Dodaj do ulubionych

ratunku_moje zycie sie konczy!:((

11.01.07, 19:16
bylam dzis po raz kolekjny(3) u dr Taszyckiej. Wyszlam z placzem. W poprzednim
cyklu dostalam pierwszy raz pregnyl,pecherzyk pekl(mysle ze po raz pierwszy z
zyciu bo nigdy nie odczuwalam takiego bolu). Pierwsze moje FSH sprzed pol roku
10, kolejne sprzed miesiaca 16 a sprzed kilku dni ponownie 10. Dzisiaj doktor
powiedziala ze hsg ale jesli nawet okaze sie ze jajowody sa drozne to i tak do
konca nie bedzie ufala wynikowi bo po moich przejsciach(mialam w wieku 15 lat
zapalenie otrzewnej z powodu rozlanego wyrostka) to i tak pewnie nie pelnia
wlasciwej funkcji. I pozostaje mi tylko in vitro ale z komorki dawczyni!!!
Normalnie to co uslyszlaam to jakis koszmar!
Doslownie nie moge w to uwierzyc,ale tez sie zastanawiam co do tych slow, gdyz:
-jesli pekl pecherzyk
-jesli załozmy beda drozne jajowody
To od razu taka krytyczna, ostateczna diagnoza??Dlaczego? Zupelnie nie
rozumiemsad(((((((((((
Obserwuj wątek
    • aba1122 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:23
      Idz do innego lekarza, poza tym poczytaj na Bocianie jest dużo dziewczyn z FSH
      powyżej 20 które zaszły w ciąże nie z komórek dawczyni tylko same z swoich!
      nie opieraj się na opinii jednego lekarza może rutyna ją zjadasmile
    • 56at Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:29
      koniecznie idź do innego lekarza,koniecznie!!!
    • aaaaaaa37 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:37
      ale do kogo w warszawie? poradzcie? zapisalam sie do domitza na jutro.
      nie moge sie opanowac od placzu, to jest jak wyrok dla mnie
      • 56at Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:41
        01-773 Warszawa
        ul. Braci Załuskich 11
        tel. (22) 639 85 85

        Zapisy:
        tel. (22) 614 26 48

        prof.Roman Smolarczyk.
        idx do nie4go to naprawde dobry,uczciwy lekarz.
        • aaaaaaa37 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:42
          dziekuje za numer 56at
          • 56at Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:44
            nie ma za co dzwoń i zapisuj sie,życze powodzenia,ta Karwacka to może człowieka
            wykończyc,albo szczęśliwa grom wie z czego albo scenariusze czarne pisze grom
            wie na jakiej podstawie.
            • aaaaaaa37 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:46
              56at, ja bylam u Taszyckiej w NOVUM
              • 56at Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:49
                pomyliłam sie ja na nie obie cieta jestem,i jeszcze na Zamore,mylałam o
                karwackeij i dlatego tak napisałam,przepraszam pomyłka.
                Mnie sie tez kotłuje wszystko w pustaku smile
                • tekla12 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 19:55
                  Żaden wyrok i życie się nie kończy, nie tragizuj, proszę. Masz wahliwe fsh więc
                  powinnaś zdawać sobie sprawę, że trzeba działać szybko i zdecydowanie. Naprawdę
                  in vitro jest najlepszym wyjściem, jeśli jesteś dostatecznie zdeterminowana.
                  Komórka dawczyni oszczędza pracy klinice ale ty spokojnie możesz podchodzić na
                  cyklu naturalnym, w któym fsh będzie niskie.
                  • asiunia555 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 21:24
                    aaaaaaa37 TY koniecznie idź do innego lekarza!!!!!!!!!!
                    już tu Ci dziewczyny doradziły.
                    bez przesady z taką diagnozą.
                    ściskam mocno i ruszaj do dzieła!!!
                • magdaszy Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 12.01.07, 10:30
                  Właśnie mialam napisac, ze podobnie do moich problemow podeszla Karwacka - na
                  pierwszej wizycie, na ktora przyszlam z wszytskimi wynikami ok. obejrzala
                  zdjecia z hsg i stwierdzila, ze jeden jajowod jest zupelnie niedrozny, a drugi
                  z uposledzona droznoscia + widzi u mnie b. duze prawdopodobienstwo
                  endometriozy. Wczesniej dwoch lekarzy ocenialo wynik hsg i nie widzieli
                  problemu. Wiec proponuje jako metode leczenia(!) in vitro. Malo z krzesla nie
                  spadlam! Problem jest jednak taki, ze albo idziemy do kliniki leczenia
                  nieplodnosci (bo tam podobno sa najlepsi fachowcy od nieplodnosci) i oni jako
                  metody leczenia proponuja to z czego zyja, czyli najlepiej in vitro albo
                  chodzimy do lekarzy, ktorzy podobnoe nie sa najwiekszymi specjalistami, bo nei
                  pracuja w klinice. I tak kolko sie zamyka, co nie ma sensu.
                  Czy znacie lekarzy, ktorzy chca leczyc przyczyny, a nie koneicznie od razu
                  rozrod wspomagany?!
                  M.
    • aba1122 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 20:15
      Mam pytanie czy prof smolarczyk zajmuje się głównie leczeniem niepłodności czy
      można też z innymi problemami? w jakim szpitalu pracuje?
      • 56at Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 20:18
        pracuje na karowej,zajmuje sie nietylko niepłodnością
    • lidek0 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 11.01.07, 20:38
      dr Marzena Padzik Moczydłowska ul. Marsa 101/103 tel 611 87 34, specjalistka od
      trudnych przypadków, mnie pomogła a inni lekarze kazlai myśleć o adopcji,
      przyjmuje tylko prywatnie, ma usg w gabinecie, pracuje w św.Zofii.
      • meg24 Kilka slow o dr Padzik (dlugie) 11.01.07, 22:35
        Bardzo mi przykro lidek, wiem ze na wielu forach wychwalasz pod niebiosa ta
        lekarke, ale moje odczucia co do jej kompetencji sa zupelnie inne. Leczylam sie
        u niej kilka miesiecy. Pomijajac fakt, ze przyjmuje w bardzo nietypowych
        godzinach (nawet do 23!) to jeszcze lubuje sie w faszerowaniu pacjentki
        STERYDAMI. Mialam lekko podwyzszony androstendion a dr Padzik zafundowala mi
        kuracje Dexomathasonem (steryd bardzo kiepskiej jakosci, nie udoskonalany od
        lat) plus Verospiron (lek na nadcisnienie ktorego nie mam), to jeszcze
        twierdzila ze mam niewielkie szanse na naturalne zajscie w ciaze... Efekt jej
        leczenia to 12 kg na plusie (nie moglam na siebie patrzec w lustrze) i totalne
        zalamanie nerwowe. Leczenie nie przynioslo efektow. Moj maz zalamany moim
        stanem psychicznym zabronil mi wiecej sie u niej leczyc. Pojechalam do prof
        Wolczynskiego do Bialegostoku a on widzac zestaw lekow przepisany mi przez
        Padzik zlapal sie za glowe. I moge z czystym sumieniem powiedziec, ze po
        odstawieniu tych wszystkich swinstw odzylam. Po 6 miesiacach leczenia w
        Bialymstoku udalo mi sie zajsc w upragniona ciaze (naturalnie), niestety
        poronilam w 10 tc. Teraz jestem znowu w ciazy (naturalnej bez zadnych lekow!) 3
        miesiace po zabiegu i prowadzi mnie dr Karwacka. Super lekarz-
        ciepla,kompetentna, dziala jak balsam na wsyzstkie moje ciazowe schizy.

        Ps. At56 nie wiem dlaczego masz takie zle zdanie o Karwackiej ale mi uratowala
        ona ciążę (krwotoki, krwiak z macicy itp) i teraz dzieki niej za pare dni
        zaczynam 11 tc. Mam nadzieje ze tym razem dotrwam do konca.

        Przepraszam za tak dlugi wywod ale jak zobaczylam nazwisko dr Padzik to po
        prostu mna wstrzasnelo i musialam to wszystko napisac. Zdecydowanie nie jest to
        dobry lekarz!

        aaaa37 bardzo mi przykro ze Taszycka tak zle Cie potraktowala, nie zalamuj sie
        i walcz o upragniona ciążę. Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!

        Ściskam,
        Magda
    • agineczka dr Smolarczyk 12.01.07, 10:04
      mam pytanie do dziewczyn leczących się u dr Smolarczyka:
      jaka jest cena wyzyty?Na stronienie nie podają cen.
      czy któraś przechodziła tam inseminację?ile kosztuje?
      będę wdzięczna za odpowiedz
      pozdrawiam
      aga
      • 56at Re: dr Smolarczyk 12.01.07, 12:21
        wizyta kosztuje 150 zł(Może od stycznia więcej )
    • aaaaaaa37 odnosnie dr Padzik... 12.01.07, 15:39
      ja rowniez mam bardzo zle zdanie o niej! Mianowicie:majac 20 lat(wiec paaare lat
      temu)poszlam do nie na wizyte(polalo mnie wtedy podbrzusze.Leczyla sie u niej
      moja mam wiec i mnie zabrala. Ja bylam wtedy jeszce dziewica i wiecie jak ona
      zareagowala:"No zeby w tym wieku byc jeszce dziewica...? Nie do pomyslenie.
      Niech sobie Pani poszuka innego lekarz bo ja dziewic nie badam"Ja wyszlam z placzem.
      Wydaje mi sie ze gdyby miala nawet 40 letnia dziewice to powinna uszanowac jej
      wole. Oby jak najmniej takich lekarzy...
    • ala252 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 14.01.07, 10:27
      Nie chce ci robic mętliku w głowie ale ja akurat byłam u dr smolarczyka
      kilku krotnie i naprade bardzo bardzo ci GO ODRADZAM. Ten lekarz władował
      mnie naprade w duze problemy.Mam za soba ciaze obumarła i poronienie samoistne
      na swoim koncie. zabieg po pierwszej ciazy miałam robiony na karowej pod
      opieka własnie dr smolarczyka przy wypisie dr smolarczyk nie przepisał mi
      antybiotyku po kilku dniach od zabiegu wdało mi sie straszne zapalenie
      narzadu rodnego 3 mc lezalam plackiem i zadne antybiotyki nie pomagały
      poprostu cos strasznego!!!

      byłam jeszcze u tego lekarza kilka razy prywatnie 150zł za wizyte i to
      bez usg ( za usg osobno 100zł).Po zapaleniu oczywiscie jeden jajowod mam
      prawdopodobne zatkany i tyle mi zostało z leczenia u dr smolarczyka.

      Podobne jak ty marze o ciazy i dłuuuugo szukałam dobrego lekarza i
      nareszcie znalazłam obecne lecze sie u dr Hadasa jestem bardzo zadowolona, a
      naprade mam duzo problemów ze zdrowiem
      telefon do dr hadasa 6791733.

      jesli chodzi o hsg to duzo czytałam na ten temat rozmawiałam tez z
      wieloma lekarzami i z tego co wiem to tego badania sie juz własciwie
      nie robi poniewaz na jego podstawie nie ma 100% pewnosci czy jajowody
      sa drozne czy nie. jesli bedziesz miała jkies pytania to pisz na mojego
      maila. Musimy sobie pomagac smile
    • malesa.m Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 16.01.07, 12:56
      Witam!
      Koniecznie zmień lekarza!!! Ja miałam skomplikowaną operację wyrostka w wieku
      23 lat. Wcześniej 3 razy miałam zapalenie przydatków. HSG miałam robione i niby
      wszystko było ok. Miałam równiez laparoskopie która przesądziła o In Vitro.
      Nikt mi nigdy nie powiedział że nie mam szans. Najpierw próbowałam 3 razy w
      Białymstoku a potem się przeniosłam do Gamety w Łodzi. Za drugim razem(z
      mrozaczków) udało się. Jestem szczęśliwa mamą już 3 letnich bliźniaków. W
      specjalistycznych klinikach wiedzą jak z nami rozmawiac i jak nam pomoc.
      Spróbuj!!! Powodzenia
      Pozdrawiam mama Oliwii i Alana
      • bb-m2 Re: ratunku_moje zycie sie konczy!:(( 16.01.07, 13:51
        poczytaj tu:
        www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=17724&start=0
        i tu:
        www.nasz-bocian.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=39248&postdays=0&postorder=asc&&start=0
        mi dr T też nie przypadła do gustu, chociaż dziewczyny ja bardzo chwalą, może
        poprostu zmień lekarza prowadzącego w novum
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka