baby1982
14.07.07, 22:32
Dziewczyny co sądzicie o tych wynikach:
Objętość: 4,5mL
CZas upłynnienia: 10min
pH: 8,0
Barwa: szara
Gęstość plemników: 55mln/mL
Plemniki o prawidłowej morfologii: 15%
Plemniki martwe: 5%
RUCHLIWOŚĆ
Typ A: 15%
Typ B: 15%
Typ C: 40%
Typ D: 30%
Leukocyty 2-4
Aglutynacja (-)
Dodam że ja mam PCO i hiperprolaktynemię.Po dwóch miesiącach bromergonu
prolaktyna spadła mi i mam w normie(dalej biorę bromergon).Byłam dwa cykle na
Clo ale nie udało się.teraz cykle po obniżeniu prolaktyny wróciły do normy.
Niestety najgorsze jest czekanie.Moje mysli nie pozwalają mi normalnie
funkcjonować.Mam totalny kryzys psychiczny i nie wiem jak sobie radzić(mąż ma
kijową pracę:dwa tygodnie w domu dwa poza domem-co powoduje że mi ciężej)
Dzięi za wszelkie porady.