blumens 25.01.05, 22:58 witajcie chciałam zapytać czy któraś z Was stosowała akupresurę jako metodę na leczenie niepłodności? czy przyniosła ona oczekiwane skutki? czy możecie polecić kogoś w Warszawie? będę wdzięczna za wszystkie informacje Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj