luciola9 16.07.08, 16:15 Po 7 dniach od rozpoczęcia kuracji tabletak dostałam @, tylko z takim nasileniem "skrzepów", że mogłabym swobodnie nosić pampersy Dzwoniłam do mojego gina i mnie trochę uspokoił.. Czy któraś z Was miała do czynienia z tym specyfikem??????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nika1002 Re: estromem i jego skutki????? 16.07.08, 17:58 Witaj, nie wiem na co bierzesz estrofem, ja brałam go po 2 miesiącach od łyżeczkowania ponieważ nie przestawałam krwawić po zabiegu. Brałam go z proverą i hemorigenem, ale to później. Jak brałam sam estrofem to też krwawiłam i miałam spore skrzepy, co mi się nie zdarzało wcześniej, nie krwawiłam po nim tylko 2 tyg. Przestałam go brać w maju, niestety nie zatrzymał krwawienia i plamienia, które mam od końca stycznia. Mam nadzieję, że to wszystko szybko się u Ciebie uspokoi, uszy do góry, trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
luciola9 Re: estromem i jego skutki????? 16.07.08, 18:16 Bardzo Ci współczuję... Życzę Ci by wszystko się ustabilizywoło i wróciło do "normy". Estrofem został mi przypisany po tym jak okazłało się ,że mam 2 cykle jednocześnie. Podchodziłam do insem i podczas usg okazło się,że jestem w II fazie cylku, badania hormonów to potwierdziły, zbyt wysoki progresteron itp. Zobaczymy jak będzie tym razem. Odpowiedz Link Zgłoś
nika1002 Re: estromem i jego skutki????? 16.07.08, 22:14 Mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko dobrze u Ciebie Ja liczę dni i mam nadzieję, że to wszystko u mnie ureguluje się w normalny cykl Biorę znowu leki na oczyszczenie organizmu, bo czuję że właśnie tego potrzebuje. A po oczyszczeniu kolejna część walki. Trzymam kciuki za Ciebie, za siebie i za wszystkie dziewczyny z forum Odpowiedz Link Zgłoś