27.01.05, 12:42
jaka jest szansa na urodzenie dziecka, czy komuś się udało, czy nie,ile to
kosztuje, proszę o informację
Obserwuj wątek
    • inga30 Re: in vitro 27.01.05, 13:36
      trudno będzie w jednym poście, ale spróbuję. Szansa przy in vitro jest około
      30%, sporo zależy od tego czy dobra klinika, warto sprawdzić jakie ma efekty,
      koszt ( również średni bo to się zmienia w klinikach i zależy od ilości
      przyjmowanych leków) to ok 10-12 tysięcy. Były na tym forum dziewczyny którym
      się udało i takie którym się nie udało, trzeba się liczyć z tym że jedna próba
      może nie wystarczyć.
    • kathrin78 Re: in vitro 27.01.05, 19:47
      Szanse na ciążę to średnio 25%, wiele zależy od wieku pacjentki.
    • kasialu Re: in vitro 27.01.05, 22:46
      Myślę, że wiecej info uzyskasz na www.nasz-bocian.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka