Gość: mycha IP: 217.17.32.* 27.09.04, 09:54 Czy możecie mi podpowiedzeć jak bierze się castangus, to kiedy wystepuje okres.Z ulotki wyczytałam że nie przerywa się brania tabletek, tylko dopiero po trzech opak. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ml Re: Castangus IP: *.brm.gov.pl 27.09.04, 10:35 Tak jak napisałaś , bierze sie go bez przerwy na @, przez 90 dni, ilośc tabletek zależy od wagi do 60 kg po 1 tabl. powyzej 60 kg po dwie tabl. dziennie. Odpowiedz Link Zgłoś