maruda234 25.11.05, 21:21 mam pytanie!! jakie dokumenty potrzebne są Brazylijczykom aby mogli przyjechać do Polski?? Czy potrzebna jest wiza?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda234 Re: ważne!! 25.11.05, 22:45 dzieki bardzo :) ale czy jesteś pewien?? Bo to jest dla mnie bardzo ważne! Odpowiedz Link Zgłoś
chilijczyk Re: ważne!! 25.11.05, 23:19 Wiem to z autopsji. W lipcu pokazywalem Polske mojej Brazylijce... :) Odpowiedz Link Zgłoś
arpa1 Re: ważne!! 03.12.05, 07:22 Do 3 miesiecy pobytu - wiza turystyczna przyznawana ad hoc na lotnisku. (Teoretycznie moze byc odmowa, ale nie zdarza sie nigdy.) Po tym okresie dalszy pobyt musi byc zalegalizowany w konsulacie (tu juz nie zawsze sie udaje). To sa dokladnie te same zasady, co przy naszych wyjazdach tam. Odpowiedz Link Zgłoś
valdivia Re: ważne!! 04.12.05, 14:59 Co za bzdury. Do 3 miesiecy nie ma zadnej wizy. Na granicy przyznawane jest tzw. prawo przekroczenia granicy. I je zawsze mozna odmowic. Z wiza nie ma to nic wspolnego. Polska nikomu nie wydaje wiz na granicach. PdV Odpowiedz Link Zgłoś