Dodaj do ulubionych

hotele sri lanka, indie

IP: 82.108.114.* 13.07.05, 23:32
hi
za dwa miesiace wybieramy sie na sri lanke i do indii, na 5 miesiecy.
wiem, ze jest wiele cudownych hoteli, ale czy ktorys zachwycil was mocno?
planujemy zwiedzic kazdy zakatek sri lanki i indii. pozdrawiam dinosaur
Obserwuj wątek
    • Gość: domin Re: hotele sri lanka, indie IP: *.nespo.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 01:55
      Czy aby hotele były największą atrakcją Indii i Sri Lanki?:) Tak poza tym z tym
      każdym zakątkiem też się zagalopowałeś:) Zobaczycie sporo, ale całych Indii nie
      da się zaliczyć w parę miesięcy:) BTW żaden hotel mnie nie zachwycił, zawsze to
      była conajwyżej jakaś drugorzędna sprawa. Uroczo było w jakiejś wiosce górskiej
      koło Kodaikanal. Wynajęliśmy 2 malutkie pokoiki u autochtonów. Piękny widok na
      góry, w dole chmury, wschód słońca, zero turystów, fajni gospodarze, rosły sobie
      papaje:)
        • Gość: domin Re: hotele sri lanka, indie IP: *.nespo.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 14.07.05, 16:59
          :))) Eeee, nie ma co polecać. I tak się okaże wszystko na miejscu. Ważniejsze
          pytanie, to gdzie szukać hoteli w danym miejscu (jaka dzielnica itp., np.
          Paharganj w Delhi), ale to wszystko masz w przewodnikach. Jakbyście wybierali
          się do Kodaikanal to znajdzie sobie coś na treku, zamiast hotelu. Tak poza tym
          hoteli masa, jedne syfskie, drugie też, ale mniej:))) Tak poza tym, jakbyś pytał
          o jakieś bardziej konkretne miejsce, byłoby wygodniej. Generalnie nie ma co się
          hotelami przejmować, byle szczury i karaluchy wielkości mojego psa nie latały:)))
    • nocnylot Re: hotele sri lanka, indie 16.07.05, 18:31
      W Indiach bez watpienia najwspanialsze hotele sa w Rajastanie. Na Sri Lance mam
      slabosc do tych zaprojektowanych przez najwybitniejszego tamtejszego architekta
      Goeffreya Bawe - np. Lighthouse Hotel w Galle, The Tea Factory w Nuwara Eliya
      (naprawde extra!), czy The Kandarama w Sigiria. Ten ostatni jest jednak do
      konca roku w remoncie. Z takich skromniejszych szczegolny sentyment mam do
      Ambiente Hotel w Ella i Palm Paradise Cabanas w Tangalle.
      nl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka