Dodaj do ulubionych

Brak @ a test ujemny

03.05.07, 21:55
Może ktoś wie co może być grane bo juz sama nie wiem.Ostatnio miałam @ 28
marca, od 5-9 dc brałam CLO.14 dc byłam na usg:endometrium 9mm i brak
dominującego pęcherzyka,I lub II faza cylku.Do dnia dzisiejszego nie mam @ a
to juz 36dc przy cyklach przeciętnie 32 dniowych.Wczoraj robiłam test ciążowy
i wyszedł ujemny.Dodam jeszcze ,że czuję się normalnie (no może mam troszke
większy apetyt)i nie mam żadnych oznak zbliżającej sie @.Zawsze przed @
strasznie bolały mnie piersi i kręgosłup a teraz totalnie nic.Co o tym
myślicie?pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • alinka761 Re: Brak @ a test ujemny 03.05.07, 22:11
      Jednoznacznie nie mogę Ci odpowiedzieć co dzieje się u Ciebie ale moje cykle na
      Clo też nie były regularne pomimo,że wcześniej były jak w zegarku 30-31
      dni.Czasami @ przychodziła w 37dc.Są dwa wyjścia - poprostu @ spóźnia się albo
      owu była bardzo późno,doszło do zapłodnienia a test jeszcze nie jest w stanie
      wykryć ciąży.Nie pozostaje nic innego jak czekać...Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka