04.10.10, 14:14
www.lekam.pl/pl/doc/dla-pacjentow/nasze-produkty/suplementy-diety/orton
Zażywam od miesiąca, także ze względu na to, ze leczę oczy.
Okulistka przepisała mi krople Hial do oczu, zawierają właśnie kwas hialuronowy, może dlatego też, że powieka lewego oka jest jakaś osłabiona.
Czy ktoś z Was może wyrazić swoją opinię na temat tego suplementu?
Ja odczuwam lekką poprawę, także w leczeniu oczu, bo krople już mi się skończyły.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka