Dodaj do ulubionych

Triada - Costa Brava i Świńska grypa

29.07.09, 08:35
Na 22.08.2009 r. mam wykupione wczasy z żoną na tydzień w Santa
Susanna na Costa Brava (a dokładniej Costa Maresme). Teraz media
atakują codzień informacjami o świńskiej grypie na Costa Brava. Co
radzicie mi zrobić ? Jechać spokojnie ? Gdy pytałem w Triadzie to
oczywiscie mnie zbyli i jako, że nie mam wykupionego Okazu to
potrącają mi 50% przy rezygnacji lub 25% przy zmianie na inną
wycieczkę we wcześniejszym terminie. Myślałem o zmianie (1250 zł na
dwie osoby straty) ale nic ciekawego nie zostało (Turcja, Tunezja,
Egipt i Maroko odpadają bo paszort kończy mi się 27.09 i nie dostanę
wizy). Kos, Kreta, Cypr i Chalkadiki są fajne ale to jakby nie to co
Costa Brava, Majorka, Włochy lub Portugalia (droga na maxa jeśli
tracę 625 zł za zmianę wycieczki). Prosze o poradę ? Wiem, że nikt
nie zagwarantuje mi że zachoruję lub nie ale może ma ktoś podobną
sytuację. A może ktoś chce odkupić ode mnie tę wycieczkę ?
Obserwuj wątek
    • Gość: mrrr Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa IP: *.aster.pl 29.07.09, 08:58
      Ale przecież ta grypa przebiega łagodniej niż zwykła.
      Poza tym jest nie tylko na Costa Brava, ale także i Polsce.
    • ozlem Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa 29.07.09, 09:07
      Chcesz tracić 25-50% swojej kasy bo dziennikarskie pismaki zorientowały się, że świńska grypa to super zarobek na wierszówkach?
      Na forum Hiszpania jest podobny temat.
      • comysle Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa 29.07.09, 10:49
        Tylko nie panikuj! :-) Ostatnio w naszym kraju histeria na każdym kroku. A to
        biuro zbankrutowało i innym to grozi, a to samolot się zepsuł, a to grypa...
        Wkrótce trudno będzie znaleźć kogoś, kto cieszy się na wakacyjny wyjazd...
        • mari.o.79 Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa 29.07.09, 11:06
          Tak szczerze to ja już się nie cieszę:-( Długo szukaliśmy
          wymarzonych wczasów. Chciałem Włochy ale pomyslałem że Hiszpania
          jest podobna i coś nowego zobaczę (i teraz mam za swoje). A teraz
          nerwowe oglądanie tv i czytanie netu. Koszmar. Nie tak sobie to
          wyobrażałem.
          • Gość: luna Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa IP: *.xdsl.centertel.pl 30.07.09, 20:53
            A ja lece jutro do Santa Susana i żadnej grypy sie nie boje! Teraz
            sezon ogorkowy, wiec dziennikarze robią z igły widły. Grypa była już
            w Meksyku, W.Brytanii, teraz Hiszpania i kto następny? Nie daj się
            zwariować tylko ciesz się wakacjami, bo jedziesz w piękne
            miejsce.Pozdrawiam
          • Gość: Gość Re: Triada - Costa Brava i Świńska grypa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 08:09
            Chłopie, nie daj się zwariować ! Nie bądź strachliwą babą ! Przestań kupować brukowce, powyłączaj kompa, tv i radio i weź się w garść ! Zacznij się pakować !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka