25.11.05, 21:21
mam pytanie!! jakie dokumenty potrzebne są Brazylijczykom aby mogli przyjechać
do Polski?? Czy potrzebna jest wiza??
Obserwuj wątek
    • chilijczyk Re: ważne!! 25.11.05, 22:14
      Potrzebny jest paszport, wiza nie.
    • maruda234 Re: ważne!! 25.11.05, 22:45
      dzieki bardzo :) ale czy jesteś pewien?? Bo to jest dla mnie bardzo ważne!
      • chilijczyk Re: ważne!! 25.11.05, 23:19
        Wiem to z autopsji. W lipcu pokazywalem Polske mojej Brazylijce... :)
      • arpa1 Re: ważne!! 03.12.05, 07:22
        Do 3 miesiecy pobytu - wiza turystyczna przyznawana ad hoc na lotnisku.
        (Teoretycznie moze byc odmowa, ale nie zdarza sie nigdy.) Po tym okresie dalszy
        pobyt musi byc zalegalizowany w konsulacie (tu juz nie zawsze sie udaje).
        To sa dokladnie te same zasady, co przy naszych wyjazdach tam.
        • valdivia Re: ważne!! 04.12.05, 14:59
          Co za bzdury. Do 3 miesiecy nie ma zadnej wizy. Na granicy przyznawane jest
          tzw. prawo przekroczenia granicy. I je zawsze mozna odmowic. Z wiza nie ma to
          nic wspolnego. Polska nikomu nie wydaje wiz na granicach.
          PdV

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka