IP: 217.17.32.* 27.09.04, 09:54
Czy możecie mi podpowiedzeć jak bierze się castangus, to kiedy wystepuje
okres.Z ulotki wyczytałam że nie przerywa się brania tabletek, tylko dopiero
po trzech opak.
Obserwuj wątek
    • Gość: ml Re: Castangus IP: *.brm.gov.pl 27.09.04, 10:35
      Tak jak napisałaś , bierze sie go bez przerwy na @, przez 90 dni, ilośc
      tabletek zależy od wagi do 60 kg po 1 tabl. powyzej 60 kg po dwie tabl.
      dziennie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka