Gość: Anna IP: 217.173.200.* 04.07.04, 18:43 Lecę pierwszy raz samolotem.Coś słyszałam,że ciśnieniowcy żle znoszą lot z powodu zmian ciśnienia.Czy to prawda-jak to wygląda w praktyce????? Z góry dzięki za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ez Re: CIŚNIENIE W SAMOLOCIE IP: *.chello.pl 04.07.04, 22:09 Co to oznacza "ciśnieniowcy"- czy masz wysokie czy niskie ciśnienie? Jeżeli Twoje ciśnienie tętnicze jest wysokie powinnaś brać leki obniżające niezależnie od podróży samolotem czy czymkolwiek innym. Samolot może być niebezpieczny przy dłuższych lotach i to nie ze względu na RR. Proponuję na 2-3 dni przed długim lotem zacząć brać po tabletce aspiryny ( działa przeciwzakrzepowo) a w czasie podróży trochę poruszać sie po pokładzie. Miłej podróży. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: CIŚNIENIE W SAMOLOCIE IP: *.jeleniag.cvx.ppp.tpnet.pl 06.07.04, 10:19 A nie lepiej zapytać po prostu swojego lekarza? Odpowiedz Link Zgłoś