrze miec schowane wartosciowe rzeczy, bo
            kradna.Kenia jest piekna i warto zobaczyc, polecam hotelik Baobab
            Beach Resort ale to kwestia 8 tys od osoby
            Z tanszych ofert i mysle ze idealnych na podroz poslubnapolecam
            sycylie.



            • Gość: tony111 Re: KENIA IP: 212.75.100.* 22.02.08, 18:40
              a w jakim terminie byliście . my myślimy o wyjeździe gdzies we
              wrześniu. tylko nie wiem czy kenia we wrześniu to dobry termin. i z
              jakim biurem polecasz tam pojechać???
          • Gość: Fabian Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.euro-net.pl 12.02.08, 23:41
            Napisałaś: " Może masz inne informacje na temat Kenii??? Byłeś w
            > Kenii? Podobnie ma sie to do Meksyku moze nie tlye co choroby ale
            > duże niebezpieczeństwo" - skąd Ty czerpiesz takie bzudury o
            niebezpieczeństwie????
            Zjechalismy z ekipą 4 osób Meksyk z plecakami jeżdżąc autobusami
            (również tzw. 3 klasą) i nigdzie nie czułem się niebezpiecznie a
            wręcz zdecydowanie bezpieczniej niż w PL. Jest dość tanio (poza
            Cancun i najbliższymi kuroratmi), gdzie jest, mnóstwo turystów i
            można darować sobie wyjazd, bo miejsca te przypominają tureckie czy
            hiszpańskie molochy. Ale jak co kto woli...
    • Gość: liveee Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.08, 21:35
      Cześć jeśli chodzi o Turcję to POLECAM hotel DELPHIN DELUXE RESORT.
      Byłem tam z moją narzyczoną dwa lata temu, najlepszy i
      najpiekniejszy hotel w Turcji. Piękna recepcja, witają Cię
      szampanem, w pokoju butelka wina, kosz owoców. W ogóle nie wiem od
      czego zacząć, nie da się tego opisać. może po kolei:
      1) Hotel przepiękny, duży, jak sie tylko wejdzie zapiera dech, 5
      pięknych oszklonych wind, fontanna, recepcja ogromna, poprostu szok
      2) pokoje super-nic dodać nic ująć
      3) jedzenie - bez komentarza-nie da się przejeść, kila restauracji
      tematycznych, można sobie wybrać podczas pobytu, polecam chińską
      4) aquapark w hotelu, molo na którym wieczorem serwują drinki i
      owoce, przepiękny ogród, hamaki, materace pod baldachimami - CUDO
      5) jesli coś chcesz wiedzieć napisz do mnie zrafi@interia.pl

      Powiem Ci jedno w tym roku w czerwcu też wybieramy się na podróż
      poślubną, nie wiemy gdzie ale gdybyśmy mieli jechać do turcji to
      tylko tam. Powiem Ci że potem dwa razy bylismy jeszcze w Turcji i
      też w hotelach 5 gwiazdkowych i żaden nie dorównywał Delphinowi
      • Gość: Ewa Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: 195.205.24.* 02.01.08, 10:13
        Portugalia. Byłam dwa razy i jestem zachwycona tym krajem.Wybrzeże
        Algarve to najpiękniejsze plaże w całej Europie i nie tylko.
        Przepiękne klify, ocean w różnych odcieniach barw, krzykliwe mewy i
        bujna roślinność. Państwo niewielkie więc można sobie pozwiedzać, a
        jest co zobaczyć. Mieszkańcy życzliwi dla turystów, przede wszystkim
        nie nachalni. Bardzo spokojny naród.Dobre oferty i ceny ma
        Neckermann.Byłam z nimi dwa razy i jestem zadowolona.Gorąco polecam
        Portugalie bo jest niepowtarzalna i bardzo romatyczna. W sam raz na
        podróż poślubną. A Lizbona przede wszystim wymarzone miejsce dla
        nowożeńców.I Fatima blisko - to dla wierzących, ale radzę też i
        innym ją zobaczyć. Robi wrażenie.Pozdrawiam.
    • Gość: tomeek Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.magma-net.pl 03.01.08, 01:51
      na alaske lub islandie, ale dziewczyna powiedziala zebym sobie to wybil z glowy,
      i polecimy np z blizejslonca.pl do egiptu sie wygrzac :)
    • malpa-na-drzewie Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 07.01.08, 00:14
      zadaj takie samo pytanie na jakims call center któregos biura lub agencji
      turystycznej, jesli trafisz do dobrego, z pożądna obsluga to napewno świetnie ci
      doradza
    • magda_1604 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 22.02.08, 17:07
      Ja bylam w podrózy poślubnej w Turcji i byłam b. zadowoona. Mog ę z
      czystym sumieniem polecic również hotel Bahar położony doslownie
      przy samej plaży z widokiem na morze. Tylko ze jest to hotel 3-
      gwiazdkowy więc zależy jakiego standardu oczekujesz.
    • Gość: Jola Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.08, 17:00
      Ja proponuje ci wyjazd z Alfa Starem do Bułgarii, mają ciekawe oferty ja byłam
      było super morze jest naprawdę turkusowe i jest tam ładnie .jest ok
    • Gość: dalinia Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.elsat.net.pl 09.03.08, 09:49
      Polecam Sri Lankę, mieści się w limicie i zachwyca przyrodą na żywo:
      jazda na słoniu, krokodyle na żywo, warany, małpy, trochę dżungli,
      wszędobylskie tuk tuki no i przemiła uśmiechnięta ludność. Z relacji
      od paru osób warto też poszaleć w Emiratach: niezapomniane wrażenia
      mimo skąpej historii: polowanie na kraby, przejażdżka po wydmach,
      narty w środku miasta i luksus.

      2 światy i 2 sposoby na podróż marzeń.
      • voyager747 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 09.03.08, 11:43
        4500 pln z All, na dwa tygodnie, to chyba będzie ciężko na Sri Lankę się załapać.
        • kris4444 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 10.03.08, 18:12
          voyager747 napisał:

          > 4500 pln z All, na dwa tygodnie, to chyba będzie ciężko na Sri Lankę się załapa
          > ć.

          no właśnie nie, np. 14 dni, all incl. 19.03 przy wylocie z Frankfurtu tylko 1051 Eur/os. więc grubo poniżej 4000 zł :)
          • voyager747 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 10.03.08, 19:17
            Ja obliczam zawsze ceny całkowite, czyli wyloty z Polski, bo tu mieszkam.
            • kris4444 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 11.03.08, 00:04
              przecież nieważne gdzie się mieszka, jeśli są ciekawe oferty i do tego można dobrać np. tani lot do lotniska np. w Niemczech to dlaczego nie skorzystać?
              • voyager747 Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 11.03.08, 00:15
                Ja latam zawsze z Polski, po prostu. Jeśli wybierasz się gdzieś daleko i
                dodatkowo trzeba lecieć gdzieś do Niemiec ( ew. jechać), to taka wyprawa może
                okazać się bardzo męcząca ( dodatkowe przesiadki, godziny oczekiwania na
                samolot). Jeśli leci się dodatkowo na jakieś inne lotnisko, albo tanimi
                liniami, to trzeba zająć się bagażem itp.
                Jeśli miałbym tak kombinować , aby zaoszczędzić 500 pln, to wybrałbym lot z
                Polski, aby było łatwiej( chociaż na Sri Lankę to i tak są przesiadki w różnych
                miejscach).
                Mimo wszystko, ja wybrałbym np. Meksyk niż Sri Lankę.
    • Gość: zonka Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.centertel.pl 15.03.08, 18:07
      WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA !!!!! Romantycznie i bajkowo ...a
      wycieczki chyba zbędne w tym wypadku!
    • petmar Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu 16.03.08, 11:23
      4500 na osobę trochę limituje wybór.Ja wybrałabym się na 2 wyspy
      greckie lub wyjazd na Wyspy Kanaryjskie.W obu wariantach przyjazna
      pogoda, sympatyczni ludzie, duże poczucie bezpieczeństwa nawet dla
      samotnych wycieczek, bezproblemowe wypożyczenie samochodu.Ogólnie
      życzę miłych wrażeń.
      Polecam wyloty z Berlina.Taniej i mniej problemów z opóźnieniami.
    • Gość: JJ Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.streamcn.pl 16.03.08, 12:04
      Chorwacja Orebicz hotel Grand z biurem Rainbow tour samolotem ?
      dyskusja na forum Chorwacja /
    • Gość: a_p Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.petrus.pl 16.03.08, 19:59
      dlaczego po prostu nie pojedziesz w miejsce, o ktorym zawsze
      marzylas?
      • Gość: Roska Re: Gdzie byście polecali pojechać w podróż poślu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.07.08, 12:53
        Właśnie! :) Ja byłam z moim mężusiem w Tunezji z alfastar. Niezapomniane
        wspomnienia ! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka