Dodaj do ulubionych

do Petersburga samochodem

IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 06.06.02, 17:03
Czy ktos z Panstwa byl w sankt-Petersburgu samochodem? Czy ta podroz jest
bezpieczna? co przwda bylam na szalonej wyprawie na Kubie , gdzie gonila mnie
lada ich policja, ale nigdy nie zapuszczalam sie na wschod. Trasa bedzie
przebiegac Litwa - Lotwa -Estonia - Petersburg i Helsinki promem. Tyle sie
slyszy na napadach na na kierowcow na drogach.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka