Dodaj do ulubionych

AKUPRESURA

25.01.05, 22:58
witajcie
chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała akupresurę jako metodę na
leczenie niepłodności?
czy przyniosła ona oczekiwane skutki?
czy możecie polecić kogoś w Warszawie?
będę wdzięczna za wszystkie informacje
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka