jurb11
07.03.07, 11:41
Witam,W piątek miałam robiona laparoskopie diagnostyczną ze skryfikacją
jajników w 14 dc. Diagnoza PCO S i niedorozwój macicy, lekarz prowadzący kazał
czekać do miesiączki i w 12 dniu cyklu przyjechać na USG, i tyle właściwie się
od niego dowiedziałam. Czy możliwe jest że zaraz po laparoskopi moze sie
pojawić owulacja??czy muszę czekać do miesiączki, czy mozna zacząć starać sie
wcześniej?Do tej pory mialam nie regularne długie cykle, często ponad 30 dni i
były one bezowulacyjne. Może troszkę chaotycznie napisałam, to przepraszam
bardzo, w razie jakiś niejasności podam więcej szczegółów. Bardzo proszę o
odpowiedz.