Dodaj do ulubionych

Caribbean World Hammamet

IP: *.xdsl.centertel.pl 20.03.10, 15:06
Czy ktoś jedzie?
Obserwuj wątek
      • ares_72 Re: Caribbean World Hammamet 29.04.10, 13:02
        zancia31 napisała:

> Ja lece z rodzinką 25 lipca dzieciaki w wieku 9 i 6 lat:) na 10
        dni.Myśle,że si
        > ę
        > wszyscy spotkamy przy drinku:)Pozdrawiam

My lecimy 21 lipca, to sie spotkamy.
        A co to za biuro sprzedaje wycieczki na 10 dni ;)
          • Gość: Anq26 Re: Caribbean World Hammamet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.10, 01:51
            Ja mojej rodzinie wyszukałam ten hotel i wykupili wczasy na 21 lipca na 2 tyg. 2
            rodziny z 3 dzieciaków 2,6 i 10 lat:)

Co do hotelu to położenie ma świetne. W połowie drogi między starym a nowym
            centrum. Spod hotelu jedzie mini kolejka do Hammamet Yasmine. Taxi w 5 minut i
            do starego i do nowego centrum. Część Caribbean World Hammamet Garden ma 3* ale
            bardzo dobry standard, zdecydowanie wyższy niż standardowe hotele 3* w Tunezji,
            więcej raczej nie dostanie ze względu na sporą odległość od plaży i brak
            możliwości dowozu (niby do plaży przez ulicę, ale potem trzeba przejść terenem
            części caribbean 4* jakieś 500m). Korzystać można z obu części bez względu na to
            gdzie ma się pokój. Pomiędzy hotelami przebiega uliczka (ślepa) więc praktycznie
            brak ruchu samochodowego (nakręcają tam taxi i ciuchcia), obok części Garden
            hotel Kilma i Thalassa Village, za nim wyschnięte koryto rzeki, więc nie ma
            żadnych zaniedbanych terenów itp. Z lewej strony części 4* stojąc twarzą do
            morza, park z wykopaliskami archeologicznymi (można wejść i zobaczyć za free
            "pupput hammamet" od głównego wejścia jakieś 5 minut spacerem) i z drugiej
            strony hotel Pardise Palace i Nesrine wiec też nie ma żadnego syfu. Za hotelem
            Kilma jest wyschnięte koryto rzeki, za nim (idzie się kładką) baaardzo bogate
            osiedle domków jednorodzinnych a na nim największy w Hammamecie market
            BonPrix(takie coś typu nasza Alma czy Piotr i Paweł), tam kupi się wszystko i
            bardzo tanio - ok. 50% taniej niż w sklepach koło hotelu. (idzie się tam spod
            wejścia do hotelu jakieś 5 minut spacerkiem) W drugą stronę od hotelu jest kilka
            knajpek, sklepów itd., ogólnie okolica spokojna, porządny chodnik, oświetlona
            ulica, zawsze czekają taksówki na pętli. Plaża przy hotelu bardzo szeroka, PIĘKNA!

Ogólnie szukając wakacji dla rodziny szukałam hotelu o luźnej wakacyjnej
            atmosferze, dostosowanego dla małych dzieci (menu, zjeżdżalnie, bezpłatne
            "przedszkole" z zajęciami dla dzieci w określonych godzinach z opiekunką itp. Ja
            byłam w hotelu obok Saphir i z okolicy byłam bardzo zadowolona bo była cisza i
            spokój a zarazem w parę minut jest się w centrum. Plażą w prawą stronę, spacerem
            40 minut do portu Hammamet Yasmine. W hammamet yasmine piękna promenada z
            palmami, port, "medina" dla turystów,gdzie warto się wybrać żeby obczaić ceny
            (często są naklejone) a potem można jechać do starej mediny i wytargować ten sam
            towar za ok. 70-80% ceny z mediny turystycznej. W Hammamet yasmine znajduje się
            Cartageland (www.carthageland.com)Fajne i ładne wesołe miasteczko. Polecam.
            Polecam też wybrać się do Friguia zoo (www.friguiapark.com/), gdzie
            obserwuje się zwierzęta chodząc kładkami na nad wybiegami. Całe zoo to
            afrykańska stylizowana wioska. O wybranej godzinie w cenie biletu pokaz tresury
            fok i aktualnie też delfiny chyba są. Biura sprzedają to jako fakultet "shaka
            show" połączony z kolacją i tańcami afrykańskimi w stylizowanym namiocie. Ale
            można też jechać samemu pociągiem z centrum Hammametu albo taxi, my płaciliśmy
            45DT czyli niecałe 100zł za kurs w dwie strony za 4 osoby (trzeba z góry
            ustalić) i taxi czekała na nas 2h.
            • pirat1.0 Re: Caribbean World Hammamet 30.05.10, 09:00
              Dzięki wielkie za bardzo pomocne informację :) My lecimy z Wrocławia
              21.07 z dwójką synków (8 i 13 )i mam nadzieję, że się wspólnie
              spotkamy na jakiegoś drinka :) Mamy z żoną po 34 lata. DO
              ZOBACZENIA :)
      • Gość: Anq26 Re: Caribbean World Hammamet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.10, 02:25
        Wydaje mi się, że ta negatywna opinia jest coś niezgodna i ktoś mógł dać opis
        nie do tego hotelu przez przypadek. Bo ten hotel w Hammamecie nie ma bungalowów
        to po pierwsze, a już na pewno nie ma żadnych pokoi przy basenie, bo przy żadnym
        z dwóch basenów nie ma budynków z pokojami. Kolejna sprawa autor wątku zaznaczył
        w ankiecie, że "Według autora hotel jest przeznaczony dla:
        romantyczny pobyt we dwoje" i autor był bez dzieci...A kto wybiera na
        romantyczną podróż hotel w pstrokate kolory nastawiony na rodziny z dziećmi? A
        już na pewno Oasis nie określa tak tego obiektu.
        No i ta opinia byłaby rodzynkiem bo na wszystkich innych forach ludzie, którzy
        wrócili na dniach są zachwyceni...Więc coś tutaj się nie zgadza:)
        • Gość: niunia Re: Caribbean World Hammamet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.10, 14:30
          az tak zachwycona nie nie wrocilam Anq26 co do bungalowych niestety
          sa ukryte za krzakorami tak ze sa niewidoczne.spi tam obsluga a
          niektore drzwi maja tabliczki z numerami i tam mysle ze sa
          wczasowicze. mialam pokoj w budynku w ostatnim skrzydle obok tych
          byngalowych pokoj nr 46. bungalowy mieszcza sie wychodzac w strone
          plazy po lewej stronie az na koncu kawalek trzeba przejsc.Co do mego
          pokoju to mam zastrzezenia zastalismy brud i smrod pokoj był nie
          posprzatany na podlodze byla lepka maz przypominajaca cekol, ogolnie
          bylo duzo kurzu i unoszacy sie smrod z kanalizy. Co do hotelu to
          jestem zadowolona super baseny animacje i jedzonko obsluga nie
          nachalna i nie taka naskakujaca z jaka spotkalam sie a
          Turcji.Ogolnie wrociłam zadowolona polecam ten hotel ale nie pokoje
          i nie polecam biura oasis jest niestety do bani. Zawiezli nas do
          tego hotelu busem walizki zostaly wiazane na dachu sznurkiem jeszcze
          z takim czyms sie nie spotkalam a pan kierowca nie wiedzial gdzie
          jest ten hotel bo z pan rezydentek nik z nami nie jechal .stalismy
          ok 2 godz na lotnisku czekajac na transfer do tego hotelu
    • ares_72 Re: Caribbean World Hammamet 16.06.10, 08:01
      Też mi się coś zdaje, że ta opinia dotyczy innego hotelu.
      Na FB jest grupa Hotel Caribbean World Hammamet Tunisia, napisałem
      do osób z Polski, które były w tym hotelu w tym roku.
      Opinie są bardzo pozytywne.
        • ares_72 Re: Caribbean World Hammamet 15.07.10, 10:38
          Czy osoby, które leciały pod koniec czerwca jeszcze nie wróciły?
          Nie ma żadnej ralcji :(
          A może było tak fajnie, że postanowili zostać dłużej?
          Czekamy na Wasze opinie, bo niektórzy lecą za niecały tydzien ;)
              • Gość: niunia Re: Caribbean World Hammamet IP: *.chello.pl 15.07.10, 20:47
                wrociłam 2 lipca leciałam z oasis.wyladowalismy w tunisie o czasie
                tadze zabrac cos do jedzenia bo catering taki sobie.po wyjsciu z
                lotniska czekal na nas obskurny bus z tunezyjczykiem ktory powiazal
                nasze walizki na dachu lina- to nie zart.zawiozl nas do hotelu
                dokladnie nie wiedzac jaki hotel to ma byc. otrzymalismy nieciekawy
                pokoj 4osobowy na parterze w bocznym skrzydle nr 46- obok jest kilka
                niskich domkow w rzedzie chyba bungalowy .sa tak tabliczki na
                drzwiach z numerami i tam mieszkaja rowniez turysci i obsługa jest
                ich z 1.co do pokoju to nie było czysto a pozniej pokazalismy pani
                sprzatajacej zabierajac jej miotłe jak ma sprzatac bo była niekumata
                po otrzymaniu bakszyszu juz nie mielismy zastrzezen co do
                sprzatania. ogolnie hotel bardzo fajny super baseny jeden z
                zjezdzalniami i tam byli animatorzy ale my wolelismy basen gleboki
                do 3.80 bo tam było spokojniejniej .przy basenach bary i
                jedzonko.ladny ogrod dosc zadbany korty tenisowe o 16 salsa aerobik
                i jest co robic super hotel dla dzieci i dla dorosłych
                rowniezjedzonko super mi smakowało rowniez pod katem dzieci bylo
                robione nikt sie nie zatruł nie mielismy zadnych dolegliwosci
                zaladkowych jedlismy prawie wszystko.Plaza przepiekna czysto morze
                bajka duzy wybor sportow wodnych do morza bliziuto.super animacje
                dla dzieci i dla doroslyxh od 21 warto chodzic ale w jez francuskim
                i rosyjskim .ogolnie hotel polecam chetnie bym jeszcze raz tam
                wrocila i pewnie wroce mila nie narzucajaca sie obsluga nie zadajaca
                bakszyszu -fajne wakacje.jezeli jedziecie panstwo z oasis to
                uwazajcie zobili wiecej rezerwacji niz maja tam zajete miejsc i
                mowila nam rezydentka ze grupa lecaca po nas nie trafi do tego
                hotelu bo nie mam juz miejsc nam sie udało a inni zobacza
                pozdraawiam i zycze milych wakacji
                • Gość: oliola Re: Caribbean World Hammamet IP: *.chello.pl 16.07.10, 12:13
                  Witam wszystkich wybierajacych sie do tego hotelu- właśnie
                  zarezerwowaliśmy tam pobyt (rodzinka 2+2-6 i 9 lat). Mam nadzieję, ze
                  jednak tam trafimy 29 lipca, bo jeśli nie to chyba rozniosę to biuro.
                  Mamy nadzieję na super pobyt w miłym towarzystwie, a takie się chyba
                  zpowiada w tym czasie czytając to forum.
                  Pozdrawiam i do zobaczenia
          • Gość: eta Re: Caribbean World Hammamet IP: *.sta.asta-net.com.pl 19.07.10, 00:08
            Wrócilismy 14.07. Namocniejsze strony hotelu: baseny- 1 kompleks z 8
            zjezdżalniami, 1 zwykły i 1 jeden kryty-animacje,mozliwosc zabaw i
            gier, plaża- szeroka i z drobnym piaseczkiem, najsłabsze to pokoje,
            tzn. czystośc, wyposazenie ok. tylko małe. Jedzenie-dla mnie dobre,
            nie wierzcie tym, którzy mówią, ze mało mięsa, naprawdę z
            zagranicznych hoteli, w których byłam -najwięcej i to bez
            ograniczeń, i do wyboru-wołowina, kurczak, indyk oraz wieprzowina
            (pierwszy raz się z tym spotkałam w islamskim kraju).Napoje mi nie
            specjalnie smakowały-kawa taka sobie, zimne napoje to
            tylko "podróbki" coli czy fanty. Ręczników plazowych nie trzeba
            zabierac, mozna dostac na miejscu, kantor wymiany walut na terenie
            hotelu, tak samo jak sklepy z pamiątkami.
      • Gość: MELANIA80_ONLINE Re: Caribbean World Hammamet IP: *.chello.pl 16.07.10, 14:51

witam wszystkich..mam gorąca prośbę..chciałabym namiary na animatora
        o imieniu Dino..zapomniałam zostawić meila..i prośba polega na
        przekazaniu mojego adresu email...jeżeli ktos mi może pomóc to
        proszę pisać na meila..melania80@wp.pl..z góry dziękuję...aha chodzi
        o animatora z CARIBEAN WORLD BEATCH HAMMAMET..
    • Gość: kress Re: Caribbean World Hammamet IP: *.ip.netia.com.pl 16.07.10, 16:45
      A ja powiem tak !!!! Czytałem przed wyjazdem te wszystkie sugestie i włos na
      głowie mi sie jeżył . Jednak na szczęście wszystko to mnie ominęło , byłem w
      Hammamet w hotelu Sun Garden i polecam go wszystkim którzy cenią sobie spokój i
      ciszę a do tego doskonałą kuchnie , obsługę i dobre warunki przebywania .
      Wspaniałe miejsce do odpoczynku rodzinnego , basen z jedna zjeżdzalnią ale jeśli
      ktoś chciał poszalec do mógł isć obok do hotelu Caribbean world hammamet beach
      bo tam to było uzgodnione i mozna bylo szalec do woli na zjezdzalniach i saczyć
      browara i drinki z tamtejszych barów do woli . Pozdrawiam wspaniałą rezydentke
      pania Monikę bo powiedziała nam wszystko co potrzeba , bez zadnych problemów
      pomogła zamienic pokój na wiekszy i nie naciągała na wycieczki a nawet realnie
      odradzała niektóre ze względu na 5 letniego syna . Nie miałem zadnych kłopotów -
      to byl wspaniały urlop z OASIS . Ja jestem zadowolony i przykro mi ze niektórym
      sie mniej podobało .
      • pirat1.0 Re: Caribbean World Hammamet 31.07.10, 12:05
        Wróciliśmy z wakacji 28.07 i chciał bym się podzielić ze wszystkimi
        zainteresowanymi opinią o hotelu Caribbean World Hammamet. Zacznę od
        tego, że odlot z lotniska we Wrocławiu był opóźniony o godzinę
        (ponoć jest to norma)Po przyjeździe do hotelu otrzymaliśmy pokój nr.
        44 w którym bardzo śmierdziało grzybem !!! Odmówiliśmy przyjęcia
        pokoju, więc dostaliśmy inny w którym śmierdziało troszkę mniej. Pan
        z recepcji obiecał nam, że o 10 rano przeniosą nas do innego pokoju,
        bo dopiero rano będą mieli wolne pokoje. Po nieprzespanej nocy
        (oczywiście ze względu na smród stęchniętej pościeli) po mocnym
        nacisku z naszej strony wymieniono nam pokój , który był już o wiele
        lepszy  Klimatyzacja działała bardzo słabo! Jedzenie jest dobre i
        każdy coś dla siebie wybierze. Napoje do obiadu serwowane są w
        szkle, które jest tylko opłukiwane (nie wyparzane) więc można się
        natknąć na niedomyte ślady pomadki. Napoje w barach podają ciepłe w
        plastikowych kubeczkach. Piwo z beczki było tylko lekko schłodzone 
        Wybór drinków bardzo ubogi. Woda w morzu czysta, czasami pojawiają
        się glony. Basen piękny i czysty z megaśnymi zjeżdżalniami.
        Animatorzy swoją pracę wykonują bardzo dobrze  co jest wielkim
        plusem tego hotelu. Co do pogody to byliśmy troszkę zawiedzeni,
        ponieważ na niebie było sporo chmur i przez trzy dni wiały zimne
        wiatry. Leżąc i opalając się na leżaku nie było to takie odczuwalne,
        ale wychodząc z basenu było bardzo zimno przez co nasze dzieciaki
        zachorowały. Czytając wcześniej takie opinie, myślałem że piszą je
        zmanierowani ludzie, którym ciężko jest dogodzić, a jednak okazało
        się, że jest inaczej. Tylko, co niektórym ciężko się przyznać
        znajomym, że po wydaniu prawie 8000 zł (na 2 os dorosłe i 2 dzieci)
        było tak źle  . Ja jestem pewien, że więcej do Tunezji nie
        pojadę!!!
        • Gość: zancia31 Re: Caribbean World Hammamet IP: 109.255.152.* 02.08.10, 18:25
          Niestety ale i Ja zgadzam się z Twoja opinią.Pokoje nie zasługują nawet na 2
          gwiazdki,My również zmienialiśmy pokój bo w poprzednim nie dało się wytrzymać
          zapachu stęchlizny a był to pokój 47.W pokojach karaluchy tak ogromne jak
          myszy-a dodam,że jeden biegał po holu i nikt z service cleaning nie był tym
          faktem zdesperowany!-miałam wrażenie, że dla nich to normalne zjawisko.Jedzenie
          monotonne,problemy żołądkowe trwały u Nas przez cały okres pobytu,a będąc w
          Egipcie nie mieliśmy nic.Plusem dla mnie był basen wraz z ogrodem i animatorzy
          którzy miło umijali Nam czas.Położenie hotelu było dobre jak i również
          połączenie z miastem-koszt tax.to 4-5 dinarów.Niestety najbardziej zawiedziona
          jestem pogodą,chmury wiatr a wieczorami(burze i deszczyk) obowiązkowo długi
          rękaw.Ja wyleczyłam się z Tunezji.Podsumówjąc :odradzam ten hotel nawet najmniej
          wymagającym !!!!
            • Gość: Jarecki Re: Caribbean World Hammamet IP: 109.255.153.* 04.08.10, 09:31
              Ang27 jestem tobą zachwycony twoje relacje są rewelacyjne jak byś tam była! Dam
              Ci rade nie wypowiadaj się jak tam nie byłaś.W hotelu jest mnóstwo minusów
              począwszy od brudu smrodu [ kanaliza nawaliła]fatalna jakoś napoi brak lodówki w
              pokoju to tak w skrócie.Dobra baza wypadowa dla tych co zaczynają wojaże po
              świecie nie mających porównania z innych krajów no i przeszkadzają jeszcze
              goście ze wschodu jak i zachowanie niektórych rodaków ale na to niema rady.
              Pozdrawiam tych co się świetnie bawili mimo tych minusów
              • Gość: Anq27 Re: Caribbean World Hammamet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.10, 04:29
                yyyyy...bo byłam?!

Znam tą okolicę bardzo dobrze, nie mieszkałam w tym hotelu ale wielokrotnie go
                widziałam, plażę, teren bo mieszkałam w hotelu obok i miałam balkon z widokiem
                na Caribbean. Nigdzie nie zdawałam relacji z tego jak wyglądają pokoje i że są
                super więc nie wiem o co ci chodzi....Pisałam o terenie hotelu i atrakcjach,
                plaży...
          • Gość: agus1234 Re: Caribbean World Hammamet IP: *.chello.pl 07.08.10, 10:34
            witam niestety my również nie polecamy Tunezji gdyby nie animatorzy i dobre
            towarzystwo to wyjazd byłby porażką nawet dolary czy euro nie pomogą w
            otrzymaniu pokoju z minimalnymi warunkami, w naszym przypadku dopiero
            interwencja dyrektora pomogła dwie noce spędziliśmy w śmierdzącym pokoju z
            grzybem na ścianach i brakiem klimatyzacji(pokój 24) następny był o niebo
            lepszy, ale pani sprzątaczka jak raz nie zostawiłam pieniędzy to puste butelki
            wyrzuciła przez okno.
            Jedzenie monotonne ale dobre, napoje średnie, morze super, baseny
            super,animatorzy super mimo to nigdy tam nie wrócimy i nie polecę nikomu tego hotelu
              • bestjob Re: Caribbean World Hammamet 28.08.10, 15:28
                ehhh ludzie nie wierzycie - mieszkałem w bungalowie, dałem na recepcji 20$ później zrobiłem awanturę i tak nic to nie dało - odpowiedź "we are fully booked" - macie Caribbean World Hammamet w całej okazałości:

j.mp/ctX5RF
                PS. jakby ktoś sie zastanawiał po zrobiłem zdjęcie tego wyłącznika przy lustrze to służył on do uruchamiania klimy, której nie dało się używać ze względu na potężny smród i hałas...

gdyby nie piękna plaża, fajny basen i super animacje byłaby totalna kicha...
                    • Gość: niunia Re: Caribbean World Hammamet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.10, 12:41
                      bylam wtym hotelu i nie jest az tak zle tylko te syfiaste pokoje ogolnie ladny
                      dosc ogrod blisko do plazy plaza czysta jedzenie tez w miare dobre nikt sie nie
                      zatruł ale zalezy czego sie wymaga ja nie jestem wymagajaca osoba dla mnie bylo
                      ok tylko ten brudny pokoj i ogolnie hotek brudny w wewnatrz aczkolwiek z
                      zewnatrz ladnie sie prezentuje, mozna zrobic tanie zakupy przechodzac przez
                      wyschniete koryto rzeki przez kladke jest osiedle domkow jednorodzinnych i tam
                      jest maly super market wszystko mozna kupic oprocz alkoholi jechalM Z OASISA i
                      nie było az takich niespodzianek ale wiecej nie pojade z tym biurem bo jest zA
                      mało kompetentne.wykupilam od nich wycieczke E-JEM Kirouan mahdia dosc dobrze
                      zorganizowana i polecam te wycieczke
                      • Gość: malami34 Re: Caribbean World Hammamet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.10, 19:51
                        Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Jesteśmy bardzo zadowolni choć muszę przyznac, ze mielismy poprostu szczęście.Dostaliśmy fantastyczne pokoje na 2 piętrze z widokiem na morze, 4 pokoje obok siebie więc nie musieliśmy się szukać po hotelu. Następna grupa, która przyjechała juz była lokowana w jakichś smierdzących grzybem pokojach. Była również grupa niezadowolonych, którzy znalezli się nie w tym hotelu co chcieli -więc takie rzeczy dalej się dzieją. Pogoda różna - jeden dzień kropiło, a tak to było dośc wietrznie. Plaża piękna ale w trzecim dniu naniosło całe mnóstwo glonów więc korzystaliśmy z regóły z basenów. Jedzenie takie sobie. Na 6 dorosłych i 2 dzieci - smakowało 2 dorosłym. Jedno dziecko tydzień "przeżyło" na bułkach z masłem,wafelkach i bułeczkach francuskich. Wg mnie wszystko przyprawiane tak samo .Wszytsko miało jednakowy smak:))) Mało owoców - tylko melony, czasem arbuzy. Raz były winogrona (brakło mi) i raz brzoskwinie (brakło mi) ale co się dziwić jak nasi rodacy i "ruskie" potrafili brac po 20 szt. Animatorzy super. W sumie więcej plusów niż minusów.
                            • Gość: TOMI Re: Caribbean World Hammamet IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.05.11, 14:56
                              Ja byłem kiedyś w Jasmin w połowie czerwca i było ciepło ,w morzu można się było śmiało kąpać ale kolega z pracy jeżdzi do Souse w maju i tez sie kapie -mówi ,że jak nad Bałtykiem w lipcu . Słyszałem ,że ponoc gdzies na pierwszym piętrze w głównym budynku są dobre pokoje.zZ mojego ostatniego pobytu pamiętam ,że ceny w medinie w staArym hammamecie sa tansze .A w jasmin jest market z normalnymi cenami. Sklep jest w budynku lodowiska BLUE ICE. Aha wycieczki statkiem pirackim są dużo tańsze w miejscowych biurach tylko nie wolno sie od razu zgadzać -to opuszczają cenę.Mam nadzieję ,że po przyjeżdzie napiszesz pare słów o hotelu i panującej tam sytuacji .Życze udanego urlopu.
                          • Gość: Anita Re: Caribbean World Hammamet IP: *.ds7.agh.edu.pl 07.06.11, 10:16
                            Pokoje w miarę dobre są na 2 piętrze. Nie bierzcie pokoju dwucyfrowego, ani tym bardziej jednocyfrowego:) do portu w Yasmine Hammamet dojdziecie plażą w jakąś godzinkę-tj. około 4 km. Okolica hotelu bardzo fajna, sporo imprez nawet jest. Poza tym miejscowi są bardzo przyjaźni i pomocni. Oczywiście nagabują jak w każdym innym turystycznym kraju, ale wystarczy im powiedzieć nie i zrozumieją. Podróżować polecam Tuk Tukami-cena jak za taksówkę, a przyjemniej bo wiatr po włosach wieje:) Mieszkańcy dobrze znają francuski, z angielskim trochę gorzej. W hotelu tak samo-jednak animatorzy znają też w większości angielski. Świetny animator-taki starszy Saidi:) i kelner-taki z kruczo czarnymi włosami-Ramzi:) ogólnie byłam tam w zeszłym roku i podobało mi się wszytsko! w tym również zamierzam tam lecieć:)
                              • Gość: Anita Re: Caribbean World Hammamet IP: *.ds7.agh.edu.pl 07.06.11, 16:33
                                W pobliżu hotelu są sklepy-oczywiście, ale z cenami dla turystów:) jednak jeśli pójdziesz kawałek dalej w "miasto" tzn. wejdziesz w dzielnice mieszkalna -kawałek za pocztą to są już tam normalne sklepy gdzie zaopatrują się miejscowi:) Pokój na początku też miałam zły -bodajże 8, ale tylko po otworzeniu drzwi poszłam na recepcje i zaczęłam się kłócić! Niestety nie proście o nic rezydentki z Oasisa -powie, że nic w tej sytuacji zrobić nie może!! Wszystko należy załatwiać tam osobiście z recepcją. Na recepcji usłyszałam kilka razy, że nie, że nie mają wolnych pokoi, że się nie da nic załatwić, ale zwyciężyła moja upartość. Powiedziałam im po prostu, że nie odejdę do póki nie dadzą mi innego pokoju:) i nagle ten pokój specjalnie dla mnie się znalazł:)
                              • Gość: TOMI Re: Caribbean World Hammamet IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.07.11, 12:37
                                Ja wróciłem w czwartek wieczorem . A w piątek zlożyłem reklamacje .Ten hotel to porazka .Przez pierwsze dni było super ,ale po czterecch dniach zjechało więcej ludzi i sie zaczeło.Brudne naczynia ,resztki jedzenia na stołach , w głównym barze drinki kubkach z twardego plastiku,piwo rozcięczone wodą tak bardzo ,że aż brzuch boli ,wiecznie czegoś brakuje .Na śniadanie trzeba iść o 8 -smej ,żeby dostac kawałek martadeli .mięso na obiad twarde nawet ryz nie dogotowany.A na weekend zjeżdżaja tunezyjczycy i to juz jest katastrofa ! polacy stoją w kolejkach ,a oni obsługiwani poza kolejnościa ,bo sa u siebie i ciągle się o cos kłucą .Obsługa preferuje francuzów polacy to druga kategoria gości.. A NAJLEPSZE JEST TO ,ŻE OASIS SPRZEDAJE TEN HOTEL JAKO CZTERY GWIAZDKI-A HOTEL POSIADA TRZY. Są tez dobre strony takie jak plaza i baseny ,a także ogród oraz cześć animatorów ,bo nie którzy zapomnieli po co tam są i czuja się duzo wazniejsi od gości. Jak masz jeszcze jakieś pytania to chętnie odpisze .Pozdrawiam .
                                  • candyza Re: Caribbean World Hammamet 03.07.11, 20:12
                                    sa 4, ale nikt znajomy nie skorzystał, bo było duzo normalnego jedzenia nie do przejedzenia, a skorzystać z tematycznych można 2 razy w ciągu 2 tygodni...pokoje na 2 pietrze normalne, jak wszędzie i raz nawet na tym 2 pietrze gdzies woda poszła, bo wyszła sobie ąz na korytarz...najlepsze wg mnie pokoje od trzycyfrowych numerów wzwyż...pzdr
                                • Gość: swe.ety Re: Caribbean World Hammamet IP: *.kielce.net.pl 05.07.11, 08:03
                                  gdybyś dawał napiwki tak, jak Francuzi, którzy wcześniej prosili o zsunięcie im stołów na obiad czy kolację dając za to napiwek, żeby móc wspólnie w wiele osób zjeść posiłek, to też by ci nadskakiwano - w każdym kraju nadskakuje się tym, którzy zostawiają napiwki...co do resztek na stołach, to wystarczyło szukać stołu, gdzie juz je uprzątnięto, a w przypadku jego braku siąść do brudnego i zamachać na kelnera, co ja robiłam i natychmiast, bez napiwku, miałam ściągnięty cały obrus, nałożony nowy, sztućce i serwetki w minutę....regularnie brakowało naczyń, sztućców czy kończyło się dane danie, ale przy takim obłożeniu hotelu to norma - czekasz minutę na "nową dostawę" albo machasz kelnerowi, szefowi restauracji, który zawsze stał na sali i poganiał innych i za chwilę masz sztućce, filiżanki albo jedzonko...w kubkach podają zawsze drinki w tych barach chyba, że dasz dinara i cały wieczór masz wszystko w szkle, nigdy nic nie dostałam rozwodnionego, bo jesli mowa o piwie, to takie tam serwują i już....dinar co wieczór za szkło to i tak nic w porównaniu z Egiptem i ilością bakszyszu, jaka tam trzeba puszczać w obieg :)...naprawdę, kwestia nastawienia, byli też ludzie narzekający, że słońce za bardzo parzy i wiatr za mocno szumiał nocą...litości....
                                  • Gość: tomi Re: Caribbean World Hammamet IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.07.11, 01:18
                                    Nie pisz mi o napiwkach ,bo daje zawsze i to spore . Kiedyś pracowałem w turystyce i też dostawałem-więc także daje i nie w dinarach ,a w dolarach. Byłem trzy lata temu w Yasmin z eximu i było o niebo lepiej choc w śród gości dominowali czesi ,a hotel należał do biura Exim tours.I nie pisz mi pierdół o nastawieniu ,bo w zeszłym roku byłem w turcji i tam takich scen nie było ,moje recenzje są na portalu. Drodzy rodacy zacznijcie się szanować i oczekujcie jakiegoś poziomu od biur podróży ,przeciez za to płacicie.Nawiązując do piwa to kup sobie celtie lub goldena w lokalu ,albo idż do innego hotelu z prawdziwymi czteroma gwiazdkami to zobaczysz jak smakuje .Opinie z zeszłego sezonu są prawdziwe TEN HOTEL TO SYF a Ty jeśli tak go bronisz to znaczy ,że jesteś zakamulowanym pracownikiem o...s lub rezydentem. p. s .Ktoś pytał o restauracje a'la karta - to to samo jedzenie co na głównej restauracji tylko estetyczniej podane(chińska )
                                    • swe.ety Re: Caribbean World Hammamet 06.07.11, 08:12
                                      jestem zadowoloną z pobytu w tym hotelu osobą, której opinię podzielało wiele osób pijących na tarasie tam wspólnie wieczorami Polaków...i wszyscy uważamy, że za takie niewielkie pieniądze wszystko było jak należy i nie nalezy się doszukiwać niedociągnięć :) pzdr
                                • Gość: Ela Re: Caribbean World Hammamet IP: *.3-3.cable.virginmedia.com 22.07.11, 09:43
                                  Czy ktos jedzie w przyszlym tygodniu?? Ja lece w poniedzialek, milo by bylo spotkac sie i pogadac:) jestem cala zestresowana tymi opiniami , a jade sama z 9-latkiem :) nie wiem czy dawac pieniadze zeby dostac ten lepszy pokoj, czy ktos byl tam teraz? zastanawiam sie czy jest tam bankomat na teranie hotelu czy trzeba zabrac pieniadze i na miejscu gdzies wymienic? Mam tez pytanie odnosnie recznikow, czy sa w hotelu czy trzeba brac swoje? i co to znaczy za kaucja przy plazy??? moze mi ktos to wszystko rozjasnic. z gory dziekuje:)
                                  • swe.ety Re: Caribbean World Hammamet 22.07.11, 10:17
                                    bankomat jest zaraz po lewej stronie wchodząc do hotelu, kasę wymienisz w kantorze na lotnisku po odprawie zanim wsiądziecie do autokarów,ręczniki codziennie nowe czekaja w łazience, można też za opłatą wykupić na pobyt ręczniki plażowe,które codziennie sie brudne oddaje w recepcji i zabiera czyste - byłam z 10 latką i beczała podczas powrotu z żalu,tak było super :)
                                    • Gość: Monika Re: Caribbean World Hammamet IP: 82.160.211.* 22.07.11, 10:49
                                      To może i ja się wypowiem. Wróciłam z tego hotelu wczoraj. Ogólnie rzecz biorąc nie ma tragedii. Ale mam parę zastrzeżeń. Po pierwsze hotel nie jest 4* tylko 3* ale to już trzeba mieć zastrzeżenia do biura. Ja leciałam z OASIS i będę reklamować tą wycieczkę właśnie z tego powodu, gdyż płaciłam za hotel 4*. Klimatyzacja nie działa, w pokoju brak suszarek do włosów (nie brałam swojej bo rzekomo miała być). Oczywiście jeżeli ktoś chciał to zgłosił to na recepcji i mógł mieć wymieniony pokój. Jednak mi to aż tak bardzo nie przeszkadzało i chciałam uniknąć zamieszania z zamianą pokoi, gdyż od razu po przyjeździe się wypakowałam. W pokoju nie śmierdziało, choć w niektórych pokojach ponoć zalatywało grzybem z klimatyzacji. Pokoje codziennie sprzątane, ręczniki i pościel wymieniane. Obsługa bardzo miła i super animacje, co na pewno spodoba się dzieciom. Jedzenia dość dużo,mi jednak nie za bardzo smakowało (jestem bardzo wybredna) ale każdy znajdzie coś dla siebie. Duża kolejka do frytek zwykle znikały w 3 sekundy i często nie starcza dla wszystkich. Zasada kto pierwszy ten lepszy. Picia i alkoholu nikt nie żałował. Basen w porządku. Morze i plaża super. Hotel dla nie wymagających, polecam dla rodzin z dziećmi.
        • Gość: Adi Re: Caribbean World Hammamet IP: 194.106.193.* 09.09.11, 22:21
          Ja tam Panem nie jestem ale po powrocie muszę zgodzić się z większością wpisów tutaj. Dostałem w miarę czysty pokój na pierwszym piętrze bez balkonu czekałem na niego tylko 2 godziny w samo południe, miałem trochę szczęścia (10 euro) bo i inni czekali nawet 5h. Hotel był porostu przepełniony naprawdę nie mieli miejsc UWAGA na pokoje parter i tak jakby podpiwniczenie (na moje oko stanowią ok 1/4 hotelu) naprawdę śmierdzi i łatwo można wejść z zewnątrz do pokoju (czyt. zostać okradzionym) w czasie jak ja tam byłem kilka takich przypadków było nie wiadomo kto, i jak, ale były (znajomym którzy zostali okradzeni recepcja odmówiła wezwania Policji dała im nr. żeby sami sobie wezwali niestety nie wiadomo co to był za nr bo nie mogli się dogadać i w końcu opuścili). Kolejny dramat jedzenie przez pierwsze trzy dni ok. ludzie pozytywnie nastawieni jak my mogli coś wybrać, później nawet i nam się tego odechciało, pierwszy raz widziałem mięso(baranina albo jagnięcina) na którym było więcej kości niż mięsa słowo daję 3 kawałki 3 kęsy mięsa i pół talerza kości. Alkohol... to co tygryski lubię najbardziej :) nie tym razem z mocnych alkoholi były ich likiery palmowy (40%) i figowy (36%) słodkie jak cholera ciężko było to wypić ale Polacy pili jednak nikt sobie tego nie chwalił(obsługa nauczyła się nowego słowa BERBELUCHA), wino niezłe, całkiem przyzwoite ok. piwo wszyscy mówili że rozwodnione spróbowałem rzeczywiście Żywiec to to nie był.
          Genialni animatorzy non stop przy basenie coś się działo albo aerobic albo konkurs, piłka wodna, siatkówka, piłka nożna(tu wyjątek boisko masakryczne, porośnięte z jednej strony czymś kującym zresztą graliśmy tylko raz bo po meczu nikt piłki nie zabrał i ktoś zapieprzył) Od 21 zabawy dla dzieci (typu śpiewamy i tańczymy) a po 22 kabarety, rewie, spektakle, fakir naprawdę było ciekawie wszystko w dość fajnym amfiteatrze, 23 - 2 dyskoteka w podziemiach, duszno choć wiele osób nie przychodziło(nie wiem czemu) 4-5 pary na parkiecie max. dj 7 dni po 3h tą samą muzykę te same kawałki (powiedział mi że to nie jego muzyka a puszcza tylko to co mu hotel dał).
          Dla mnie dobra zabawa ratowała wszystko ale może tylko dlatego że miałem trochę szczęścia i nie śmierdziało mi w pokoju nie zostałem okradziony nie dostałem sraczki ani nie rzygałem(może dlatego że jadłem głównie bagietki z masłem).
          Generalnie jak wam się trafi ja oceniam szanse 50/50 na dobrą zabawę.

A cha warto jeszcze wspomnieć że OAZIS sprzedaje ten hotel jako 4* w hotelu widnieją 3*+ a recepcja przekonywała nas że są tylko 3* i jak dla mnie mieli racje trzy (afrykańskie oczywiście) gwiazdki.

• Gość: Paulina Re: Caribbean World Hammamet IP: *.play-internet.pl 21.09.13, 21:57
            Osobiście zachęcam wszystkich!!!!!!! Byliśmy w tym roku z mężem w Caribbean world hammamet beach!! było mega super i czadowo. Fakt faktem poprzednik ma rację. Alkohol mieć najlepiej swój, no bo wiadomo bar otwarty w określonych godzinach a młodzi nie jadą na wakacje żeby kłaść się spać o 23 :). Jeśli chodzi o ich alkohol. hmm hmm mój mąż miał problem z ich boukhą :) baaaaardzo aromatyczna, cos ala nasz bimber tylko zaromatyzowany i to dość mocno. Jedzenie na początku wiadomo coś nowego innego, bukiet surówek do wyboru do koloru. Kolejka za mięsem serwowanym prosto na talerze - mega, spokojnie 20 min trzeba postać, forma bufetu lepiej stoisz bierzesz i do widzenia, tutaj wina ludzi bo pchaja się niemiłosiernie i to najwięcej polacy. slyszalam słowa typu zobacz zobacz tamta sie wepchala a ja mowie do niej ej sory ale kazdy stoi w kolejce a za moment robili to sao takze - bez komentarza. animacje mega. dziwie sie skad oni maja tyle sily. pomocni w kazdej chwili. jak powiedzialam animatorce ze nie ide na aerobic bo mnie plecy bola to przyniosla mi plastry rozgrewajace. My dzieci nie mamy ale widzielismy jak animatorzy opiekowali się dziećmi. rozweselą chocby najbardziej zawstydzone dziecko i to w taki sposob zeby czulo sie dobrze, dzieci mega zadowolone i wesole, takze spokojnie mozecie tam jechac cala rodzina. hotel juz rzeczywiscie stary ale teraz po remoncie, zrobili co mogli ale lat nie da sie ukryc, sa odnowione ale wciaz stare, ale ogolnie mega plus. pamietajmy ze jesli u nas jest balagan to u nich jest to ok. panie sprzatajace - przemile i skromne. nam sie trafila pani kora nie brala napiwkow a i tak mielismy w pokoju labedzie z recznikow i serduszka. poleeeeeecam hotel w 20000000000 %. za rok napewno tam wrocimy. i jeszcze raz gratki za animatorów. sa super!!!!!!!!!!!!!!1
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka