Gość: michael IP: *.acn.pl / 10.71.0.* 25.09.03, 15:02 polecam to biuro!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
znawca3 uwaga!!! naciągacze z oasisa !!! 25.09.03, 17:05 ja też polcam... * prokuratorowi to raz (bo naciągacze a to jest karalne), * dwa wojewodzie (bo może odbiorze naciągaczom koncesję)... ukłony, znawca3 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: oasis tours IP: 195.205.8.* 25.09.03, 21:03 Wiele razy podróżowałam z tym biurem i zawsze wracałam zadowolona. Całkowicie się z Tobą zgadzam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Katty Re: oasis tours IP: *.acn.pl / 10.71.0.* 28.09.03, 22:12 W dzisiejszych czasach Oasis jest naprawde dobrym biurem.. mimo kilku niedociagniec, jeszcze ani razu sie na nich nie zawiodlam. Odpowiedz Link Zgłoś