Zrobiłam właśnie analizę wyników mego M. i wyszło, że na 38,0 mln plemniczków
ma w postępowym szybkim do 20%, prawidłowej budowy do 28% (wyniki z miesiąca
na miesiąc lepsze bo bierze clo). Nie wiem czy to wystarcza do IUI czycteż
jak mi zawirują w główkach to buedne nie wiedzą co robić. Prodszę o
informację, jesli ktoś miał podobne wyniki...co zrobił? Pozdrawiam
serdecznie