beci83
03.05.07, 21:55
Może ktoś wie co może być grane bo juz sama nie wiem.Ostatnio miałam @ 28
marca, od 5-9 dc brałam CLO.14 dc byłam na usg:endometrium 9mm i brak
dominującego pęcherzyka,I lub II faza cylku.Do dnia dzisiejszego nie mam @ a
to juz 36dc przy cyklach przeciętnie 32 dniowych.Wczoraj robiłam test ciążowy
i wyszedł ujemny.Dodam jeszcze ,że czuję się normalnie (no może mam troszke
większy apetyt)i nie mam żadnych oznak zbliżającej sie @.Zawsze przed @
strasznie bolały mnie piersi i kręgosłup a teraz totalnie nic.Co o tym
myślicie?pozdrawiam