Dodaj do ulubionych

endometrium

28.05.05, 14:05
Dziewczyny,

Cykle zwykle mam 27-28 dniowe i byłam dzisiaj u gina i stwierdził jajeczko
dom. 21mmm ale endo zaledwie 7 mm ( 7dc) czy jest szansa,że jeszcze
podrośnie? czy coś jest co poprawi endo? proszę o radę i dziękuję
Obserwuj wątek
    • michalinnaa Re: endometrium 28.05.05, 14:39
      podobno endo powprawia czerwone winko smile Tylko nie przesadzaj z ilością smile
      Głowa do góry, wszytsko bedzie ok. Pęcherzyk moze pęknąć dopiero przy 28-30 mm
      to masz jeszcze czas i na endo, wcale nie musi pękać już. Choć rozmiar jest
      super jak na 7 dcto jestem pod wrażeniem.
      • marmon29 Re: endometrium 28.05.05, 14:44
        taka wielkość 21mm to akurat do podania pregnylu, ja miałam 19mm i na drugi
        dzień pregnyl, a endo wtedy 9,2 za to wczoraj endo 8,2 ale mierzyła inna ginka
        a endo jest różne w różnych miejscach. Powiedziała że 7-8 mm endo - mogłoby być
        lepsze ale nie ma się czego wstydzić smile - powinno wystarczyć, i tego sie trzymam
        minimum to 7, a więc
        powodzenia smile
        M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka