Dodaj do ulubionych

agroturystyka w Wielkopolsce

02.12.13, 09:29
Witam,
możecie polecić jakąś fajną agroturystykę ze zwierzętami w Wielkopolsce? Mam synka 5 lat, który interesuje się rolnictwem. Taka prawdziwa agroturystyka byłaby dla niego niezapomnianym przeżyciem.
Jeśli możecie to polećcie coś oprócz Bocheńskich i Pod Brzozami. Coś mniej obleganego...
Dzięki.
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: agroturystyka w Wielkopolsce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.13, 13:48
      Polecam Tamarynową Osadę nad jeziorem. III Nagroda Marszałka Wojewódzkiego na najlepszy obiekt noclegowy o charakterze wiejskim w Wielkopolsce. Należy do Europejskiej sieci Dziedzictwa Kulinarnego. Liczne punkty widokowe. Z jednego z nich widać 3 jeziora jednocześnie.
      A w osadzie zwierząt bez liku. Zobaczcie tutaj ... tamarynowaosada.pl/pl
      • v-q Re: agroturystyka w Wielkopolsce 04.12.13, 19:13
        zofia.123 napisała:

> Moja kuzynka była w tej agroturystyce, ale szczere powiem, że
        > nie pamiętam czy tam maja jakieś zwierzęta, pamietam jedynie, że bardzo pozytyw
        > nie wspominała pobyt w tej agroturystyce:)

Wystarczy zobaczyć galerię na stronie Osady, lub na facebook'u. Jest dużo zwierząt :)
    • Gość: Maja Re: agroturystyka w Wielkopolsce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.16, 08:50
      Proponuję Bębnikąt, wpiszesz w google agroturystyka bębnikąt to na pewno pierwsze, najlepsze miejsce Ci wyskoczy. Byłam tam w jednym gospodarstwie i było świetnie. Z trzech miejsc w wielkopolsce jakie odwiedziłam, ja i moje pociechy byliśmy najbardziej zadowoleni. Przyjemnie i czysto. Byłam 2 lata temu, ale warunki pewnie się nie zmieniły i jest tak samo dobrze, chociaż mozesz poczytać gdzieś jeszcze o tym miejscu ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka