Dodaj do ulubionych

CIŚNIENIE W SAMOLOCIE

IP: 217.173.200.* 04.07.04, 18:43
Lecę pierwszy raz samolotem.Coś słyszałam,że ciśnieniowcy żle znoszą lot z
powodu zmian ciśnienia.Czy to prawda-jak to wygląda w praktyce?????
Z góry dzięki za informacje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ez Re: CIŚNIENIE W SAMOLOCIE IP: *.chello.pl 04.07.04, 22:09
      Co to oznacza "ciśnieniowcy"- czy masz wysokie czy niskie ciśnienie?
      Jeżeli Twoje ciśnienie tętnicze jest wysokie powinnaś brać leki obniżające
      niezależnie od podróży samolotem czy czymkolwiek innym.
      Samolot może być niebezpieczny przy dłuższych lotach i to nie ze względu na RR.
      Proponuję na 2-3 dni przed długim lotem zacząć brać po tabletce aspiryny (
      działa przeciwzakrzepowo) a w czasie podróży trochę poruszać sie po pokładzie.
      Miłej podróży.
    • Gość: Anka Re: CIŚNIENIE W SAMOLOCIE IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 06.07.04, 10:19
      A nie lepiej zapytać po prostu swojego lekarza?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka