wiec ja rowniez juz PO! teraz TYLKO

czekanie... oczywiscie wszyscy
zachwycali sie moimi zarodkami - w brzuszku sa dwa, jeden 15sto
komorkowy,drugi 13sto), sa bez AH... transferek odbyl sie bez problemow, bez
plamienia, bez komplikacji! pecherz mi pekal, troche za dlugo czekalam, ale
wiadomo, wytrzymalam

najgorsze, ze jak sie uda, to co ja powiem dzieciom za te kilka lat? moj
mezus w przedluzajacej sie delegacji

oj...
jak myslicie, uda sie?
caluski!!