marzenocha 27.01.05, 12:42 jaka jest szansa na urodzenie dziecka, czy komuś się udało, czy nie,ile to kosztuje, proszę o informację Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inga30 Re: in vitro 27.01.05, 13:36 trudno będzie w jednym poście, ale spróbuję. Szansa przy in vitro jest około 30%, sporo zależy od tego czy dobra klinika, warto sprawdzić jakie ma efekty, koszt ( również średni bo to się zmienia w klinikach i zależy od ilości przyjmowanych leków) to ok 10-12 tysięcy. Były na tym forum dziewczyny którym się udało i takie którym się nie udało, trzeba się liczyć z tym że jedna próba może nie wystarczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
kathrin78 Re: in vitro 27.01.05, 19:47 Szanse na ciążę to średnio 25%, wiele zależy od wieku pacjentki. Odpowiedz Link Zgłoś
kasialu Re: in vitro 27.01.05, 22:46 Myślę, że wiecej info uzyskasz na www.nasz-bocian.pl Odpowiedz Link Zgłoś