Dodaj do ulubionych

WYNIKI NASIENIA-INTERPRETACJA

19.11.04, 20:16
Dziewczyny! Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników nasienia mężusia:
Upłynnienie - 60 min - maX 60
barwa - mleczna
zapach - swoisty
objętość ejakulatu - 2,5 ml
ph 7,4
Ruch plemników po 1 godzinie:
typ A - 13%
typ B- 26%
typ C - 26%
typ D -35%

ruch plemników po 4 godzinach:
typ A - 12%
typ B - 24%
typ C -28%
typ D-36%
ilość plemników w 1 ml - 35 mln; ilość plemników w ejakulacie - 87,5 mln;
ilość komórek okrągłych - 1,1 mln/ml, test eozynowy - 7% martwych.
Martwić się?
Pozdrowienia
Judyta
Obserwuj wątek
    • q_vw Re: WYNIKI NASIENIA-INTERPRETACJA 19.11.04, 23:55
      Hej, najważniejsze są w sumie dane z punktów A i B... podane przez Ciebie wskazuja, że mogło byc lepiej, ale i tak nieźle. Najważniejsze, że nie sa martwe, jakby były exitus mortis to po temacie, a tak, szansa jest smile Pytaj więc dokładnie lekarza, teraz musi wziąć, powinien przynajmniej, od Ciebie sluz do zbadania po stosunku i dopiero wówczas okresli jak sie sprawa ma na 100 %. Póki co, bez nerwów. Oczywiście w żaden sposób nie opieraj się na mojej opinii, pisze tylko z własnego i zony doświadczenia. Pozdrawiam.
      • angieblue26 Re: WYNIKI NASIENIA-INTERPRETACJA 20.11.04, 00:04
        Mogloby byc ciut lepiej.. Zrobcie posiew.
        Moze Twoj maz bral ostatnio jakiej antybiotyki ? Byl chory (wysika goraczka
        oslabia plemniki). Moze przezywa stres w pracy ?
        NIE JEST zle, ale warto powtorzyc badanie za miesiac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka