Dodaj do ulubionych

oasis tours

IP: *.acn.pl / 10.71.0.* 25.09.03, 15:02
polecam to biuro!!!
Obserwuj wątek
    • znawca3 uwaga!!! naciągacze z oasisa !!! 25.09.03, 17:05
      ja też polcam...
      * prokuratorowi to raz (bo naciągacze a to jest karalne),
      * dwa wojewodzie (bo może odbiorze naciągaczom koncesję)...

      ukłony,
      znawca3
    • Gość: Ania Re: oasis tours IP: 195.205.8.* 25.09.03, 21:03
      Wiele razy podróżowałam z tym biurem i zawsze wracałam zadowolona.
      Całkowicie się z Tobą zgadzam.
      • Gość: Katty Re: oasis tours IP: *.acn.pl / 10.71.0.* 28.09.03, 22:12
        W dzisiejszych czasach Oasis jest naprawde dobrym biurem.. mimo kilku
        niedociagniec, jeszcze ani razu sie na nich nie zawiodlam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka