dazzle 10.12.04, 09:47 Ja. II beta rośnie Jestem w szoku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
neja Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 09:49 Dazzle !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Powiedz coś więcej !! Gratuluję !! Odpowiedz Link Zgłoś
angieblue26 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 09:52 ))))))))) Su-per ! Kiedy robilas bete ??) Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 09:57 No naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Bardzo dziękuję, ale po prostu nie spodziewałam się. Żadnego śluzu, skok temperatury w granicach, moim zdaniem, zaniedbywalnych. Odstawiłam sobie sama duphaston, więc myślałam, że nie mam @ przez to odstawienie. Brałam leki, bo trochę byłam chora. Piłam wino. Eeee, przepracowywałam się. No naprawdę nie wiem, co mówić. Może zadaj jakieś pytanie, bo zgłupiałam ze szczętem. Odpowiedz Link Zgłoś
angieblue26 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 09:59 I tak wlasnie jest najpiekniej Kiedy sie najmniej spodziewasz ) Gratuluje ) Odpowiedz Link Zgłoś
maretina Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 09:56 a ja nie jstem w szoku to naturalna kolej rzeczy, fajnie, ze natura przypomniala sobie o Tobie i mezu! gratuluje)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:05 Bardzo Wam wszystkim dziękuję. Bardzo się też boję - jest tak wcześnie... Przede mną trzy miesiące strachu. Wsłuchiwania się w siebie, obserwowania. Bardzo nie chcę sobie zepsuć tego czasu oczekiwania, bardzo nie chcę zatruć życia M, bardzo nie chcę zepsuć tego CUDU, ale tak bardzo się boję... Ściskam Was wszystkie. I jeszcze raz dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
1nova Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:19 Aaaaa! Super!!!! ))))) Ja to odbieram, jako informacje, ze bociany zawitaly do Krakowa . I prosze mi tu zaraz "napluc" zarazkami, moze sie tez "zaraze". Nie boj sie, bedzie dobrze . Buziaki! Nova Odpowiedz Link Zgłoś
neja Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:23 Dazzle no wlasnie Kraków !! czas na Karków teraz !! otwórz okno i rozsiewaj tylko raz a porządnie żebys się nie przeziębiła !!! A ja wystawiam główkę i łapię ile wlezie Odpowiedz Link Zgłoś
nalo Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 12:05 Nie dziw sie tak bardzo, w końcu musiało się udać Moje gratulacje i ciesz się mamusiu, nie zamartwiaj się na zapas - choć wiem, że to łatwo powiedzieć... Odpowiedz Link Zgłoś
kapcius Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:26 Dazzle wiekie GRATULACJE!! super wiadomość...teraz wypotrzywaj i odetchnij z ulgą..) dzidziuś tego potrzebuje..)))))) o Boze dzidziuś!!! dla mnie to magiczne słowo!! Dazzle jak ty to zrobiłaś?? ) Odpowiedz Link Zgłoś
agat78 GRATULACJE!!! 10.12.04, 10:41 Za szybko wcisnęłam enter tak się śpieszyłam hehe. Gratuluje serdecznie!!!!!!!! Może modlitwa w Matemblewie pomogła po części. Pozdrawiam serdecznie i dbaj teraz o siebie i fasolkę. Odpowiedz Link Zgłoś
kattrin1 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:44 Bardzo bardzo bardzo GRATULUJE)))))))))))))))))))))))) Dbaj teraz o siebie i kruszynkę/ka )))))))))))))))))))))))))))Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
pietrek666 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:49 zdrowego bejbisia Odpowiedz Link Zgłoś
magdulka26 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:49 Moje największe gratulacje !!!!!!!!!!!11 Masz może jakieś objawy,bolały Cię piersi ? Kurcze jak ja lubię czytać takie miłe wiadomości od rana.Te Święta będą naprawdę dla Was wyjatkowe .... trzymaj się cieplutko kochana.. Odpowiedz Link Zgłoś
jo22 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 10:58 gratuluję mocno!!! proszę o fluidki, bo w przyszłym tygodniu będę testować! pozdr-jo Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle do Magdulki i Angieblue 10.12.04, 11:08 Madziu, z obajwów: brak miesiączki, lekko napięte piersi, swędzące sutki, ale to tak, że drapię sie jak małpa, nawet przy ludziach. Nic więcej nie zauważyłam. Angie - napisałam Ci na skrzynkę. Odpowiedz Link Zgłoś
kiciek2 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 11:19 ALE WIADOMOŚĆ!!!!!!!! SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fluidy mocno roziewaj, tak, żeby do Tychów też doleciały!!!!!! p.s. Widzisz, sen o dziecku jednak nie był tak sobie.... Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 11:33 No nie był tak sobie. Powoli, cichuteńko, zaczynam się cieszyć. Bo boję się cały czas. Fluidy przyślę jak tylko będa pewne i się wzmocnią Odpowiedz Link Zgłoś
kiciek2 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 11:59 oki czekam z niecierpliwością!!!!!!!! Pozdrowionka i 3mam kciuki zeby wszystko było w porządku!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agnes59 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 12:04 Wiele bym oddała by też się tak jak Ty zdziwić. Gratuluję!!!!!!!!!!!!! Nie martw się,wszystko będzie dobrze,musi być dobrze.Życzę Ci żeby czas oczekiwania był dla Ciebie pełen spokoju i szczęścia,a fasolka jak najszybciej zaczeła się kręcić.Nie ma chyba nic przyjemniejszego jak poczuć pierwsze ruchy dziecka,czego Ci z głebi serca życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
magdulka26 Do Dazzle :)) 10.12.04, 12:58 A od kiedy zaczęły Cię swędzieć sutki ?? sorki ze tak Cię gnębię . Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle Do Magdulki 10.12.04, 14:00 Rozumiem, dlaczego gnębisz, nie przepraszaj. Ponieważ spisałam ten cykl na straty, to się jakoś specjalnie nie wsłuchiwałam w siebie, ani nie obserwowałam, ale tak mi się wydaje, że gdzieś w okresie standardowo PMSowym się to zaczęło i wzięłam to za objaw zbliżającej się @. Nota bene, sutki mam teraz ogromne i nie wiem, czy to od drapania spuchły, czy po prostu sobie się powiększają... Odpowiedz Link Zgłoś
marzenalep Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 13:12 WIELKI GRATULACJE, trzymaj się ciepło i dbaj o siebie i fasoleczkę. A o fluidkach ciażowych nie zapomnij i roześlij daleko, zeby do Warszawy też dotarły. Pozdrawiam Marzena Odpowiedz Link Zgłoś
aga_lub_marcin Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 14:22 ale super gratuluję Odpowiedz Link Zgłoś
samanta25 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 14:24 Dazzle gratuluję serdecznie i życzę spokojnej ciąży ) ******** czekam na cud 35 cykl www2.fertilityfriend.com/home/samanta Odpowiedz Link Zgłoś
asiek15 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 14:44 Gratulacje Dazzle!!! Teraz nam przekaż swoje zarazki. Jak długo się starałaś i co było Twim problemem w zajściu w ciążę? Pozdr.Anka Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle asiek15 10.12.04, 14:52 Trudno odpowiedzieć na Twoje pytania, bo pigułki odstawiłam na koniec września 2003, a diagnostykę zaczęłam jakoś w tym roku w kwietniu-maju. Generalnie problem to niepękanie pęcherzyków, niedomoga c. żółtego, niewłaściwy stos LH:FSH (podejrzenie PCO), za niski progesteron, za wysoka prolaktyna. Takie krążenie po temacie trwało, bagatela, ponad 6 miesięcy. Tak naprawdę, to nie do końca jestem zdiagnozowana. Ostatnio się zaczęłam buntować przeciwko presji, parciu, badaniom, przypisywaniu mi wszystkich możliwych dolegliwości, przepisywaniu mi stosu leków w ciemno. Olałam. No i mam... Odpowiedz Link Zgłoś
michalinnaa Re: asiek15 10.12.04, 15:39 Moje gratualcje kochaniutka. Jak piszecie to jest właśnie tak, nie czekasz, spisujesz na straty i masz ci los a tu dzidziuś jest. Powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
kalinosia wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 16:25 Rany, no niesamowite!!! super!!! gratuluję Ci kochana!!! 3maj się zdrowo )) Odpowiedz Link Zgłoś
pea_74 Re: wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 16:26 Dazzle! ciesze sie! wyczytalam ze jestes z krakowa, ja tez a gdzie chodzisz do gina? Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle Re: wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 16:30 Pea, teraz to ja jestem w Warszawie i tutaj chodzę do gina. Generalnie w Medicoverze, a endo - do takiej pani, od której chyba jednak sobie teraz pójdę, bo mi się jej styl nie spodobał. Faszerowała mnie na sztywno ustawionym duphastonem, a jak go tylko odstawiłam to zaszłam w ciążę, bez stymulacji CLO!!! Może i wcześniej bym zaszła, gdyby nie ten podawany od 16-28 dc Duphaston...? W Krakowie polecam p. Glinkę, przyjmuje przy Nowowiejskiej. Namiary na niego na pewno są w książce - gabinet Ewa i Władysław Glinka. Pozdrawiam i życzę fasolki Odpowiedz Link Zgłoś
pea_74 Re: wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 16:46 Czytalam na forum dla starajacych sie ze jestes z krakowa... Ja dostaje duphaston po owu. A jaki masz progesteron? badalas juz? moze musisz brac duphaston? zbadaj koniecznie i napisz! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
mala00 Re: wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 16:50 No kochana bardzo bardzo ci gratuluję. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe78 Re: wowwwwwwwwwwwwwwwwwww :)))) 10.12.04, 17:21 To są najwspanialsze wiadomości na tym forum!!! Gratulacje! Opisałaś po skrócie swoje problemy i moja sytuacja jest absolutnie taka sama. Wszystko się zgadza, tak jakbym czytała o sobie (za wyjątkiem jak na razie tego szczęśliwego zakończenia...). To bardzo podtrzymuje na duchu. Właśnie jestem na etapie odstawienia wszystkiego, mam dosyć...Mam nadzieję, że wyjdzie mi to na dobre. Jeszcze trochę z nami pobądź i dawaj znać jak sytuacja się rozwija (tzn. dzidzia). Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
dazzle pea 13.12.04, 10:07 Biorę grzecznie duphaston, lekarz mi go od razu przepisał w zwiększonej dawce. Nie mówił nic o oznaczaniu progesteronu, nie mówił też o drugiej becie, którą i tak zrobiłam, bo jestem cała w strachu, czy właściwie rośnie, mówił za to bardzo dużo o spokoju, wyluzowaniu, odpoczywaniu, i oszczędzaniu się - także w sferze psyche. Mam się nie martwić, nie przejmować i nie szaleć z badaniami, bo mnie to tylko dodatkowo stresuje. Hm.... hm... a ja darłam dziś z kopyta rano przed pracą w wielkich korkach, żeby sobie m.in. drugą betę na cito zrobić... hm...hm... Odpowiedz Link Zgłoś
vikas Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 19:28 Najbardziej niemożliwe jest możliwe!!! Jednak luzik działa i oby jak najwiecej było takich kwiatków luziku. Dazzle to super,nie martw się. Całą Trójką trzymamy za Ciebie kciuki!!!!! Gratulacjeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pollla Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 10.12.04, 22:12 Świetnie. Nie chciało mi się siadać do komputera, a tu na forum taka niespodzianka. Gratuluję. Ten Mikołaj to się jednak spisuje Odpowiedz Link Zgłoś
invicta1 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 11.12.04, 10:04 Boże Dazzle tak podejrzanie milczałaś; Nadziejo moja-będziesz Mamą!!! koniecznie leć do gin-może lepiej łykać ten duphaston jak się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tekla12 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 11.12.04, 11:13 Czyli już niedługo zarwane nocki, kolki i najpiękniejsze na świecie uśmiechy bezzębnej paszczy. Gratulacje i ciepluteńkie pozdrowienia T. Odpowiedz Link Zgłoś
burczykowa Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 11.12.04, 14:09 Takich wiadomości własnie na tym forum potrzeba. Może za rok nie będzie już nikomu potrzebne z tego towarzystwa? Tego Wam z całego serca życzę. To jest banał, ale jednak prawda- własnie poddanie się naturalnemu rytmowi przynosi zazwyczaj takie efekty jak u Ciebie. Na tym własnie polega tajemnica tego wyluzowania się, o którym co niektóre nawet nie chcą słyszeć. Mimo problemów (chwilowych ) z niepłodnościa, zawsze powinny być jeszcze inne sprawy, które powinny pochłaniać uwagę. Wtedy tylko krok od II na teście. Dotyczy to przede wszystkim tych kobiet, które walczą o dzidzię od dłuższego czasu. Nie są znane wszystkie markery stresu i ich wpływ na naszą płodność. Dlatego ważne jest, by naprawdę umieć cieszyc się z innych aspektów życia, by nie przeżywać kolejnej @. Co ma byc, to bedzie- wczesniej czy później. I Ty jesteś tego najlepszym przykładem Natura wie sama najlepiej, choc czasami wymaga pomocy (ale nie znosi, gdy sie ją zastępuje i wie lepiej od niej).Życzę radości na codzień, nawet tych najmniejszych. Odpowiedz Link Zgłoś
judyta10 Re: Kto jest najbardziej zdziwioną osobą na świec 12.12.04, 15:27 Gratuluje też bym chciała się tak zdziwić,dbajcie o siebie pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś