Gość: nicka IP: *.nat0.sta.nsm.pl 16.12.08, 19:01 Czy ktoś uczestniczył w wyprawie trekkingowej wokół Annapurny organizowanej przez Klub Podrózy Horyzonty. Zależy mi na poznaniu opinii i wrażeniach.Z góry dziękuję:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj