cleodark 28.05.05, 14:05 Dziewczyny, Cykle zwykle mam 27-28 dniowe i byłam dzisiaj u gina i stwierdził jajeczko dom. 21mmm ale endo zaledwie 7 mm ( 7dc) czy jest szansa,że jeszcze podrośnie? czy coś jest co poprawi endo? proszę o radę i dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
michalinnaa Re: endometrium 28.05.05, 14:39 podobno endo powprawia czerwone winko Tylko nie przesadzaj z ilością Głowa do góry, wszytsko bedzie ok. Pęcherzyk moze pęknąć dopiero przy 28-30 mm to masz jeszcze czas i na endo, wcale nie musi pękać już. Choć rozmiar jest super jak na 7 dcto jestem pod wrażeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
marmon29 Re: endometrium 28.05.05, 14:44 taka wielkość 21mm to akurat do podania pregnylu, ja miałam 19mm i na drugi dzień pregnyl, a endo wtedy 9,2 za to wczoraj endo 8,2 ale mierzyła inna ginka a endo jest różne w różnych miejscach. Powiedziała że 7-8 mm endo - mogłoby być lepsze ale nie ma się czego wstydzić - powinno wystarczyć, i tego sie trzymam minimum to 7, a więc powodzenia M. Odpowiedz Link Zgłoś